Datum & passagerare

Billiga flyg från Västerås till Rom

Lågpriskalender

Billiga flyg från Västerås till Rom

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 October, 2019, 20:25
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 12 October, 2019, 19:35
Air Serbia
Air Serbia
JU415
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 October, 2019, 20:25
Belgrad (BEG)
Fri 11 October, 2019, 23:00
Air Serbia
Air Serbia
JU415
Restid: 23h 10min
Byte: 19h 5min
Belgrad (BEG)
Sat 12 October, 2019, 18:05
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 12 October, 2019, 19:35
Air Serbia
Air Serbia
JU534
Restid: 23h 10min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 16 October, 2019, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 17 October, 2019, 19:40
Air Serbia
Air Serbia
JU535
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 16 October, 2019, 20:50
Belgrad (BEG)
Wed 16 October, 2019, 22:25
Air Serbia
Air Serbia
JU535
Restid: 22h 50min
Byte: 18h 35min
Belgrad (BEG)
Thu 17 October, 2019, 17:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 17 October, 2019, 19:40
Air Serbia
Air Serbia
JU414
Restid: 22h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 October, 2019, 07:30
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 11 October, 2019, 10:40
Norwegian
Norwegian
DY4355
Restid: 3h 10min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 16 October, 2019, 14:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 16 October, 2019, 17:40
SAS
SAS
SK1842
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 3 January, 2020, 09:25
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 3 January, 2020, 12:35
Norwegian
Norwegian
DY4355
Restid: 3h 10min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 6 January, 2020, 17:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 January, 2020, 21:05
Norwegian
Norwegian
DY4356
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 3 January, 2020, 07:50
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 3 January, 2020, 12:15
Lufthansa
Lufthansa
LH2421
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 3 January, 2020, 07:50
München (MUC)
Fri 3 January, 2020, 10:00
Lufthansa
Lufthansa
LH2421
Restid: 4h 25min
Byte: 45min
München (MUC)
Fri 3 January, 2020, 10:45
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 3 January, 2020, 12:15
Lufthansa
Lufthansa
LH1866
Restid: 4h 25min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 6 January, 2020, 14:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 January, 2020, 21:55
Swiss
Swiss
LX1737
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 6 January, 2020, 14:50
Zurich (ZRH)
Mon 6 January, 2020, 16:25
Swiss
Swiss
LX1737
Restid: 7h 5min
Byte: 3h
Zurich (ZRH)
Mon 6 January, 2020, 19:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 January, 2020, 21:55
Swiss
Swiss
LX4708
Restid: 7h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 October, 2019, 10:30
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 10 October, 2019, 18:50
Norwegian
Norwegian
DY4501
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 October, 2019, 10:30
München (MUC)
Thu 10 October, 2019, 12:40
Norwegian
Norwegian
DY4501
Restid: 8h 20min
Byte: 4h 35min
München (MUC)
Thu 10 October, 2019, 17:15
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 10 October, 2019, 18:50
Vueling
Vueling
VY6297
Restid: 8h 20min
Hemresa (direktflyg)
Rome Ciampino (CIA)
Tue 15 October, 2019, 06:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 15 October, 2019, 09:50
Ryanair
Ryanair
FR1932
Restid: 3h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 10 October, 2019, 10:30
Rome Ciampino (CIA)
Thu 10 October, 2019, 13:25
Ryanair
Ryanair
FR1931
Restid: 2h 55min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Tue 15 October, 2019, 11:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 October, 2019, 14:40
Norwegian
Norwegian
DY4356
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 3 October, 2019, 12:50
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 3 October, 2019, 22:45
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2304
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 3 October, 2019, 12:50
Bryssel (BRU)
Thu 3 October, 2019, 15:10
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2304
Restid: 9h 55min
Byte: 5h 35min
Bryssel (BRU)
Thu 3 October, 2019, 20:45
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 3 October, 2019, 22:45
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3187
Restid: 9h 55min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 4 October, 2019, 10:15
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 4 October, 2019, 16:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3176
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 4 October, 2019, 10:15
Bryssel (BRU)
Fri 4 October, 2019, 12:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3176
Restid: 6h 25min
Byte: 2h 10min
Bryssel (BRU)
Fri 4 October, 2019, 14:35
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 4 October, 2019, 16:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2305
Restid: 6h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 3 October, 2019, 06:55
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 3 October, 2019, 17:00
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2310
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 3 October, 2019, 06:55
Bryssel (BRU)
Thu 3 October, 2019, 09:15
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2310
Restid: 10h 5min
Byte: 5h 40min
Bryssel (BRU)
Thu 3 October, 2019, 14:55
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 3 October, 2019, 17:00
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3181
Restid: 10h 5min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 3 October, 2019, 21:20
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 4 October, 2019, 12:00
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3184
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 3 October, 2019, 21:20
Bryssel (BRU)
Thu 3 October, 2019, 23:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3184
Restid: 14h 40min
Byte: 10h 30min
Bryssel (BRU)
Fri 4 October, 2019, 09:55
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 4 October, 2019, 12:00
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2303
Restid: 14h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 19 September, 2019, 12:50
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 19 September, 2019, 20:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2304
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 19 September, 2019, 12:50
Bryssel (BRU)
Thu 19 September, 2019, 15:10
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2304
Restid: 7h 50min
Byte: 3h 15min
Bryssel (BRU)
Thu 19 September, 2019, 18:25
Rome Fiumicino (FCO)
Thu 19 September, 2019, 20:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3183
Restid: 7h 50min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Sun 22 September, 2019, 21:20
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 23 September, 2019, 16:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3184
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Sun 22 September, 2019, 21:20
Bryssel (BRU)
Sun 22 September, 2019, 23:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3184
Restid: 19h 20min
Byte: 15h 10min
Bryssel (BRU)
Mon 23 September, 2019, 14:35
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 23 September, 2019, 16:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2305
Restid: 19h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 23 October, 2019, 15:30
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 23 October, 2019, 20:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83209
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 23 October, 2019, 15:30
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 23 October, 2019, 16:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83209
Restid: 5h 20min
Byte: 1h 35min
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 23 October, 2019, 18:15
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 23 October, 2019, 20:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83732
Restid: 5h 20min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Sun 27 October, 2019, 19:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 27 October, 2019, 22:50
Norwegian
Norwegian
DY4356
Restid: 3h 10min
Visa detaljer
Visar 10 av 10
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser