Datum & passagerare

Billiga flyg från Västerås med Klm

Lågpriskalender

Billiga flyg från Västerås med Klm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 20:55
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 5 October, 2019, 08:40
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 4 October, 2019, 20:55
Amsterdam (AMS)
Fri 4 October, 2019, 23:00
KLM
KLM
KL1118
Restid: 11h 45min
Byte: 8h 20min
Amsterdam (AMS)
Sat 5 October, 2019, 07:20
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 5 October, 2019, 08:40
KLM
KLM
KL1125
Restid: 11h 45min
Hemresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 11 October, 2019, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 October, 2019, 08:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83194
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 21 November, 2019, 06:30
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 21 November, 2019, 11:45
KLM
KLM
KL1104
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 21 November, 2019, 06:30
Amsterdam (AMS)
Thu 21 November, 2019, 08:40
KLM
KLM
KL1104
Restid: 5h 15min
Byte: 1h 40min
Amsterdam (AMS)
Thu 21 November, 2019, 10:20
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 21 November, 2019, 11:45
KLM
KLM
KL2007
Restid: 5h 15min
Hemresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 25 November, 2019, 09:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 November, 2019, 11:55
Air France
Air France
AF1262
Restid: 2h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 6 December, 2019, 19:50
Edinburgh (EDI)
Sat 7 December, 2019, 12:50
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 6 December, 2019, 19:50
Amsterdam (AMS)
Fri 6 December, 2019, 21:55
KLM
KLM
KL1118
Restid: 18h 0min
Byte: 14h 25min
Amsterdam (AMS)
Sat 7 December, 2019, 12:20
Edinburgh (EDI)
Sat 7 December, 2019, 12:50
KLM
KLM
KL1281
Restid: 18h 0min
Hemresa (1 byte)
Edinburgh (EDI)
Mon 9 December, 2019, 05:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 December, 2019, 22:55
KLM
KLM
KL1276
Hemresa (1 byte)
Edinburgh (EDI)
Mon 9 December, 2019, 05:50
Amsterdam (AMS)
Mon 9 December, 2019, 08:25
KLM
KLM
KL1276
Restid: 16h 5min
Byte: 12h 25min
Amsterdam (AMS)
Mon 9 December, 2019, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 December, 2019, 22:55
KLM
KLM
KL1121
Restid: 16h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 November, 2019, 06:30
Amsterdam (AMS)
Fri 22 November, 2019, 08:40
KLM
KLM
KL1104
Restid: 2h 10min
Hemresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Sun 24 November, 2019, 14:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 24 November, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL1115
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 21 November, 2019, 13:30
Milano Linate (LIN)
Fri 22 November, 2019, 10:30
KLM
KLM
KL1110
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 21 November, 2019, 13:30
Amsterdam (AMS)
Thu 21 November, 2019, 15:35
KLM
KLM
KL1110
Restid: 21h 0min
Byte: 17h 20min
Amsterdam (AMS)
Fri 22 November, 2019, 08:55
Milano Linate (LIN)
Fri 22 November, 2019, 10:30
KLM
KLM
KL1619
Restid: 21h 0min
Hemresa (1 byte)
Milano Linate (LIN)
Tue 26 November, 2019, 11:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 26 November, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL1620
Hemresa (1 byte)
Milano Linate (LIN)
Tue 26 November, 2019, 11:20
Amsterdam (AMS)
Tue 26 November, 2019, 13:10
KLM
KLM
KL1620
Restid: 5h 15min
Byte: 1h 25min
Amsterdam (AMS)
Tue 26 November, 2019, 14:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 26 November, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL1115
Restid: 5h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 20:20
Bryssel (BRU)
Tue 8 October, 2019, 07:30
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 20:20
Amsterdam (AMS)
Mon 7 October, 2019, 22:25
KLM
KLM
KL1118
Restid: 11h 10min
Byte: 8h 20min
Amsterdam (AMS)
Tue 8 October, 2019, 06:45
Bryssel (BRU)
Tue 8 October, 2019, 07:30
KLM
KLM
KL1721
Restid: 11h 10min
Hemresa (1 byte)
Bryssel (BRU)
Tue 15 October, 2019, 15:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 October, 2019, 19:30
KLM
KLM
KL1726
Hemresa (1 byte)
Bryssel (BRU)
Tue 15 October, 2019, 15:05
Amsterdam (AMS)
Tue 15 October, 2019, 16:00
KLM
KLM
KL1726
Restid: 4h 25min
Byte: 1h 30min
Amsterdam (AMS)
Tue 15 October, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 October, 2019, 19:30
KLM
KLM
KL1117
Restid: 4h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 November, 2019, 19:50
London City Airport (LCY)
Sat 2 November, 2019, 08:10
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 November, 2019, 19:50
Amsterdam (AMS)
Fri 1 November, 2019, 21:55
KLM
KLM
KL1118
Restid: 13h 20min
Byte: 10h 10min
Amsterdam (AMS)
Sat 2 November, 2019, 08:05
London City Airport (LCY)
Sat 2 November, 2019, 08:10
KLM
KLM
KL985
Restid: 13h 20min
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Tue 5 November, 2019, 20:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 6 November, 2019, 08:55
KLM
KLM
KL1032
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Tue 5 November, 2019, 20:25
Amsterdam (AMS)
Tue 5 November, 2019, 22:35
KLM
KLM
KL1032
Restid: 11h 30min
Byte: 8h 15min
Amsterdam (AMS)
Wed 6 November, 2019, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 6 November, 2019, 08:55
KLM
KLM
KL1105
Restid: 11h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 17 November, 2019, 06:30
Nice (NCE)
Sun 17 November, 2019, 11:30
KLM
KLM
KL1104
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 17 November, 2019, 06:30
Amsterdam (AMS)
Sun 17 November, 2019, 08:40
KLM
KLM
KL1104
Restid: 5h 0min
Byte: 55min
Amsterdam (AMS)
Sun 17 November, 2019, 09:35
Nice (NCE)
Sun 17 November, 2019, 11:30
KLM
KLM
KL1253
Restid: 5h 0min
Hemresa (1 byte)
Nice (NCE)
Sat 23 November, 2019, 16:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 November, 2019, 22:55
KLM
KLM
KL1258
Hemresa (1 byte)
Nice (NCE)
Sat 23 November, 2019, 16:55
Amsterdam (AMS)
Sat 23 November, 2019, 19:05
KLM
KLM
KL1258
Restid: 6h 0min
Byte: 1h 45min
Amsterdam (AMS)
Sat 23 November, 2019, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 November, 2019, 22:55
KLM
KLM
KL1121
Restid: 6h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 14 October, 2019, 13:35
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Mon 14 October, 2019, 19:20
Air France
Air France
AF1263
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 14 October, 2019, 13:35
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 14 October, 2019, 16:15
Air France
Air France
AF1263
Restid: 5h 45min
Byte: 55min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 14 October, 2019, 17:10
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Mon 14 October, 2019, 19:20
Air France
Air France
AF1100
Restid: 5h 45min
Hemresa (1 byte)
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Fri 20 December, 2019, 06:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 20 December, 2019, 12:45
KLM
KLM
KL1698
Hemresa (1 byte)
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Fri 20 December, 2019, 06:00
Amsterdam (AMS)
Fri 20 December, 2019, 08:45
KLM
KLM
KL1698
Restid: 6h 45min
Byte: 1h 55min
Amsterdam (AMS)
Fri 20 December, 2019, 10:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 20 December, 2019, 12:45
KLM
KLM
KL1109
Restid: 6h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 13 November, 2019, 06:30
Alicante (ALC)
Wed 13 November, 2019, 10:30
SAS
SAS
SK1853
Restid: 4h 0min
Hemresa (1 byte)
Alicante (ALC)
Sun 17 November, 2019, 10:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 17 November, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL2640
Hemresa (1 byte)
Alicante (ALC)
Sun 17 November, 2019, 10:20
Amsterdam (AMS)
Sun 17 November, 2019, 13:10
KLM
KLM
KL2640
Restid: 6h 15min
Byte: 1h 25min
Amsterdam (AMS)
Sun 17 November, 2019, 14:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 17 November, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL1115
Restid: 6h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 1 April, 2020, 09:25
Gdansk (GDN)
Wed 1 April, 2020, 12:45
SAS
SAS
SK483
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 1 April, 2020, 09:25
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 1 April, 2020, 10:25
SAS
SAS
SK483
Restid: 3h 20min
Byte: 55min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 1 April, 2020, 11:20
Gdansk (GDN)
Wed 1 April, 2020, 12:45
SAS
SAS
SK4789
Restid: 3h 20min
Hemresa (1 byte)
Gdansk (GDN)
Mon 6 April, 2020, 18:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 April, 2020, 22:55
KLM
KLM
KL1922
Hemresa (1 byte)
Gdansk (GDN)
Mon 6 April, 2020, 18:05
Amsterdam (AMS)
Mon 6 April, 2020, 20:00
KLM
KLM
KL1922
Restid: 4h 50min
Byte: 50min
Amsterdam (AMS)
Mon 6 April, 2020, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 April, 2020, 22:55
KLM
KLM
KL1121
Restid: 4h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 23 December, 2019, 13:30
Lissabon (LIS)
Mon 23 December, 2019, 19:10
KLM
KLM
KL1110
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 23 December, 2019, 13:30
Amsterdam (AMS)
Mon 23 December, 2019, 15:35
KLM
KLM
KL1110
Restid: 6h 40min
Byte: 1h 35min
Amsterdam (AMS)
Mon 23 December, 2019, 17:10
Lissabon (LIS)
Mon 23 December, 2019, 19:10
KLM
KLM
KL2609
Restid: 6h 40min
Hemresa (1 byte)
Lissabon (LIS)
Tue 7 January, 2020, 09:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 7 January, 2020, 16:35
KLM
KLM
KL2614
Hemresa (1 byte)
Lissabon (LIS)
Tue 7 January, 2020, 09:20
Amsterdam (AMS)
Tue 7 January, 2020, 13:25
KLM
KLM
KL2614
Restid: 6h 15min
Byte: 1h 10min
Amsterdam (AMS)
Tue 7 January, 2020, 14:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 7 January, 2020, 16:35
KLM
KLM
KL1115
Restid: 6h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 27 December, 2019, 19:50
Malaga (AGP)
Sat 28 December, 2019, 08:10
KLM
KLM
KL1118
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 27 December, 2019, 19:50
Amsterdam (AMS)
Fri 27 December, 2019, 21:55
KLM
KLM
KL1118
Restid: 12h 20min
Byte: 7h 15min
Amsterdam (AMS)
Sat 28 December, 2019, 05:10
Malaga (AGP)
Sat 28 December, 2019, 08:10
KLM
KLM
KL2653
Restid: 12h 20min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Mon 30 December, 2019, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 December, 2019, 10:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85050
Restid: 4h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 19 February, 2020, 20:10
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 20 February, 2020, 14:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2308
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 19 February, 2020, 20:10
Bryssel (BRU)
Wed 19 February, 2020, 22:20
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2308
Restid: 18h 30min
Byte: 14h 25min
Bryssel (BRU)
Thu 20 February, 2020, 12:45
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 20 February, 2020, 14:40
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3703
Restid: 18h 30min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 2 March, 2020, 10:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 2 March, 2020, 16:35
KLM
KLM
KL2699
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 2 March, 2020, 10:00
Amsterdam (AMS)
Mon 2 March, 2020, 12:30
KLM
KLM
KL2699
Restid: 6h 35min
Byte: 2h 5min
Amsterdam (AMS)
Mon 2 March, 2020, 14:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 2 March, 2020, 16:35
KLM
KLM
KL1115
Restid: 6h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 8 November, 2019, 11:15
Dublin (DUB)
Fri 8 November, 2019, 16:40
KLM
KLM
KL1108
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 8 November, 2019, 11:15
Amsterdam (AMS)
Fri 8 November, 2019, 13:20
KLM
KLM
KL1108
Restid: 6h 25min
Byte: 2h 40min
Amsterdam (AMS)
Fri 8 November, 2019, 16:00
Dublin (DUB)
Fri 8 November, 2019, 16:40
KLM
KLM
KL937
Restid: 6h 25min
Hemresa (1 byte)
Dublin (DUB)
Sun 10 November, 2019, 10:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 10 November, 2019, 22:00
SAS
SAS
SK538
Hemresa (1 byte)
Dublin (DUB)
Sun 10 November, 2019, 10:40
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 10 November, 2019, 13:50
SAS
SAS
SK538
Restid: 10h 20min
Byte: 7h
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 10 November, 2019, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 10 November, 2019, 22:00
SAS
SAS
SK1410
Restid: 10h 20min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser