Datum & passagerare

Billiga flyg från Stockholm till Barcelona

Lågpriskalender

Billiga flyg från Stockholm till Barcelona

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 21 October, 2019, 15:55
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 21 October, 2019, 19:20
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 24 October, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 24 October, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 30 September, 2019, 15:55
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 30 September, 2019, 19:20
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 10 October, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 10 October, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 14 November, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 14 November, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 21 November, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 21 November, 2019, 23:30
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 1 December, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 1 December, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 8 December, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 8 December, 2019, 23:30
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 13 October, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 13 October, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 17 October, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 17 October, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 12 December, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 12 December, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 15 December, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 15 December, 2019, 23:30
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 14 October, 2019, 15:55
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 14 October, 2019, 19:20
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 21 October, 2019, 19:55
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 21 October, 2019, 23:30
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 3 November, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 3 November, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 6 November, 2019, 07:30
Vasteras (VST)
Wed 6 November, 2019, 14:45
Ryanair
Ryanair
FR9811
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 6 November, 2019, 07:30
London Stansted (STN)
Wed 6 November, 2019, 09:00
Ryanair
Ryanair
FR9811
Restid: 7h 15min
Byte: 2h 30min
London Stansted (STN)
Wed 6 November, 2019, 11:30
Vasteras (VST)
Wed 6 November, 2019, 14:45
Ryanair
Ryanair
FR682
Restid: 7h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 28 November, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 28 November, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 5 December, 2019, 08:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 5 December, 2019, 11:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85554
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 7 October, 2019, 07:40
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 7 October, 2019, 16:10
Ryanair
Ryanair
FR9564
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 7 October, 2019, 07:40
Charleroi (CRL)
Mon 7 October, 2019, 09:50
Ryanair
Ryanair
FR9564
Restid: 8h 30min
Byte: 4h 25min
Charleroi (CRL)
Mon 7 October, 2019, 14:15
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 7 October, 2019, 16:10
Ryanair
Ryanair
FR2835
Restid: 8h 30min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 10 October, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 10 October, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 15 December, 2019, 19:45
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 15 December, 2019, 23:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85555
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 19 December, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 19 December, 2019, 23:30
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 30 September, 2019, 15:55
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 30 September, 2019, 19:20
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 3 October, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 3 October, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 29 September, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 29 September, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 3 October, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 3 October, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 March, 2020, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 28 March, 2020, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 31 March, 2020, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 31 March, 2020, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 18 January, 2020, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 18 January, 2020, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 20 January, 2020, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 January, 2020, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser