Datum & passagerare

Billiga flyg från Skellefteå till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Skellefteå till Prag

Vad är det billigaste priset just nu?
Det billigaste flygpriset från Skellefteå till Prag just nu är 1 616 kr.
Är vissa flygbolag billigare från Skellefteå till Prag?
Ja, de billigaste flygbolagen är Norwegian och SAS som flyger från Skellefteå till Prag.
Vädret i Prag & Skellefteå
Idag är högsta temperaturen 10 ℃ och lägsta 10 ℃ i Prag.
Idag är högsta temperaturen 0 ℃ och lägsta 0 ℃ i Skellefteå.
Vilken är den största flygplatsen i Prag?
Prags största flygplats är Václav Havel Airport Prague (PRG).
Vad är prisintervallet för flyg från Skellefteå till Prag?
Priserna för att flyga från Skellefteå till Prag ligger från 1 616 kr upp till 24 348 kr.
Vilka kan du flyga med från Skellefteå till Prag?
Från Skellefteå till Prag kan du t.ex. resa med:
Norwegian från 1 616 kr
SAS från 1 944 kr
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Fri 12 January, 2018, 07:00
Prag (PRG)
Fri 12 January, 2018, 14:20
Norwegian
Norwegian
DY4100
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Fri 12 January, 2018, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 12 January, 2018, 08:15
Norwegian
Norwegian
DY4100
Restid: 7h 20min
Byte: 4h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 12 January, 2018, 12:25
Prag (PRG)
Fri 12 January, 2018, 14:20
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 7h 20min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 14 January, 2018, 10:55
Skelleftea (SFT)
Sun 14 January, 2018, 19:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83581
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 14 January, 2018, 10:55
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 14 January, 2018, 12:15
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83581
Restid: 8h 25min
Byte: 3h 20min
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 14 January, 2018, 15:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 14 January, 2018, 16:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83212
Restid: 8h 25min
Byte: 1h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 14 January, 2018, 18:05
Skelleftea (SFT)
Sun 14 January, 2018, 19:20
Norwegian
Norwegian
DY4097
Restid: 8h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Thu 21 December, 2017, 07:00
Prag (PRG)
Thu 21 December, 2017, 14:20
Norwegian
Norwegian
DY4100
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Thu 21 December, 2017, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 21 December, 2017, 08:15
Norwegian
Norwegian
DY4100
Restid: 7h 20min
Byte: 4h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 21 December, 2017, 12:25
Prag (PRG)
Thu 21 December, 2017, 14:20
Norwegian
Norwegian
DY4571
Restid: 7h 20min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Mon 25 December, 2017, 13:00
Skelleftea (SFT)
Tue 26 December, 2017, 13:00
SAS
SAS
SK768
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Mon 25 December, 2017, 13:00
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 25 December, 2017, 14:20
SAS
SAS
SK768
Restid: 24h 0min
Byte: 6h 30min
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 25 December, 2017, 20:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 December, 2017, 22:00
SAS
SAS
SK1410
Restid: 24h 0min
Byte: 13h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 26 December, 2017, 11:50
Skelleftea (SFT)
Tue 26 December, 2017, 13:00
SAS
SAS
SK1016
Restid: 24h 0min
Visa detaljer
Visar 2 av 2
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser