Datum & passagerare

Billiga flyg från Umeå till Barcelona

Lågpriskalender

Billiga flyg från Umeå till Barcelona

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 22 September, 2019, 12:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 22 September, 2019, 20:25
Finnair
Finnair
AY888
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 22 September, 2019, 12:00
Helsinki (HEL)
Sun 22 September, 2019, 14:20
Finnair
Finnair
AY888
Restid: 8h 25min
Byte: 3h 5min
Helsinki (HEL)
Sun 22 September, 2019, 17:25
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 22 September, 2019, 20:25
Finnair
Finnair
AY1653
Restid: 8h 25min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 29 September, 2019, 21:25
Umeå (UME)
Mon 30 September, 2019, 16:10
Finnair
Finnair
AY1652
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 29 September, 2019, 21:25
Helsinki (HEL)
Mon 30 September, 2019, 02:15
Finnair
Finnair
AY1652
Restid: 18h 45min
Byte: 13h 35min
Helsinki (HEL)
Mon 30 September, 2019, 15:50
Umeå (UME)
Mon 30 September, 2019, 16:10
Finnair
Finnair
AY887
Restid: 18h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Mon 8 July, 2019, 12:00
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 8 July, 2019, 20:25
Finnair
Finnair
AY888
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Mon 8 July, 2019, 12:00
Helsinki (HEL)
Mon 8 July, 2019, 14:20
Finnair
Finnair
AY888
Restid: 8h 25min
Byte: 3h 5min
Helsinki (HEL)
Mon 8 July, 2019, 17:25
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 8 July, 2019, 20:25
Finnair
Finnair
AY1653
Restid: 8h 25min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 15 July, 2019, 21:25
Umeå (UME)
Tue 16 July, 2019, 16:10
Finnair
Finnair
AY1652
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 15 July, 2019, 21:25
Helsinki (HEL)
Tue 16 July, 2019, 02:15
Finnair
Finnair
AY1652
Restid: 18h 45min
Byte: 13h 35min
Helsinki (HEL)
Tue 16 July, 2019, 15:50
Umeå (UME)
Tue 16 July, 2019, 16:10
Finnair
Finnair
AY887
Restid: 18h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Tue 17 September, 2019, 16:50
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 22:35
Norwegian
Norwegian
DY4014
Utresa (1 byte)
Umeå (UME)
Tue 17 September, 2019, 16:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 September, 2019, 17:55
Norwegian
Norwegian
DY4014
Restid: 5h 45min
Byte: 1h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 September, 2019, 19:10
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 22:35
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85555
Restid: 5h 45min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 30 September, 2019, 08:10
Umeå (UME)
Mon 30 September, 2019, 16:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 30 September, 2019, 08:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 September, 2019, 11:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Restid: 8h 10min
Byte: 3h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 September, 2019, 15:20
Umeå (UME)
Mon 30 September, 2019, 16:20
Norwegian
Norwegian
DY4013
Restid: 8h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Thu 27 June, 2019, 06:30
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 27 June, 2019, 15:15
Lufthansa
Lufthansa
LH6267
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Thu 27 June, 2019, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 27 June, 2019, 07:35
Lufthansa
Lufthansa
LH6267
Restid: 8h 45min
Byte: 2h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 27 June, 2019, 10:10
Frankfurt (FRA)
Thu 27 June, 2019, 12:20
Lufthansa
Lufthansa
LH801
Restid: 8h 45min
Byte: 55min
Frankfurt (FRA)
Thu 27 June, 2019, 13:15
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 27 June, 2019, 15:15
Lufthansa
Lufthansa
LH1128
Restid: 8h 45min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 2 July, 2019, 06:25
Umeå (UME)
Tue 2 July, 2019, 18:55
Swiss
Swiss
LX1951
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 2 July, 2019, 06:25
Zurich (ZRH)
Tue 2 July, 2019, 08:05
Swiss
Swiss
LX1951
Restid: 12h 30min
Byte: 2h 25min
Zurich (ZRH)
Tue 2 July, 2019, 10:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 2 July, 2019, 12:50
Swiss
Swiss
LX4706
Restid: 12h 30min
Byte: 5h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 2 July, 2019, 17:55
Umeå (UME)
Tue 2 July, 2019, 18:55
SAS
SAS
SK2030
Restid: 12h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Sun 30 June, 2019, 18:35
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 July, 2019, 20:55
Norwegian
Norwegian
DY4012
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Sun 30 June, 2019, 18:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 30 June, 2019, 19:40
Norwegian
Norwegian
DY4012
Restid: 26h 20min
Byte: 1h
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 30 June, 2019, 20:40
Riga (RIX)
Sun 30 June, 2019, 22:40
Norwegian
Norwegian
DY4547
Restid: 26h 20min
Byte: 19h 25min
Riga (RIX)
Mon 1 July, 2019, 18:05
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 July, 2019, 20:55
Wizz Air
Wizz Air
W62563
Restid: 26h 20min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 7 July, 2019, 19:40
Umeå (UME)
Tue 9 July, 2019, 09:30
Vueling
Vueling
VY1310
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 7 July, 2019, 19:40
Alicante (ALC)
Sun 7 July, 2019, 20:50
Vueling
Vueling
VY1310
Restid: 37h 50min
Byte: 23h 45min
Alicante (ALC)
Mon 8 July, 2019, 20:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 July, 2019, 00:25
Norwegian
Norwegian
DY4204
Restid: 37h 50min
Byte: 8h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 July, 2019, 08:30
Umeå (UME)
Tue 9 July, 2019, 09:30
Norwegian
Norwegian
DY4005
Restid: 37h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Wed 19 June, 2019, 16:50
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 21 June, 2019, 10:05
Norwegian
Norwegian
DY4014
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Wed 19 June, 2019, 16:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 19 June, 2019, 17:55
Norwegian
Norwegian
DY4014
Restid: 41h 15min
Byte: 15h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 20 June, 2019, 09:10
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 20 June, 2019, 10:10
Norwegian
Norwegian
DY805
Restid: 41h 15min
Byte: 20h 35min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 21 June, 2019, 06:45
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 21 June, 2019, 10:05
Norwegian
Norwegian
DY1738
Restid: 41h 15min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 26 June, 2019, 17:15
Umeå (UME)
Thu 27 June, 2019, 16:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85552
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 26 June, 2019, 17:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 26 June, 2019, 20:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85552
Restid: 23h 5min
Byte: 18h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 27 June, 2019, 15:20
Umeå (UME)
Thu 27 June, 2019, 16:20
Norwegian
Norwegian
DY4013
Restid: 23h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Fri 14 June, 2019, 07:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 15 June, 2019, 12:05
Norwegian
Norwegian
DY4002
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Fri 14 June, 2019, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 14 June, 2019, 08:05
Norwegian
Norwegian
DY4002
Restid: 29h 5min
Byte: 1h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 14 June, 2019, 09:10
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 14 June, 2019, 10:10
Norwegian
Norwegian
DY805
Restid: 29h 5min
Byte: 22h 35min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 15 June, 2019, 08:45
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 15 June, 2019, 12:05
Norwegian
Norwegian
DY1740
Restid: 29h 5min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 16 June, 2019, 10:50
Umeå (UME)
Mon 17 June, 2019, 09:30
Norwegian
Norwegian
DY1739
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 16 June, 2019, 10:50
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 16 June, 2019, 14:15
Norwegian
Norwegian
DY1739
Restid: 22h 40min
Byte: 5h 45min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 16 June, 2019, 20:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 16 June, 2019, 21:00
Norwegian
Norwegian
DY826
Restid: 22h 40min
Byte: 11h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 17 June, 2019, 08:30
Umeå (UME)
Mon 17 June, 2019, 09:30
Norwegian
Norwegian
DY4005
Restid: 22h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Sat 1 June, 2019, 06:55
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 1 June, 2019, 17:45
Lufthansa
Lufthansa
LH6266
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Sat 1 June, 2019, 06:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 1 June, 2019, 08:00
Lufthansa
Lufthansa
LH6266
Restid: 10h 50min
Byte: 3h 45min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 1 June, 2019, 11:45
München (MUC)
Sat 1 June, 2019, 13:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2415
Restid: 10h 50min
Byte: 1h 50min
München (MUC)
Sat 1 June, 2019, 15:45
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 1 June, 2019, 17:45
Lufthansa
Lufthansa
LH1814
Restid: 10h 50min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 1 June, 2019, 20:05
Umeå (UME)
Sun 2 June, 2019, 12:35
Swiss
Swiss
LX1957
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 1 June, 2019, 20:05
Zurich (ZRH)
Sat 1 June, 2019, 21:50
Swiss
Swiss
LX1957
Restid: 16h 30min
Byte: 9h
Zurich (ZRH)
Sun 2 June, 2019, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 June, 2019, 09:15
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 16h 30min
Byte: 2h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 June, 2019, 11:35
Umeå (UME)
Sun 2 June, 2019, 12:35
SAS
SAS
SK2026
Restid: 16h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Wed 29 May, 2019, 18:50
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 30 May, 2019, 12:15
Norwegian
Norwegian
DY4016
Utresa (2 byten)
Umeå (UME)
Wed 29 May, 2019, 18:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 29 May, 2019, 19:55
Norwegian
Norwegian
DY4016
Restid: 17h 25min
Byte: 11h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 May, 2019, 07:00
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 30 May, 2019, 08:00
Norwegian
Norwegian
DY4103
Restid: 17h 25min
Byte: 1h
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 30 May, 2019, 09:00
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 30 May, 2019, 12:15
Norwegian
Norwegian
DY1740
Restid: 17h 25min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 2 June, 2019, 10:50
Umeå (UME)
Mon 3 June, 2019, 12:25
Norwegian
Norwegian
DY1739
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 2 June, 2019, 10:50
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 2 June, 2019, 14:15
Norwegian
Norwegian
DY1739
Restid: 25h 35min
Byte: 16h 45min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 3 June, 2019, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 3 June, 2019, 08:00
Norwegian
Norwegian
DY802
Restid: 25h 35min
Byte: 3h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 3 June, 2019, 11:25
Umeå (UME)
Mon 3 June, 2019, 12:25
Norwegian
Norwegian
DY4009
Restid: 25h 35min
Visa detaljer
Visar 9 av 9
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser