Datum & passagerare

Billiga flyg från Växjö till Palma De Mallorca

Lågpriskalender

Billiga flyg från Växjö till Palma De Mallorca

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Thu 8 October, 2020, 18:15
Palma De Mallorca (PMI)
Fri 9 October, 2020, 08:35
KLM
KLM
KL1090
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Thu 8 October, 2020, 18:15
Amsterdam (AMS)
Thu 8 October, 2020, 19:50
KLM
KLM
KL1090
Restid: 14h 20min
Byte: 10h 20min
Amsterdam (AMS)
Fri 9 October, 2020, 06:10
Palma De Mallorca (PMI)
Fri 9 October, 2020, 08:35
KLM
KLM
KL2677
Restid: 14h 20min
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Mon 12 October, 2020, 17:05
Vaxjo (VXO)
Tue 13 October, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL3334
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Mon 12 October, 2020, 17:05
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 12 October, 2020, 17:55
KLM
KLM
KL3334
Restid: 24h 40min
Byte: 1h 45min
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 12 October, 2020, 19:40
Amsterdam (AMS)
Mon 12 October, 2020, 21:55
KLM
KLM
KL1676
Restid: 24h 40min
Byte: 18h 15min
Amsterdam (AMS)
Tue 13 October, 2020, 16:10
Vaxjo (VXO)
Tue 13 October, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL1089
Restid: 24h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Mon 1 June, 2020, 18:15
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 2 June, 2020, 08:25
KLM
KLM
KL1090
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Mon 1 June, 2020, 18:15
Amsterdam (AMS)
Mon 1 June, 2020, 19:50
KLM
KLM
KL1090
Restid: 14h 10min
Byte: 10h 10min
Amsterdam (AMS)
Tue 2 June, 2020, 06:00
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 2 June, 2020, 08:25
KLM
KLM
KL2673
Restid: 14h 10min
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 7 June, 2020, 08:00
Vaxjo (VXO)
Sun 7 June, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL3342
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 7 June, 2020, 08:00
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 7 June, 2020, 09:25
KLM
KLM
KL3342
Restid: 9h 45min
Byte: 55min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 7 June, 2020, 10:20
Amsterdam (AMS)
Sun 7 June, 2020, 13:00
KLM
KLM
KL1700
Restid: 9h 45min
Byte: 3h 10min
Amsterdam (AMS)
Sun 7 June, 2020, 16:10
Vaxjo (VXO)
Sun 7 June, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL1089
Restid: 9h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Sun 26 July, 2020, 18:15
Palma De Mallorca (PMI)
Mon 27 July, 2020, 12:40
KLM
KLM
KL1090
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Sun 26 July, 2020, 18:15
Amsterdam (AMS)
Sun 26 July, 2020, 19:50
KLM
KLM
KL1090
Restid: 18h 25min
Byte: 45min
Amsterdam (AMS)
Sun 26 July, 2020, 20:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 26 July, 2020, 22:45
KLM
KLM
KL1681
Restid: 18h 25min
Byte: 13h 10min
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 27 July, 2020, 11:55
Palma De Mallorca (PMI)
Mon 27 July, 2020, 12:40
KLM
KLM
KL3341
Restid: 18h 25min
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Sat 1 August, 2020, 17:05
Vaxjo (VXO)
Sun 2 August, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL3334
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Sat 1 August, 2020, 17:05
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 1 August, 2020, 17:55
KLM
KLM
KL3334
Restid: 24h 40min
Byte: 12h 25min
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 2 August, 2020, 06:20
Amsterdam (AMS)
Sun 2 August, 2020, 08:50
KLM
KLM
KL1662
Restid: 24h 40min
Byte: 7h 20min
Amsterdam (AMS)
Sun 2 August, 2020, 16:10
Vaxjo (VXO)
Sun 2 August, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL1089
Restid: 24h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Mon 20 July, 2020, 18:10
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 21 July, 2020, 19:20
Air France
Air France
AF8488
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Mon 20 July, 2020, 18:10
Amsterdam (AMS)
Mon 20 July, 2020, 19:45
Air France
Air France
AF8488
Restid: 25h 10min
Byte: 10h 55min
Amsterdam (AMS)
Tue 21 July, 2020, 06:40
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 21 July, 2020, 07:55
Air France
Air France
AF8223
Restid: 25h 10min
Byte: 9h 40min
Paris Orly (ORY)
Tue 21 July, 2020, 17:35
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 21 July, 2020, 19:20
Air France
Air France
AF4842
Restid: 25h 10min
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 26 July, 2020, 08:00
Vaxjo (VXO)
Sun 26 July, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL3342
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 26 July, 2020, 08:00
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 26 July, 2020, 09:25
KLM
KLM
KL3342
Restid: 9h 45min
Byte: 55min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 26 July, 2020, 10:20
Amsterdam (AMS)
Sun 26 July, 2020, 13:00
KLM
KLM
KL1700
Restid: 9h 45min
Byte: 3h 10min
Amsterdam (AMS)
Sun 26 July, 2020, 16:10
Vaxjo (VXO)
Sun 26 July, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL1089
Restid: 9h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Sun 1 March, 2020, 18:00
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 3 March, 2020, 19:25
Air France
Air France
AF8488
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Sun 1 March, 2020, 18:00
Amsterdam (AMS)
Sun 1 March, 2020, 19:45
Air France
Air France
AF8488
Restid: 49h 25min
Byte: 20h 50min
Amsterdam (AMS)
Mon 2 March, 2020, 16:35
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 2 March, 2020, 17:50
Air France
Air France
AF8239
Restid: 49h 25min
Byte: 23h 45min
Paris Orly (ORY)
Tue 3 March, 2020, 17:35
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 3 March, 2020, 19:25
Air France
Air France
AF4842
Restid: 49h 25min
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 5 April, 2020, 17:05
Vaxjo (VXO)
Mon 6 April, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL3334
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 5 April, 2020, 17:05
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 5 April, 2020, 17:55
KLM
KLM
KL3334
Restid: 24h 40min
Byte: 12h 25min
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 6 April, 2020, 06:20
Amsterdam (AMS)
Mon 6 April, 2020, 08:50
KLM
KLM
KL1662
Restid: 24h 40min
Byte: 7h 20min
Amsterdam (AMS)
Mon 6 April, 2020, 16:10
Vaxjo (VXO)
Mon 6 April, 2020, 17:45
KLM
KLM
KL1089
Restid: 24h 40min
Visa detaljer
Visar 5 av 5
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser