Datum & passagerare

Billiga flyg från Stockholm till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Stockholm till Prag

Vad är det billigaste priset just nu?
Det billigaste flygpriset från Stockholm till Prag just nu är 911 kr.
Är vissa flygbolag billigare från Stockholm till Prag?
Ja, de billigaste flygbolagen är Czech Airlines, Norwegian och SAS som flyger från Stockholm till Prag.
Vädret i Prag & Stockholm
Idag är högsta temperaturen 10 ℃ och lägsta 10 ℃ i Prag.
Idag är högsta temperaturen -1 ℃ och lägsta -1 ℃ i Stockholm.
Vilken är den största flygplatsen i Prag?
Prags största flygplats är Václav Havel Airport Prague (PRG).
Vad är prisintervallet för flyg från Stockholm till Prag?
Priserna för att flyga från Stockholm till Prag ligger från 911 kr upp till 2 526 kr.
Vilka kan du flyga med från Stockholm till Prag?
Från Stockholm till Prag kan du t.ex. resa med:
Czech Airlines från 911 kr
SAS från 1 044 kr
Norwegian från 1 078 kr
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 December, 2017, 18:45
Prag (PRG)
Sun 3 December, 2017, 20:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Fri 8 December, 2017, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 8 December, 2017, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 December, 2017, 18:45
Prag (PRG)
Sun 3 December, 2017, 20:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Thu 7 December, 2017, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 7 December, 2017, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 November, 2017, 14:45
Prag (PRG)
Mon 6 November, 2017, 16:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Thu 9 November, 2017, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 9 November, 2017, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 December, 2017, 18:45
Prag (PRG)
Sun 3 December, 2017, 20:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Tue 5 December, 2017, 14:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 5 December, 2017, 16:45
Norwegian
Norwegian
DY4572
Restid: 1h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 November, 2017, 14:45
Prag (PRG)
Mon 6 November, 2017, 16:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Wed 8 November, 2017, 14:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 8 November, 2017, 16:45
Norwegian
Norwegian
DY4572
Restid: 1h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 24 October, 2017, 07:00
Prag (PRG)
Tue 24 October, 2017, 08:55
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Fri 22 December, 2017, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 December, 2017, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 November, 2017, 14:45
Prag (PRG)
Mon 13 November, 2017, 16:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Fri 17 November, 2017, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 17 November, 2017, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 November, 2017, 14:45
Prag (PRG)
Mon 20 November, 2017, 16:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Fri 24 November, 2017, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 November, 2017, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 March, 2018, 20:15
Prag (PRG)
Sun 25 March, 2018, 19:00
Air Baltic
Air Baltic
BT110
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 March, 2018, 20:15
Riga (RIX)
Sat 24 March, 2018, 22:30
Air Baltic
Air Baltic
BT110
Restid: 22h 45min
Byte: 18h 20min
Riga (RIX)
Sun 25 March, 2018, 17:50
Prag (PRG)
Sun 25 March, 2018, 19:00
Air Baltic
Air Baltic
BT483
Restid: 22h 45min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Wed 28 March, 2018, 11:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 28 March, 2018, 13:40
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 5 November, 2017, 08:20
Prag (PRG)
Sun 5 November, 2017, 10:15
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Thu 9 November, 2017, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 9 November, 2017, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 24 October, 2017, 07:00
Prag (PRG)
Tue 24 October, 2017, 08:55
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Sat 28 October, 2017, 11:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 October, 2017, 13:40
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 24 October, 2017, 07:00
Prag (PRG)
Tue 24 October, 2017, 08:55
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Fri 27 October, 2017, 11:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 27 October, 2017, 13:40
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 25 March, 2018, 17:10
Prag (PRG)
Sun 25 March, 2018, 19:10
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Tue 27 March, 2018, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 27 March, 2018, 15:55
SAS
SAS
SK1768
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 November, 2017, 14:45
Prag (PRG)
Mon 13 November, 2017, 16:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Thu 16 November, 2017, 14:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 16 November, 2017, 16:45
Norwegian
Norwegian
DY4572
Restid: 1h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 November, 2017, 14:45
Prag (PRG)
Mon 6 November, 2017, 16:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK491
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Fri 10 November, 2017, 14:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 10 November, 2017, 16:45
Norwegian
Norwegian
DY4572
Restid: 1h 55min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser