Datum & passagerare

Billiga flyg från Umeå till Stockholm

Lågpriskalender

Billiga flyg från Umeå till Stockholm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Sat 23 November, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 November, 2019, 18:35
Norwegian
Norwegian
DY4016
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 24 November, 2019, 09:30
Umeå (UME)
Sun 24 November, 2019, 10:30
Norwegian
Norwegian
DY4007
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Wed 23 October, 2019, 18:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 23 October, 2019, 19:55
Norwegian
Norwegian
DY4016
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 30 October, 2019, 08:25
Umeå (UME)
Wed 30 October, 2019, 09:25
Norwegian
Norwegian
DY4005
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Mon 21 October, 2019, 10:20
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 21 October, 2019, 11:45
BRA
BRA
TF259
Restid: 1h 25min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 30 October, 2019, 08:25
Umeå (UME)
Wed 30 October, 2019, 09:25
Norwegian
Norwegian
DY4005
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Sat 23 November, 2019, 07:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 23 November, 2019, 08:25
SAS
SAS
SK27
Restid: 1h 10min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 24 November, 2019, 10:25
Umeå (UME)
Sun 24 November, 2019, 21:00
SAS
SAS
SK157
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 24 November, 2019, 10:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 24 November, 2019, 11:25
SAS
SAS
SK157
Restid: 10h 35min
Byte: 8h 10min
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 24 November, 2019, 19:35
Umeå (UME)
Sun 24 November, 2019, 21:00
SAS
SAS
SK2080
Restid: 10h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Mon 21 October, 2019, 22:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 22 October, 2019, 15:10
SAS
SAS
SK1048
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Mon 21 October, 2019, 22:20
Kiruna (KRN)
Mon 21 October, 2019, 23:15
SAS
SAS
SK1048
Restid: 16h 50min
Byte: 14h 25min
Kiruna (KRN)
Tue 22 October, 2019, 13:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 22 October, 2019, 15:10
SAS
SAS
SK1045
Restid: 16h 50min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 30 October, 2019, 08:25
Umeå (UME)
Wed 30 October, 2019, 09:30
SAS
SAS
SK24
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Wed 23 October, 2019, 22:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 24 October, 2019, 15:10
SAS
SAS
SK1048
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Wed 23 October, 2019, 22:20
Kiruna (KRN)
Wed 23 October, 2019, 23:15
SAS
SAS
SK1048
Restid: 16h 50min
Byte: 14h 25min
Kiruna (KRN)
Thu 24 October, 2019, 13:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 24 October, 2019, 15:10
SAS
SAS
SK1045
Restid: 16h 50min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 30 October, 2019, 08:25
Umeå (UME)
Wed 30 October, 2019, 09:30
SAS
SAS
SK24
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
Visar 6 av 6
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser