Datum & passagerare

Billiga flyg från Västerås till Barcelona

Lågpriskalender

Billiga flyg från Västerås till Barcelona

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 8 February, 2020, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 8 February, 2020, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 11 February, 2020, 15:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 11 February, 2020, 19:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85554
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 1 October, 2019, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 1 October, 2019, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 19 October, 2019, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 19 October, 2019, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 December, 2019, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 1 December, 2019, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 4 December, 2019, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 4 December, 2019, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 June, 2019, 12:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 9 June, 2019, 16:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85551
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 13 June, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 June, 2019, 21:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85552
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 June, 2019, 06:55
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 9 June, 2019, 23:05
Norwegian
Norwegian
DY4071
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 June, 2019, 06:55
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 9 June, 2019, 07:50
Norwegian
Norwegian
DY4071
Restid: 16h 10min
Byte: 12h 15min
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 9 June, 2019, 20:05
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 9 June, 2019, 23:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85559
Restid: 16h 10min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 12 June, 2019, 17:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 June, 2019, 20:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85552
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 28 August, 2019, 12:35
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 28 August, 2019, 16:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85551
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 2 September, 2019, 20:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 2 September, 2019, 23:45
Norwegian
Norwegian
DY4254
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 December, 2019, 19:45
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 1 December, 2019, 23:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85555
Restid: 3h 25min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 4 December, 2019, 14:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 5 December, 2019, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK689
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 4 December, 2019, 14:35
Prag (PRG)
Wed 4 December, 2019, 17:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK689
Restid: 23h 25min
Byte: 19h
Prag (PRG)
Thu 5 December, 2019, 12:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 5 December, 2019, 14:00
Czech Airlines
Czech Airlines
OK490
Restid: 23h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 1 October, 2019, 08:45
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 1 October, 2019, 13:40
Eurowings
Eurowings
EW7215
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 1 October, 2019, 08:45
Hamburg (HAM)
Tue 1 October, 2019, 10:20
Eurowings
Eurowings
EW7215
Restid: 4h 55min
Byte: 50min
Hamburg (HAM)
Tue 1 October, 2019, 11:10
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 1 October, 2019, 13:40
Eurowings
Eurowings
EW7520
Restid: 4h 55min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 19 October, 2019, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 19 October, 2019, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 29 August, 2019, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 29 August, 2019, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 2 September, 2019, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 2 September, 2019, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 10 June, 2019, 12:35
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 10 June, 2019, 16:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85551
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 13 June, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 13 June, 2019, 21:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85552
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 9 June, 2019, 12:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 9 June, 2019, 16:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85551
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 12 June, 2019, 17:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 12 June, 2019, 20:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85552
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 May, 2019, 12:30
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 30 May, 2019, 15:55
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D88481
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 13 June, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 13 June, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 23 June, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 23 June, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 27 June, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 27 June, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 23 June, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 23 June, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 28 June, 2019, 19:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 28 June, 2019, 23:20
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 30 June, 2019, 16:40
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 July, 2019, 14:05
Easyjet
Easyjet
U22650
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 30 June, 2019, 16:40
Milan Malpensa (MXP)
Sun 30 June, 2019, 19:30
Easyjet
Easyjet
U22650
Restid: 21h 25min
Byte: 16h 55min
Milan Malpensa (MXP)
Mon 1 July, 2019, 12:25
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 July, 2019, 14:05
Vueling
Vueling
VY6333
Restid: 21h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 7 July, 2019, 19:55
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 7 July, 2019, 23:30
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser