Datum & passagerare

Billiga flyg till Geneve

Lågpriskalender

Billiga flyg till Geneve

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 8 February, 2020, 10:15
Geneve (GVA)
Sat 8 February, 2020, 13:15
Easyjet
Easyjet
U21574
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Geneve (GVA)
Sat 15 February, 2020, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 15 February, 2020, 09:45
Easyjet
Easyjet
U21573
Restid: 2h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 8 February, 2020, 16:00
Geneve (GVA)
Sat 8 February, 2020, 18:35
Swiss
Swiss
LX1233
Restid: 2h 35min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 15 February, 2020, 15:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 15 February, 2020, 19:35
Swiss
Swiss
LX2811
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 15 February, 2020, 15:20
Zurich (ZRH)
Sat 15 February, 2020, 16:10
Swiss
Swiss
LX2811
Restid: 4h 15min
Byte: 1h
Zurich (ZRH)
Sat 15 February, 2020, 17:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 15 February, 2020, 19:35
Swiss
Swiss
LX1254
Restid: 4h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 October, 2019, 10:05
Geneve (GVA)
Thu 3 October, 2019, 19:05
Eurowings
Eurowings
EW9217
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 October, 2019, 10:05
Dusseldorf (DUS)
Thu 3 October, 2019, 12:10
Eurowings
Eurowings
EW9217
Restid: 9h 0min
Byte: 5h 15min
Dusseldorf (DUS)
Thu 3 October, 2019, 17:25
Geneve (GVA)
Thu 3 October, 2019, 19:05
Eurowings
Eurowings
EW9748
Restid: 9h 0min
Hemresa (direktflyg)
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 12:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 15:00
Easyjet
Easyjet
U21573
Restid: 2h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 2 October, 2019, 17:30
Geneve (GVA)
Wed 2 October, 2019, 21:55
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2306
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 2 October, 2019, 17:30
Bryssel (BRU)
Wed 2 October, 2019, 19:50
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2306
Restid: 4h 25min
Byte: 50min
Bryssel (BRU)
Wed 2 October, 2019, 20:40
Geneve (GVA)
Wed 2 October, 2019, 21:55
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2725
Restid: 4h 25min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 7 October, 2019, 17:10
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 7 October, 2019, 21:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2720
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 7 October, 2019, 17:10
Bryssel (BRU)
Mon 7 October, 2019, 18:30
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2720
Restid: 4h 25min
Byte: 1h
Bryssel (BRU)
Mon 7 October, 2019, 19:30
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 7 October, 2019, 21:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2309
Restid: 4h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 October, 2019, 19:35
Geneve (GVA)
Thu 3 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX1255
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 October, 2019, 19:35
Zurich (ZRH)
Thu 3 October, 2019, 22:00
Swiss
Swiss
LX1255
Restid: 3h 50min
Byte: 35min
Zurich (ZRH)
Thu 3 October, 2019, 22:35
Geneve (GVA)
Thu 3 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX2818
Restid: 3h 50min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 7 October, 2019, 14:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX2811
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 7 October, 2019, 14:45
Zurich (ZRH)
Mon 7 October, 2019, 15:35
Swiss
Swiss
LX2811
Restid: 4h 5min
Byte: 50min
Zurich (ZRH)
Mon 7 October, 2019, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX1254
Restid: 4h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 10:00
Geneve (GVA)
Sun 6 October, 2019, 14:00
Swiss
Swiss
LX1249
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 10:00
Zurich (ZRH)
Sun 6 October, 2019, 12:30
Swiss
Swiss
LX1249
Restid: 4h 0min
Byte: 40min
Zurich (ZRH)
Sun 6 October, 2019, 13:10
Geneve (GVA)
Sun 6 October, 2019, 14:00
Swiss
Swiss
LX2806
Restid: 4h 0min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Tue 8 October, 2019, 14:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX2811
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Tue 8 October, 2019, 14:45
Zurich (ZRH)
Tue 8 October, 2019, 15:35
Swiss
Swiss
LX2811
Restid: 4h 5min
Byte: 50min
Zurich (ZRH)
Tue 8 October, 2019, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX1254
Restid: 4h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 October, 2019, 19:35
Geneve (GVA)
Wed 2 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX1255
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 October, 2019, 19:35
Zurich (ZRH)
Wed 2 October, 2019, 22:00
Swiss
Swiss
LX1255
Restid: 3h 50min
Byte: 35min
Zurich (ZRH)
Wed 2 October, 2019, 22:35
Geneve (GVA)
Wed 2 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX2818
Restid: 3h 50min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Tue 8 October, 2019, 14:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX2811
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Tue 8 October, 2019, 14:45
Zurich (ZRH)
Tue 8 October, 2019, 15:35
Swiss
Swiss
LX2811
Restid: 4h 5min
Byte: 50min
Zurich (ZRH)
Tue 8 October, 2019, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX1254
Restid: 4h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 January, 2020, 09:15
Geneve (GVA)
Mon 20 January, 2020, 12:00
SAS
SAS
SK2615
Restid: 2h 45min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 26 January, 2020, 20:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 January, 2020, 00:05
SAS
SAS
SK618
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 26 January, 2020, 20:15
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 26 January, 2020, 22:15
SAS
SAS
SK618
Restid: 3h 50min
Byte: 40min
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 26 January, 2020, 22:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 January, 2020, 00:05
SAS
SAS
SK1428
Restid: 3h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 07:00
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 11:50
SAS
SAS
SK485
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 07:00
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 4 October, 2019, 08:00
SAS
SAS
SK485
Restid: 4h 50min
Byte: 1h 15min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 4 October, 2019, 09:15
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 11:50
SAS
SAS
SK4631
Restid: 4h 50min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 7 October, 2019, 13:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 18:10
SAS
SAS
SK4632
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 7 October, 2019, 13:05
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 7 October, 2019, 15:40
SAS
SAS
SK4632
Restid: 5h 5min
Byte: 1h 30min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 7 October, 2019, 17:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 18:10
SAS
SAS
SK488
Restid: 5h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 19:35
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX1255
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 19:35
Zurich (ZRH)
Fri 4 October, 2019, 22:00
Swiss
Swiss
LX1255
Restid: 3h 50min
Byte: 35min
Zurich (ZRH)
Fri 4 October, 2019, 22:35
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX2818
Restid: 3h 50min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 6 October, 2019, 20:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 09:15
Swiss
Swiss
LX2819
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 6 October, 2019, 20:30
Zurich (ZRH)
Sun 6 October, 2019, 21:20
Swiss
Swiss
LX2819
Restid: 12h 45min
Byte: 9h 30min
Zurich (ZRH)
Mon 7 October, 2019, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 09:15
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 12h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 10:00
Geneve (GVA)
Sun 6 October, 2019, 14:00
Swiss
Swiss
LX1249
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 10:00
Zurich (ZRH)
Sun 6 October, 2019, 12:30
Swiss
Swiss
LX1249
Restid: 4h 0min
Byte: 40min
Zurich (ZRH)
Sun 6 October, 2019, 13:10
Geneve (GVA)
Sun 6 October, 2019, 14:00
Swiss
Swiss
LX2806
Restid: 4h 0min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 6 October, 2019, 20:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 09:15
Swiss
Swiss
LX2819
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sun 6 October, 2019, 20:30
Zurich (ZRH)
Sun 6 October, 2019, 21:20
Swiss
Swiss
LX2819
Restid: 12h 45min
Byte: 9h 30min
Zurich (ZRH)
Mon 7 October, 2019, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 09:15
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 12h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 5 October, 2019, 19:35
Geneve (GVA)
Sat 5 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX1255
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 5 October, 2019, 19:35
Zurich (ZRH)
Sat 5 October, 2019, 22:00
Swiss
Swiss
LX1255
Restid: 3h 50min
Byte: 35min
Zurich (ZRH)
Sat 5 October, 2019, 22:35
Geneve (GVA)
Sat 5 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX2818
Restid: 3h 50min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 7 October, 2019, 14:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX2811
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 7 October, 2019, 14:45
Zurich (ZRH)
Mon 7 October, 2019, 15:35
Swiss
Swiss
LX2811
Restid: 4h 5min
Byte: 50min
Zurich (ZRH)
Mon 7 October, 2019, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX1254
Restid: 4h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 October, 2019, 15:20
Geneve (GVA)
Wed 2 October, 2019, 19:30
SAS
SAS
SK1407
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 October, 2019, 15:20
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 2 October, 2019, 16:30
SAS
SAS
SK1407
Restid: 4h 10min
Byte: 1h
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 2 October, 2019, 17:30
Geneve (GVA)
Wed 2 October, 2019, 19:30
SAS
SAS
SK617
Restid: 4h 10min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 12:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 20:25
SAS
SAS
SK4632
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 12:30
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 4 October, 2019, 15:05
SAS
SAS
SK4632
Restid: 7h 55min
Byte: 4h 25min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 4 October, 2019, 19:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 20:25
SAS
SAS
SK886
Restid: 7h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 October, 2019, 21:10
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 11:50
SAS
SAS
SK897
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 October, 2019, 21:10
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 3 October, 2019, 22:05
SAS
SAS
SK897
Restid: 14h 40min
Byte: 11h 10min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 4 October, 2019, 09:15
Geneve (GVA)
Fri 4 October, 2019, 11:50
SAS
SAS
SK4631
Restid: 14h 40min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Tue 8 October, 2019, 20:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 9 October, 2019, 00:10
SAS
SAS
SK618
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Tue 8 October, 2019, 20:10
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 8 October, 2019, 22:10
SAS
SAS
SK618
Restid: 4h 0min
Byte: 45min
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 8 October, 2019, 22:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 9 October, 2019, 00:10
SAS
SAS
SK1428
Restid: 4h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 October, 2019, 19:35
Geneve (GVA)
Wed 2 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX1255
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 October, 2019, 19:35
Zurich (ZRH)
Wed 2 October, 2019, 22:00
Swiss
Swiss
LX1255
Restid: 3h 50min
Byte: 35min
Zurich (ZRH)
Wed 2 October, 2019, 22:35
Geneve (GVA)
Wed 2 October, 2019, 23:25
Swiss
Swiss
LX2818
Restid: 3h 50min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 5 October, 2019, 06:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 5 October, 2019, 12:25
Lufthansa
Lufthansa
LH5761
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Sat 5 October, 2019, 06:55
Frankfurt (FRA)
Sat 5 October, 2019, 08:10
Lufthansa
Lufthansa
LH5761
Restid: 5h 30min
Byte: 2h 10min
Frankfurt (FRA)
Sat 5 October, 2019, 10:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 5 October, 2019, 12:25
Lufthansa
Lufthansa
LH802
Restid: 5h 30min
Visa detaljer
Visar 15 av 23
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser