Datum & passagerare

Billiga flyg till Prag med Lufthansa

Lågpriskalender

Billiga flyg till Prag med Lufthansa

Snabbfakta
Flygtid till Prag är ca 1h och 50 minuter.
Snabbfakta
Här hittar du flyg till Prag med Lufthansa. Välj datum och klicka "sök" så får du fler resultat.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 July, 2018, 06:00
Prag (PRG)
Sat 28 July, 2018, 15:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2421
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 July, 2018, 06:00
München (MUC)
Sat 28 July, 2018, 08:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2421
Restid: 9h 50min
Byte: 6h 45min
München (MUC)
Sat 28 July, 2018, 14:55
Prag (PRG)
Sat 28 July, 2018, 15:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1692
Restid: 9h 50min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Tue 31 July, 2018, 11:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 31 July, 2018, 17:30
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS706
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Tue 31 July, 2018, 11:20
Wien (VIE)
Tue 31 July, 2018, 12:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS706
Restid: 6h 10min
Byte: 3h
Wien (VIE)
Tue 31 July, 2018, 15:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 31 July, 2018, 17:30
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS315
Restid: 6h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 July, 2018, 15:20
Prag (PRG)
Sat 28 July, 2018, 20:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2417
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 July, 2018, 15:20
München (MUC)
Sat 28 July, 2018, 17:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2417
Restid: 4h 50min
Byte: 1h 45min
München (MUC)
Sat 28 July, 2018, 19:15
Prag (PRG)
Sat 28 July, 2018, 20:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1694
Restid: 4h 50min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 30 July, 2018, 21:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 31 July, 2018, 17:30
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 30 July, 2018, 21:20
Wien (VIE)
Mon 30 July, 2018, 22:10
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Restid: 20h 10min
Byte: 17h 5min
Wien (VIE)
Tue 31 July, 2018, 15:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 31 July, 2018, 17:30
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS315
Restid: 20h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 19 February, 2018, 09:25
Prag (PRG)
Mon 19 February, 2018, 13:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2413
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 19 February, 2018, 09:25
München (MUC)
Mon 19 February, 2018, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2413
Restid: 3h 40min
Byte: 40min
München (MUC)
Mon 19 February, 2018, 12:15
Prag (PRG)
Mon 19 February, 2018, 13:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1690
Restid: 3h 40min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Fri 23 February, 2018, 16:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 23 February, 2018, 23:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1693
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Fri 23 February, 2018, 16:30
München (MUC)
Fri 23 February, 2018, 17:25
Lufthansa
Lufthansa
LH1693
Restid: 6h 40min
Byte: 3h 30min
München (MUC)
Fri 23 February, 2018, 20:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 23 February, 2018, 23:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2420
Restid: 6h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 April, 2018, 12:00
Prag (PRG)
Sat 28 April, 2018, 20:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 April, 2018, 12:00
München (MUC)
Sat 28 April, 2018, 14:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Restid: 8h 10min
Byte: 5h 5min
München (MUC)
Sat 28 April, 2018, 19:15
Prag (PRG)
Sat 28 April, 2018, 20:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1694
Restid: 8h 10min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Tue 1 May, 2018, 21:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 May, 2018, 09:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Tue 1 May, 2018, 21:20
Wien (VIE)
Tue 1 May, 2018, 22:10
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS712
Restid: 11h 40min
Byte: 8h 35min
Wien (VIE)
Wed 2 May, 2018, 06:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 May, 2018, 09:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS311
Restid: 11h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 November, 2017, 06:55
Prag (PRG)
Thu 30 November, 2017, 11:10
Lufthansa
Lufthansa
LH809
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 November, 2017, 06:55
Frankfurt (FRA)
Thu 30 November, 2017, 09:05
Lufthansa
Lufthansa
LH809
Restid: 4h 15min
Byte: 1h 5min
Frankfurt (FRA)
Thu 30 November, 2017, 10:10
Prag (PRG)
Thu 30 November, 2017, 11:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1394
Restid: 4h 15min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 4 December, 2017, 10:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 December, 2017, 15:25
Lufthansa
Lufthansa
LH1393
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 4 December, 2017, 10:40
Frankfurt (FRA)
Mon 4 December, 2017, 11:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1393
Restid: 4h 45min
Byte: 1h 20min
Frankfurt (FRA)
Mon 4 December, 2017, 13:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 December, 2017, 15:25
Lufthansa
Lufthansa
LH806
Restid: 4h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 April, 2018, 12:00
Prag (PRG)
Thu 12 April, 2018, 15:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 April, 2018, 12:00
München (MUC)
Thu 12 April, 2018, 14:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Restid: 3h 50min
Byte: 45min
München (MUC)
Thu 12 April, 2018, 14:55
Prag (PRG)
Thu 12 April, 2018, 15:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1692
Restid: 3h 50min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 15 April, 2018, 18:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 April, 2018, 09:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS710
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 15 April, 2018, 18:40
Wien (VIE)
Sun 15 April, 2018, 19:35
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS710
Restid: 14h 20min
Byte: 11h 10min
Wien (VIE)
Mon 16 April, 2018, 06:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 April, 2018, 09:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS311
Restid: 14h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 December, 2017, 18:25
Prag (PRG)
Sun 24 December, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 December, 2017, 18:25
München (MUC)
Sat 23 December, 2017, 20:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Restid: 21h 30min
Byte: 18h 30min
München (MUC)
Sun 24 December, 2017, 15:05
Prag (PRG)
Sun 24 December, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1692
Restid: 21h 30min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 25 December, 2017, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 December, 2017, 23:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1401
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 25 December, 2017, 18:45
Frankfurt (FRA)
Mon 25 December, 2017, 19:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1401
Restid: 4h 50min
Byte: 1h 30min
Frankfurt (FRA)
Mon 25 December, 2017, 21:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 December, 2017, 23:35
Lufthansa
Lufthansa
LH808
Restid: 4h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 December, 2017, 18:25
Prag (PRG)
Sun 31 December, 2017, 13:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 December, 2017, 18:25
München (MUC)
Sat 30 December, 2017, 20:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Restid: 18h 40min
Byte: 15h 40min
München (MUC)
Sun 31 December, 2017, 12:15
Prag (PRG)
Sun 31 December, 2017, 13:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1690
Restid: 18h 40min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Thu 4 January, 2018, 14:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 4 January, 2018, 23:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1397
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Thu 4 January, 2018, 14:55
Frankfurt (FRA)
Thu 4 January, 2018, 16:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1397
Restid: 8h 35min
Byte: 5h 15min
Frankfurt (FRA)
Thu 4 January, 2018, 21:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 4 January, 2018, 23:30
Lufthansa
Lufthansa
LH808
Restid: 8h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 December, 2017, 18:45
Prag (PRG)
Sun 31 December, 2017, 10:00
Lufthansa
Lufthansa
LH805
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 December, 2017, 18:45
Frankfurt (FRA)
Sat 30 December, 2017, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH805
Restid: 15h 15min
Byte: 12h 10min
Frankfurt (FRA)
Sun 31 December, 2017, 09:00
Prag (PRG)
Sun 31 December, 2017, 10:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1392
Restid: 15h 15min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 3 January, 2018, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 4 January, 2018, 08:45
Lufthansa
Lufthansa
LH1401
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Wed 3 January, 2018, 18:45
Frankfurt (FRA)
Wed 3 January, 2018, 19:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1401
Restid: 14h 0min
Byte: 10h 40min
Frankfurt (FRA)
Thu 4 January, 2018, 06:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 4 January, 2018, 08:45
Lufthansa
Lufthansa
LH800
Restid: 14h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 December, 2017, 18:45
Prag (PRG)
Sun 31 December, 2017, 10:00
Lufthansa
Lufthansa
LH805
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 December, 2017, 18:45
Frankfurt (FRA)
Sat 30 December, 2017, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH805
Restid: 15h 15min
Byte: 12h 10min
Frankfurt (FRA)
Sun 31 December, 2017, 09:00
Prag (PRG)
Sun 31 December, 2017, 10:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1392
Restid: 15h 15min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 7 January, 2018, 20:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 January, 2018, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1695
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Sun 7 January, 2018, 20:20
München (MUC)
Sun 7 January, 2018, 21:15
Lufthansa
Lufthansa
LH1695
Restid: 15h 15min
Byte: 12h 5min
München (MUC)
Mon 8 January, 2018, 09:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 January, 2018, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2414
Restid: 15h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 October, 2017, 13:55
Prag (PRG)
Mon 30 October, 2017, 22:20
Lufthansa
Lufthansa
LH803
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 October, 2017, 13:55
Frankfurt (FRA)
Mon 30 October, 2017, 16:00
Lufthansa
Lufthansa
LH803
Restid: 8h 25min
Byte: 5h 20min
Frankfurt (FRA)
Mon 30 October, 2017, 21:20
Prag (PRG)
Mon 30 October, 2017, 22:20
Lufthansa
Lufthansa
LH1402
Restid: 8h 25min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 6 November, 2017, 13:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 7 November, 2017, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 6 November, 2017, 13:45
München (MUC)
Mon 6 November, 2017, 14:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Restid: 21h 50min
Byte: 18h 40min
München (MUC)
Tue 7 November, 2017, 09:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 7 November, 2017, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2414
Restid: 21h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 December, 2017, 06:45
Prag (PRG)
Sat 23 December, 2017, 10:50
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS318
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 December, 2017, 06:45
Wien (VIE)
Sat 23 December, 2017, 09:05
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS318
Restid: 4h 5min
Byte: 50min
Wien (VIE)
Sat 23 December, 2017, 09:55
Prag (PRG)
Sat 23 December, 2017, 10:50
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS705
Restid: 4h 5min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Fri 29 December, 2017, 14:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 29 December, 2017, 23:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1397
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Fri 29 December, 2017, 14:55
Frankfurt (FRA)
Fri 29 December, 2017, 16:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1397
Restid: 8h 40min
Byte: 5h 20min
Frankfurt (FRA)
Fri 29 December, 2017, 21:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 29 December, 2017, 23:35
Lufthansa
Lufthansa
LH808
Restid: 8h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 December, 2017, 06:45
Prag (PRG)
Fri 22 December, 2017, 10:50
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS318
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 December, 2017, 06:45
Wien (VIE)
Fri 22 December, 2017, 09:05
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS318
Restid: 4h 5min
Byte: 50min
Wien (VIE)
Fri 22 December, 2017, 09:55
Prag (PRG)
Fri 22 December, 2017, 10:50
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS705
Restid: 4h 5min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Fri 29 December, 2017, 14:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 29 December, 2017, 23:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1397
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Fri 29 December, 2017, 14:55
Frankfurt (FRA)
Fri 29 December, 2017, 16:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1397
Restid: 8h 40min
Byte: 5h 20min
Frankfurt (FRA)
Fri 29 December, 2017, 21:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 29 December, 2017, 23:35
Lufthansa
Lufthansa
LH808
Restid: 8h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 December, 2017, 18:25
Prag (PRG)
Sun 31 December, 2017, 13:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 30 December, 2017, 18:25
München (MUC)
Sat 30 December, 2017, 20:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Restid: 18h 40min
Byte: 15h 40min
München (MUC)
Sun 31 December, 2017, 12:15
Prag (PRG)
Sun 31 December, 2017, 13:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1690
Restid: 18h 40min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 1 January, 2018, 11:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 15:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS706
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 1 January, 2018, 11:20
Wien (VIE)
Mon 1 January, 2018, 12:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS706
Restid: 3h 55min
Byte: 35min
Wien (VIE)
Mon 1 January, 2018, 12:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 15:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS313
Restid: 3h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 December, 2017, 18:25
Prag (PRG)
Sun 24 December, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 December, 2017, 18:25
München (MUC)
Sat 23 December, 2017, 20:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2419
Restid: 21h 30min
Byte: 18h 30min
München (MUC)
Sun 24 December, 2017, 15:05
Prag (PRG)
Sun 24 December, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1692
Restid: 21h 30min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 1 January, 2018, 11:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 15:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS706
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 1 January, 2018, 11:20
Wien (VIE)
Mon 1 January, 2018, 12:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS706
Restid: 3h 55min
Byte: 35min
Wien (VIE)
Mon 1 January, 2018, 12:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 1 January, 2018, 15:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS313
Restid: 3h 55min
Visa detaljer
Visar 15 av 17
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser