Datum & passagerare

Billiga flyg från Växjö till New York

Lågpriskalender

Billiga flyg från Växjö till New York

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Thu 12 September, 2019, 14:05
New York John F. Kennedy (JFK)
Fri 13 September, 2019, 15:20
KLM
KLM
KL1090
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Thu 12 September, 2019, 14:05
Amsterdam (AMS)
Thu 12 September, 2019, 15:45
KLM
KLM
KL1090
Restid: 31h 15min
Byte: 21h 40min
Amsterdam (AMS)
Fri 13 September, 2019, 13:25
New York John F. Kennedy (JFK)
Fri 13 September, 2019, 15:20
KLM
KLM
KL641
Restid: 31h 15min
Hemresa (1 byte)
New York John F. Kennedy (JFK)
Mon 16 September, 2019, 17:35
Vaxjo (VXO)
Tue 17 September, 2019, 13:35
KLM
KLM
KL642
Hemresa (1 byte)
New York John F. Kennedy (JFK)
Mon 16 September, 2019, 17:35
Amsterdam (AMS)
Tue 17 September, 2019, 07:00
KLM
KLM
KL642
Restid: 14h 0min
Byte: 5h
Amsterdam (AMS)
Tue 17 September, 2019, 12:00
Vaxjo (VXO)
Tue 17 September, 2019, 13:35
KLM
KLM
KL1089
Restid: 14h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Fri 9 August, 2019, 14:05
New York John F. Kennedy (JFK)
Fri 9 August, 2019, 19:59
Air France
Air France
AF8488
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Fri 9 August, 2019, 14:05
Amsterdam (AMS)
Fri 9 August, 2019, 15:45
Air France
Air France
AF8488
Restid: 11h 54min
Byte: 2h 10min
Amsterdam (AMS)
Fri 9 August, 2019, 17:55
New York John F. Kennedy (JFK)
Fri 9 August, 2019, 19:59
Air France
Air France
AF6699
Restid: 11h 54min
Hemresa (2 byten)
New York John F. Kennedy (JFK)
Sun 18 August, 2019, 21:40
Vaxjo (VXO)
Tue 20 August, 2019, 13:35
Air France
Air France
AF9111
Hemresa (2 byten)
New York John F. Kennedy (JFK)
Sun 18 August, 2019, 21:40
Boston (BOS)
Sun 18 August, 2019, 23:15
Air France
Air France
AF9111
Restid: 33h 55min
Byte: 21h 25min
Boston (BOS)
Mon 19 August, 2019, 20:40
Amsterdam (AMS)
Tue 20 August, 2019, 09:15
Air France
Air France
AF8410
Restid: 33h 55min
Byte: 2h 45min
Amsterdam (AMS)
Tue 20 August, 2019, 12:00
Vaxjo (VXO)
Tue 20 August, 2019, 13:35
Air France
Air France
AF8396
Restid: 33h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Mon 13 January, 2020, 14:10
New York John F. Kennedy (JFK)
Mon 13 January, 2020, 19:30
Air France
Air France
AF8488
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Mon 13 January, 2020, 14:10
Amsterdam (AMS)
Mon 13 January, 2020, 15:55
Air France
Air France
AF8488
Restid: 11h 20min
Byte: 1h 15min
Amsterdam (AMS)
Mon 13 January, 2020, 17:10
New York John F. Kennedy (JFK)
Mon 13 January, 2020, 19:30
Air France
Air France
AF6699
Restid: 11h 20min
Hemresa (2 byten)
New York John F. Kennedy (JFK)
Sun 19 January, 2020, 19:24
Vaxjo (VXO)
Wed 22 January, 2020, 13:40
Air France
Air France
AF2334
Hemresa (2 byten)
New York John F. Kennedy (JFK)
Sun 19 January, 2020, 19:24
Minneapolis (Minnesota) (MSP)
Sun 19 January, 2020, 22:00
Air France
Air France
AF2334
Restid: 60h 16min
Byte: 23h 20min
Minneapolis (Minnesota) (MSP)
Mon 20 January, 2020, 21:20
Amsterdam (AMS)
Tue 21 January, 2020, 12:15
Air France
Air France
AF8469
Restid: 60h 16min
Byte: 23h 50min
Amsterdam (AMS)
Wed 22 January, 2020, 12:05
Vaxjo (VXO)
Wed 22 January, 2020, 13:40
Air France
Air France
AF8396
Restid: 60h 16min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Thu 6 June, 2019, 14:05
New York La Guardia (LGA)
Fri 7 June, 2019, 21:30
KLM
KLM
KL1090
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Thu 6 June, 2019, 14:05
Amsterdam (AMS)
Thu 6 June, 2019, 15:45
KLM
KLM
KL1090
Restid: 37h 25min
Byte: 22h 55min
Amsterdam (AMS)
Fri 7 June, 2019, 14:40
Boston (BOS)
Fri 7 June, 2019, 16:49
KLM
KLM
KL6031
Restid: 37h 25min
Byte: 3h 11min
Boston (BOS)
Fri 7 June, 2019, 20:00
New York La Guardia (LGA)
Fri 7 June, 2019, 21:30
KLM
KLM
KL7364
Restid: 37h 25min
Hemresa (2 byten)
New York John F. Kennedy (JFK)
Sun 9 June, 2019, 22:00
Vaxjo (VXO)
Tue 11 June, 2019, 13:35
Air France
Air France
AF3454
Hemresa (2 byten)
New York John F. Kennedy (JFK)
Sun 9 June, 2019, 22:00
Toronto Pearson Intl (YYZ)
Mon 10 June, 2019, 00:06
Air France
Air France
AF3454
Restid: 33h 35min
Byte: 16h 59min
Toronto Pearson Intl (YYZ)
Mon 10 June, 2019, 17:05
Amsterdam (AMS)
Tue 11 June, 2019, 06:25
Air France
Air France
AF8467
Restid: 33h 35min
Byte: 5h 35min
Amsterdam (AMS)
Tue 11 June, 2019, 12:00
Vaxjo (VXO)
Tue 11 June, 2019, 13:35
Air France
Air France
AF8396
Restid: 33h 35min
Visa detaljer
Visar 4 av 4
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser