Datum & passagerare

Billiga flyg med Sas

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 5 December, 2019, 06:00
Malaga (AGP)
Thu 5 December, 2019, 10:20
SAS
SAS
SK1583
Restid: 4h 20min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Sat 21 December, 2019, 20:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 22 December, 2019, 01:05
SAS
SAS
SK6004
Restid: 4h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 November, 2019, 07:50
Dublin (DUB)
Fri 22 November, 2019, 09:35
SAS
SAS
SK535
Restid: 2h 45min
Hemresa (direktflyg)
Dublin (DUB)
Sat 23 November, 2019, 11:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 November, 2019, 15:25
SAS
SAS
SK536
Restid: 2h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 September, 2019, 20:50
Gdansk (GDN)
Thu 26 September, 2019, 22:05
SAS
SAS
SK785
Restid: 1h 15min
Hemresa (direktflyg)
Gdansk (GDN)
Sun 29 September, 2019, 10:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 29 September, 2019, 12:00
SAS
SAS
SK786
Restid: 1h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 9 November, 2019, 08:50
Amsterdam (AMS)
Sat 9 November, 2019, 11:00
SAS
SAS
SK557
Restid: 2h 10min
Hemresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Fri 15 November, 2019, 11:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 15 November, 2019, 13:10
SAS
SAS
SK556
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 06:45
Helsinki (HEL)
Fri 4 October, 2019, 08:40
SAS
SAS
SK702
Restid: 55min
Hemresa (direktflyg)
Helsinki (HEL)
Sun 6 October, 2019, 07:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 07:45
SAS
SAS
SK705
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 7 March, 2020, 10:10
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sat 7 March, 2020, 12:45
SAS
SAS
SK577
Restid: 2h 35min
Hemresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 12 March, 2020, 19:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 March, 2020, 21:55
SAS
SAS
SK580
Restid: 2h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 23 September, 2019, 09:25
Nice (NCE)
Mon 23 September, 2019, 14:00
SAS
SAS
SK483
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 23 September, 2019, 09:25
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 23 September, 2019, 10:25
SAS
SAS
SK483
Restid: 4h 35min
Byte: 35min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 23 September, 2019, 11:00
Nice (NCE)
Mon 23 September, 2019, 14:00
SAS
SAS
SK4703
Restid: 4h 35min
Hemresa (direktflyg)
Nice (NCE)
Thu 26 September, 2019, 10:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 September, 2019, 13:35
SAS
SAS
SK1828
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 January, 2020, 15:20
London Heathrow (LHR)
Mon 6 January, 2020, 17:00
SAS
SAS
SK527
Restid: 2h 40min
Hemresa (direktflyg)
London Heathrow (LHR)
Sun 12 January, 2020, 06:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 12 January, 2020, 10:10
SAS
SAS
SK1530
Restid: 2h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 October, 2019, 08:40
Rome Fiumicino (FCO)
Tue 8 October, 2019, 11:50
SAS
SAS
SK1841
Restid: 3h 10min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 10 October, 2019, 12:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 October, 2019, 15:50
SAS
SAS
SK1842
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 7 September, 2019, 09:25
Berlin Tegel (TXL)
Sun 8 September, 2019, 10:25
SAS
SAS
SK483
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 7 September, 2019, 09:25
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 7 September, 2019, 10:25
SAS
SAS
SK483
Restid: 25h 0min
Byte: 22h 25min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 8 September, 2019, 08:50
Berlin Tegel (TXL)
Sun 8 September, 2019, 10:25
SAS
SAS
SK4723
Restid: 25h 0min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 10 September, 2019, 22:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 11 September, 2019, 00:05
SAS
SAS
SK2680
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 22 March, 2020, 15:30
Milano Linate (LIN)
Sun 22 March, 2020, 18:15
SAS
SAS
SK689
Restid: 2h 45min
Hemresa (1 byte)
Milan Malpensa (MXP)
Sun 29 March, 2020, 18:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 29 March, 2020, 23:05
SAS
SAS
SK4718
Hemresa (1 byte)
Milan Malpensa (MXP)
Sun 29 March, 2020, 18:15
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 29 March, 2020, 20:50
SAS
SAS
SK4718
Restid: 4h 50min
Byte: 1h 20min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 29 March, 2020, 22:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 29 March, 2020, 23:05
SAS
SAS
SK1488
Restid: 4h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 21 September, 2019, 13:30
Krakow (KRK)
Sun 22 September, 2019, 09:45
SAS
SAS
SK1423
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 21 September, 2019, 13:30
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 21 September, 2019, 14:40
SAS
SAS
SK1423
Restid: 20h 15min
Byte: 17h 35min
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 22 September, 2019, 08:15
Krakow (KRK)
Sun 22 September, 2019, 09:45
SAS
SAS
SK1735
Restid: 20h 15min
Hemresa (direktflyg)
Krakow (KRK)
Tue 8 October, 2019, 11:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 October, 2019, 13:30
Norwegian
Norwegian
DY4902
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 January, 2020, 11:35
Alicante (ALC)
Sat 25 January, 2020, 15:35
SAS
SAS
SK1853
Restid: 4h 0min
Hemresa (direktflyg)
Alicante (ALC)
Sat 29 February, 2020, 20:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 March, 2020, 00:25
SAS
SAS
SK1854
Restid: 4h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 October, 2019, 07:05
Bryssel (BRU)
Fri 11 October, 2019, 09:20
SAS
SAS
SK589
Restid: 2h 15min
Hemresa (direktflyg)
Bryssel (BRU)
Sun 13 October, 2019, 19:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 October, 2019, 21:50
SAS
SAS
SK1600
Restid: 2h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 23 October, 2019, 17:00
Frankfurt (FRA)
Wed 23 October, 2019, 19:10
SAS
SAS
SK673
Restid: 2h 10min
Hemresa (direktflyg)
Frankfurt (FRA)
Sun 27 October, 2019, 19:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 27 October, 2019, 22:00
SAS
SAS
SK674
Restid: 2h 10min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser