Datum & passagerare

Billiga flyg från Stockholm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 24 January, 2020, 15:30
Budapest (BUD)
Fri 24 January, 2020, 17:35
Wizz Air
Wizz Air
W62404
Restid: 2h 5min
Hemresa (direktflyg)
Budapest (BUD)
Sun 26 January, 2020, 12:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 26 January, 2020, 15:00
Wizz Air
Wizz Air
W62403
Restid: 2h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 8 December, 2019, 09:35
Berlin Tegel (TXL)
Sun 8 December, 2019, 11:15
Easyjet
Easyjet
U25882
Restid: 1h 40min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Tue 10 December, 2019, 12:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 10 December, 2019, 14:25
Easyjet
Easyjet
U24585
Restid: 1h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 16 April, 2020, 21:10
Milano (Bergamo) (BGY)
Thu 16 April, 2020, 23:45
Ryanair
Ryanair
FR1943
Restid: 2h 35min
Hemresa (direktflyg)
Milano (Bergamo) (BGY)
Wed 22 April, 2020, 20:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 22 April, 2020, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1944
Restid: 2h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 28 November, 2019, 08:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 28 November, 2019, 09:25
Norwegian
Norwegian
DY4073
Restid: 55min
Hemresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 5 December, 2019, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 5 December, 2019, 08:00
Norwegian
Norwegian
DY4072
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 14 November, 2019, 17:45
Bryssel (BRU)
Thu 14 November, 2019, 19:55
SAS
SAS
SK2591
Restid: 2h 10min
Hemresa (direktflyg)
Bryssel (BRU)
Fri 22 November, 2019, 10:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 November, 2019, 12:10
SAS
SAS
SK590
Restid: 2h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 20 January, 2020, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 20 January, 2020, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 24 January, 2020, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 24 January, 2020, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 14 November, 2019, 07:35
Manchester (MAN)
Thu 14 November, 2019, 09:05
SAS
SAS
SK2547
Restid: 2h 30min
Hemresa (direktflyg)
Manchester (MAN)
Mon 18 November, 2019, 09:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 November, 2019, 13:10
SAS
SAS
SK2548
Restid: 2h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 December, 2019, 20:35
Malaga (AGP)
Fri 13 December, 2019, 00:55
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85055
Restid: 4h 20min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Mon 16 December, 2019, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 December, 2019, 10:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85050
Restid: 4h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 1 January, 2020, 16:10
Amsterdam (AMS)
Wed 1 January, 2020, 18:15
SAS
SAS
SK1555
Restid: 2h 5min
Hemresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Fri 31 January, 2020, 11:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 31 January, 2020, 13:10
SAS
SAS
SK556
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 January, 2020, 10:40
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Mon 27 January, 2020, 16:10
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC1280
Restid: 3h 30min
Hemresa (direktflyg)
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Wed 5 February, 2020, 08:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 5 February, 2020, 10:00
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC1279
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 April, 2020, 21:00
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 23 April, 2020, 22:10
SAS
SAS
SK1427
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 27 April, 2020, 14:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 April, 2020, 15:40
SAS
SAS
SK406
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 22 April, 2020, 22:00
Cologne Bonn Airport (CGN)
Thu 23 April, 2020, 00:05
Eurowings
Eurowings
EW371
Restid: 2h 5min
Hemresa (1 byte)
Cologne Bonn Airport (CGN)
Tue 28 April, 2020, 15:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 28 April, 2020, 20:15
Eurowings
Eurowings
EW34
Hemresa (1 byte)
Cologne Bonn Airport (CGN)
Tue 28 April, 2020, 15:40
Hamburg (HAM)
Tue 28 April, 2020, 16:45
Eurowings
Eurowings
EW34
Restid: 4h 35min
Byte: 1h 55min
Hamburg (HAM)
Tue 28 April, 2020, 18:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 28 April, 2020, 20:15
Eurowings
Eurowings
EW7218
Restid: 4h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Vasteras (VST)
Wed 22 April, 2020, 17:05
London Stansted (STN)
Wed 22 April, 2020, 18:25
Ryanair
Ryanair
FR683
Restid: 2h 20min
Hemresa (direktflyg)
London Stansted (STN)
Tue 28 April, 2020, 08:30
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 28 April, 2020, 11:45
Ryanair
Ryanair
FR52
Restid: 2h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 22 November, 2019, 08:40
Paris/Beauvais (BVA)
Fri 22 November, 2019, 15:00
Ryanair
Ryanair
FR8320
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 22 November, 2019, 08:40
Gdansk (GDN)
Fri 22 November, 2019, 09:55
Ryanair
Ryanair
FR8320
Restid: 6h 20min
Byte: 2h 50min
Gdansk (GDN)
Fri 22 November, 2019, 12:45
Paris/Beauvais (BVA)
Fri 22 November, 2019, 15:00
Wizz Air
Wizz Air
W61631
Restid: 6h 20min
Hemresa (direktflyg)
Paris/Beauvais (BVA)
Mon 25 November, 2019, 14:15
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 25 November, 2019, 16:35
Ryanair
Ryanair
FR9504
Restid: 2h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 20 November, 2019, 19:15
Prag (PRG)
Wed 20 November, 2019, 21:05
Ryanair
Ryanair
FR8231
Restid: 1h 50min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Sun 24 November, 2019, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 24 November, 2019, 12:40
Norwegian
Norwegian
DY4572
Restid: 1h 55min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser