Datum & passagerare

Billiga flyg till Kapstaden

Lågpriskalender

Billiga flyg till Kapstaden

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 28 December, 2018, 18:40
Kapstaden (CPT)
Sun 30 December, 2018, 07:50
Lufthansa
Lufthansa
LH805
Utresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 28 December, 2018, 18:40
Frankfurt (FRA)
Fri 28 December, 2018, 20:45
Lufthansa
Lufthansa
LH805
Restid: 36h 10min
Byte: 15h 30min
Frankfurt (FRA)
Sat 29 December, 2018, 12:15
München (MUC)
Sat 29 December, 2018, 13:10
Lufthansa
Lufthansa
LH104
Restid: 36h 10min
Byte: 6h 25min
München (MUC)
Sat 29 December, 2018, 19:35
Kapstaden (CPT)
Sun 30 December, 2018, 07:50
Lufthansa
Lufthansa
LH574
Restid: 36h 10min
Hemresa (2 byten)
Kapstaden (CPT)
Sun 13 January, 2019, 18:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 January, 2019, 14:25
Lufthansa
Lufthansa
LH577
Hemresa (2 byten)
Kapstaden (CPT)
Sun 13 January, 2019, 18:25
Frankfurt (FRA)
Mon 14 January, 2019, 05:25
Lufthansa
Lufthansa
LH577
Restid: 45h 0min
Byte: 6h 50min
Frankfurt (FRA)
Mon 14 January, 2019, 12:15
München (MUC)
Mon 14 January, 2019, 13:10
Lufthansa
Lufthansa
LH104
Restid: 45h 0min
Byte: 23h
München (MUC)
Tue 15 January, 2019, 12:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 January, 2019, 14:25
Lufthansa
Lufthansa
LH2416
Restid: 45h 0min
Visa detaljer
Visar 1 av 1
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser