Datum & passagerare

Billiga flyg från Stockholm till Oslo

Lågpriskalender

Billiga flyg från Stockholm till Oslo

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 6 December, 2019, 08:40
Oslo Sandefjord (TRF)
Fri 6 December, 2019, 17:20
Ryanair
Ryanair
FR8320
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 6 December, 2019, 08:40
Gdansk (GDN)
Fri 6 December, 2019, 09:55
Ryanair
Ryanair
FR8320
Restid: 8h 40min
Byte: 5h 50min
Gdansk (GDN)
Fri 6 December, 2019, 15:45
Oslo Sandefjord (TRF)
Fri 6 December, 2019, 17:20
Wizz Air
Wizz Air
W61743
Restid: 8h 40min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 8 December, 2019, 11:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 9 December, 2019, 07:30
Ryanair
Ryanair
FR8509
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 8 December, 2019, 11:45
Gdansk (GDN)
Sun 8 December, 2019, 13:15
Ryanair
Ryanair
FR8509
Restid: 19h 45min
Byte: 17h
Gdansk (GDN)
Mon 9 December, 2019, 06:15
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 9 December, 2019, 07:30
Wizz Air
Wizz Air
W61731
Restid: 19h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 22 November, 2019, 08:40
Oslo Sandefjord (TRF)
Fri 22 November, 2019, 17:20
Ryanair
Ryanair
FR8320
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 22 November, 2019, 08:40
Gdansk (GDN)
Fri 22 November, 2019, 09:55
Ryanair
Ryanair
FR8320
Restid: 8h 40min
Byte: 5h 50min
Gdansk (GDN)
Fri 22 November, 2019, 15:45
Oslo Sandefjord (TRF)
Fri 22 November, 2019, 17:20
Wizz Air
Wizz Air
W61743
Restid: 8h 40min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 24 November, 2019, 17:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 25 November, 2019, 08:15
Wizz Air
Wizz Air
W61744
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 24 November, 2019, 17:50
Gdansk (GDN)
Sun 24 November, 2019, 19:15
Wizz Air
Wizz Air
W61744
Restid: 14h 25min
Byte: 11h 45min
Gdansk (GDN)
Mon 25 November, 2019, 07:00
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 25 November, 2019, 08:15
Ryanair
Ryanair
FR8319
Restid: 14h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 15 November, 2019, 21:15
Oslo Sandefjord (TRF)
Sat 16 November, 2019, 11:20
Ryanair
Ryanair
FR8451
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 15 November, 2019, 21:15
Gdansk (GDN)
Fri 15 November, 2019, 22:30
Ryanair
Ryanair
FR8451
Restid: 14h 5min
Byte: 11h 15min
Gdansk (GDN)
Sat 16 November, 2019, 09:45
Oslo Sandefjord (TRF)
Sat 16 November, 2019, 11:20
Ryanair
Ryanair
FR8510
Restid: 14h 5min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 17 November, 2019, 17:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 18 November, 2019, 08:15
Wizz Air
Wizz Air
W61744
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 17 November, 2019, 17:50
Gdansk (GDN)
Sun 17 November, 2019, 19:15
Wizz Air
Wizz Air
W61744
Restid: 14h 25min
Byte: 11h 45min
Gdansk (GDN)
Mon 18 November, 2019, 07:00
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 18 November, 2019, 08:15
Ryanair
Ryanair
FR8319
Restid: 14h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 25 January, 2020, 16:15
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 26 January, 2020, 08:45
Ryanair
Ryanair
FR7011
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 25 January, 2020, 16:15
Modlin (WMI)
Sat 25 January, 2020, 17:45
Ryanair
Ryanair
FR7011
Restid: 16h 30min
Byte: 13h 10min
Modlin (WMI)
Sun 26 January, 2020, 06:55
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 26 January, 2020, 08:45
Ryanair
Ryanair
FR7022
Restid: 16h 30min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sat 1 February, 2020, 21:00
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 2 February, 2020, 13:00
Ryanair
Ryanair
FR7021
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sat 1 February, 2020, 21:00
Modlin (WMI)
Sat 1 February, 2020, 22:50
Ryanair
Ryanair
FR7021
Restid: 16h 0min
Byte: 12h 35min
Modlin (WMI)
Sun 2 February, 2020, 11:25
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 2 February, 2020, 13:00
Ryanair
Ryanair
FR7012
Restid: 16h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 23 November, 2019, 16:15
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 24 November, 2019, 08:45
Ryanair
Ryanair
FR7011
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 23 November, 2019, 16:15
Modlin (WMI)
Sat 23 November, 2019, 17:45
Ryanair
Ryanair
FR7011
Restid: 16h 30min
Byte: 13h 10min
Modlin (WMI)
Sun 24 November, 2019, 06:55
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 24 November, 2019, 08:45
Ryanair
Ryanair
FR7022
Restid: 16h 30min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Mon 25 November, 2019, 17:10
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 26 November, 2019, 07:45
Wizz Air
Wizz Air
W61744
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Mon 25 November, 2019, 17:10
Gdansk (GDN)
Mon 25 November, 2019, 18:35
Wizz Air
Wizz Air
W61744
Restid: 14h 35min
Byte: 11h 55min
Gdansk (GDN)
Tue 26 November, 2019, 06:30
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 26 November, 2019, 07:45
Wizz Air
Wizz Air
W61731
Restid: 14h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 7 February, 2020, 21:15
Oslo Sandefjord (TRF)
Sat 8 February, 2020, 11:20
Ryanair
Ryanair
FR8451
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 7 February, 2020, 21:15
Gdansk (GDN)
Fri 7 February, 2020, 22:30
Ryanair
Ryanair
FR8451
Restid: 14h 5min
Byte: 11h 15min
Gdansk (GDN)
Sat 8 February, 2020, 09:45
Oslo Sandefjord (TRF)
Sat 8 February, 2020, 11:20
Ryanair
Ryanair
FR8510
Restid: 14h 5min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 9 February, 2020, 11:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 9 February, 2020, 21:05
Ryanair
Ryanair
FR8509
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 9 February, 2020, 11:45
Gdansk (GDN)
Sun 9 February, 2020, 13:15
Ryanair
Ryanair
FR8509
Restid: 9h 20min
Byte: 6h 35min
Gdansk (GDN)
Sun 9 February, 2020, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 9 February, 2020, 21:05
Ryanair
Ryanair
FR8452
Restid: 9h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 13 November, 2019, 17:20
Oslo Sandefjord (TRF)
Thu 14 November, 2019, 11:20
Wizz Air
Wizz Air
W61734
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 13 November, 2019, 17:20
Gdansk (GDN)
Wed 13 November, 2019, 18:25
Wizz Air
Wizz Air
W61734
Restid: 18h 0min
Byte: 15h 20min
Gdansk (GDN)
Thu 14 November, 2019, 09:45
Oslo Sandefjord (TRF)
Thu 14 November, 2019, 11:20
Ryanair
Ryanair
FR8510
Restid: 18h 0min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Thu 14 November, 2019, 16:05
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 15 November, 2019, 07:30
Wizz Air
Wizz Air
W61744
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Thu 14 November, 2019, 16:05
Gdansk (GDN)
Thu 14 November, 2019, 17:30
Wizz Air
Wizz Air
W61744
Restid: 15h 25min
Byte: 12h 45min
Gdansk (GDN)
Fri 15 November, 2019, 06:15
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 15 November, 2019, 07:30
Wizz Air
Wizz Air
W61731
Restid: 15h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 13 December, 2019, 08:40
Oslo Sandefjord (TRF)
Fri 13 December, 2019, 17:20
Ryanair
Ryanair
FR8320
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 13 December, 2019, 08:40
Gdansk (GDN)
Fri 13 December, 2019, 09:55
Ryanair
Ryanair
FR8320
Restid: 8h 40min
Byte: 5h 50min
Gdansk (GDN)
Fri 13 December, 2019, 15:45
Oslo Sandefjord (TRF)
Fri 13 December, 2019, 17:20
Wizz Air
Wizz Air
W61743
Restid: 8h 40min
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 15 December, 2019, 15:25
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 16 December, 2019, 09:45
Ryanair
Ryanair
FR1397
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 15 December, 2019, 15:25
London Stansted (STN)
Sun 15 December, 2019, 16:35
Ryanair
Ryanair
FR1397
Restid: 18h 20min
Byte: 13h 55min
London Stansted (STN)
Mon 16 December, 2019, 06:30
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 16 December, 2019, 09:45
Ryanair
Ryanair
FR52
Restid: 18h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 16 November, 2019, 11:35
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 17 November, 2019, 10:15
Ryanair
Ryanair
FR1943
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 16 November, 2019, 11:35
Milano (Bergamo) (BGY)
Sat 16 November, 2019, 14:10
Ryanair
Ryanair
FR1943
Restid: 22h 40min
Byte: 17h 35min
Milano (Bergamo) (BGY)
Sun 17 November, 2019, 07:45
Oslo Sandefjord (TRF)
Sun 17 November, 2019, 10:15
Ryanair
Ryanair
FR4557
Restid: 22h 40min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Tue 26 November, 2019, 12:35
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 26 November, 2019, 21:25
Wizz Air
Wizz Air
W61216
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Tue 26 November, 2019, 12:35
Katowice (KTW)
Tue 26 November, 2019, 14:30
Wizz Air
Wizz Air
W61216
Restid: 8h 50min
Byte: 5h 5min
Katowice (KTW)
Tue 26 November, 2019, 19:35
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 26 November, 2019, 21:25
Wizz Air
Wizz Air
W61201
Restid: 8h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 13 November, 2019, 09:45
Oslo Sandefjord (TRF)
Thu 14 November, 2019, 13:35
Ryanair
Ryanair
FR9715
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 13 November, 2019, 09:45
Krakow (KRK)
Wed 13 November, 2019, 11:35
Ryanair
Ryanair
FR9715
Restid: 27h 50min
Byte: 23h 50min
Krakow (KRK)
Thu 14 November, 2019, 11:25
Oslo Sandefjord (TRF)
Thu 14 November, 2019, 13:35
Ryanair
Ryanair
FR8508
Restid: 27h 50min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Fri 15 November, 2019, 11:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 15 November, 2019, 16:45
Ryanair
Ryanair
FR8509
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Fri 15 November, 2019, 11:45
Gdansk (GDN)
Fri 15 November, 2019, 13:15
Ryanair
Ryanair
FR8509
Restid: 5h 0min
Byte: 2h 15min
Gdansk (GDN)
Fri 15 November, 2019, 15:30
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 15 November, 2019, 16:45
Wizz Air
Wizz Air
W61733
Restid: 5h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 November, 2019, 06:40
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 22 November, 2019, 07:45
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET714
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 25 November, 2019, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 November, 2019, 19:50
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET715
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 27 November, 2019, 06:40
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 27 November, 2019, 07:45
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET714
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 27 November, 2019, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 27 November, 2019, 19:50
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET715
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 6 November, 2019, 06:40
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 6 November, 2019, 07:45
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET714
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 6 November, 2019, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 6 November, 2019, 19:50
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET715
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 November, 2019, 06:40
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 25 November, 2019, 07:45
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET714
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 2 December, 2019, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 2 December, 2019, 19:50
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET715
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 4 December, 2019, 06:40
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 4 December, 2019, 07:45
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET714
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 7 December, 2019, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 7 December, 2019, 19:50
Ethiopian Airlines
Ethiopian Airlines
ET715
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser