Datum & passagerare

Billiga flyg till Barcelona med Air France

Lågpriskalender

Billiga flyg till Barcelona med Air France

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 14 October, 2019, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 14 October, 2019, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 15 October, 2019, 20:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 16 October, 2019, 09:50
Air France
Air France
AF1249
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 15 October, 2019, 20:25
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 15 October, 2019, 22:20
Air France
Air France
AF1249
Restid: 13h 25min
Byte: 9h
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 16 October, 2019, 07:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 16 October, 2019, 09:50
Air France
Air France
AF1562
Restid: 13h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 October, 2019, 06:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 13 October, 2019, 14:25
Air France
Air France
AF1463
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 October, 2019, 06:00
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 13 October, 2019, 08:45
Air France
Air France
AF1463
Restid: 8h 25min
Byte: 3h 55min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 13 October, 2019, 12:40
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 13 October, 2019, 14:25
Air France
Air France
AF1648
Restid: 8h 25min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 17 October, 2019, 12:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 17 October, 2019, 18:20
Air France
Air France
AF1349
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 17 October, 2019, 12:20
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 17 October, 2019, 14:15
Air France
Air France
AF1349
Restid: 6h 0min
Byte: 1h 35min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 17 October, 2019, 15:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 17 October, 2019, 18:20
Air France
Air France
AF1062
Restid: 6h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 October, 2019, 10:40
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 13 October, 2019, 17:10
Air France
Air France
AF1563
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 October, 2019, 10:40
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 13 October, 2019, 13:20
Air France
Air France
AF1563
Restid: 6h 30min
Byte: 2h 5min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 13 October, 2019, 15:25
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 13 October, 2019, 17:10
Air France
Air France
AF1548
Restid: 6h 30min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 15 October, 2019, 08:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 October, 2019, 11:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
Visar 3 av 3
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser