Datum & passagerare

Billiga flyg från Växjö till Barcelona

Lågpriskalender

Billiga flyg från Växjö till Barcelona

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Fri 22 March, 2019, 14:10
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 22 March, 2019, 19:05
KLM
KLM
KL1090
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Fri 22 March, 2019, 14:10
Amsterdam (AMS)
Fri 22 March, 2019, 15:55
KLM
KLM
KL1090
Restid: 4h 55min
Byte: 1h
Amsterdam (AMS)
Fri 22 March, 2019, 16:55
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 22 March, 2019, 19:05
KLM
KLM
KL1675
Restid: 4h 55min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 25 March, 2019, 06:00
Vaxjo (VXO)
Mon 25 March, 2019, 13:40
KLM
KLM
KL1662
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 25 March, 2019, 06:00
Amsterdam (AMS)
Mon 25 March, 2019, 08:30
KLM
KLM
KL1662
Restid: 7h 40min
Byte: 3h 35min
Amsterdam (AMS)
Mon 25 March, 2019, 12:05
Vaxjo (VXO)
Mon 25 March, 2019, 13:40
KLM
KLM
KL1089
Restid: 7h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Thu 7 February, 2019, 14:10
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 8 February, 2019, 10:30
KLM
KLM
KL1090
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Thu 7 February, 2019, 14:10
Amsterdam (AMS)
Thu 7 February, 2019, 15:55
KLM
KLM
KL1090
Restid: 20h 20min
Byte: 16h 25min
Amsterdam (AMS)
Fri 8 February, 2019, 08:20
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 8 February, 2019, 10:30
KLM
KLM
KL1665
Restid: 20h 20min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 10 February, 2019, 13:00
Vaxjo (VXO)
Mon 11 February, 2019, 13:40
KLM
KLM
KL1670
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 10 February, 2019, 13:00
Amsterdam (AMS)
Sun 10 February, 2019, 15:25
KLM
KLM
KL1670
Restid: 24h 40min
Byte: 20h 40min
Amsterdam (AMS)
Mon 11 February, 2019, 12:05
Vaxjo (VXO)
Mon 11 February, 2019, 13:40
KLM
KLM
KL1089
Restid: 24h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Fri 1 February, 2019, 14:10
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 1 February, 2019, 23:05
KLM
KLM
KL1090
Utresa (1 byte)
Vaxjo (VXO)
Fri 1 February, 2019, 14:10
Amsterdam (AMS)
Fri 1 February, 2019, 15:55
KLM
KLM
KL1090
Restid: 8h 55min
Byte: 5h
Amsterdam (AMS)
Fri 1 February, 2019, 20:55
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 1 February, 2019, 23:05
KLM
KLM
KL1681
Restid: 8h 55min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 7 February, 2019, 19:55
Vaxjo (VXO)
Fri 8 February, 2019, 13:40
KLM
KLM
KL1676
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 7 February, 2019, 19:55
Amsterdam (AMS)
Thu 7 February, 2019, 22:15
KLM
KLM
KL1676
Restid: 17h 45min
Byte: 13h 50min
Amsterdam (AMS)
Fri 8 February, 2019, 12:05
Vaxjo (VXO)
Fri 8 February, 2019, 13:40
KLM
KLM
KL1089
Restid: 17h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Thu 25 April, 2019, 14:05
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 26 April, 2019, 09:10
Air France
Air France
AF8488
Utresa (2 byten)
Vaxjo (VXO)
Thu 25 April, 2019, 14:05
Amsterdam (AMS)
Thu 25 April, 2019, 15:45
Air France
Air France
AF8488
Restid: 19h 5min
Byte: 3h
Amsterdam (AMS)
Thu 25 April, 2019, 18:45
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 25 April, 2019, 20:00
Air France
Air France
AF1141
Restid: 19h 5min
Byte: 11h 20min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 26 April, 2019, 07:20
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 26 April, 2019, 09:10
Air France
Air France
AF1148
Restid: 19h 5min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 28 April, 2019, 06:20
Vaxjo (VXO)
Sun 28 April, 2019, 13:35
KLM
KLM
KL1662
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 28 April, 2019, 06:20
Amsterdam (AMS)
Sun 28 April, 2019, 08:50
KLM
KLM
KL1662
Restid: 7h 15min
Byte: 3h 10min
Amsterdam (AMS)
Sun 28 April, 2019, 12:00
Vaxjo (VXO)
Sun 28 April, 2019, 13:35
KLM
KLM
KL1089
Restid: 7h 15min
Visa detaljer
Visar 4 av 4
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser