Datum & passagerare

Billiga flyg från Skellefteå till New York

Lågpriskalender

Billiga flyg från Skellefteå till New York

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Skelleftea (SFT)
Wed 30 October, 2019, 06:35
New York Newark (EWR)
Wed 30 October, 2019, 20:25
SAS
SAS
SK1011
Utresa (2 byten)
Skelleftea (SFT)
Wed 30 October, 2019, 06:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 30 October, 2019, 07:45
SAS
SAS
SK1011
Restid: 18h 50min
Byte: 3h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 30 October, 2019, 11:10
London Heathrow (LHR)
Wed 30 October, 2019, 12:55
SAS
SAS
SK531
Restid: 18h 50min
Byte: 3h 5min
London Heathrow (LHR)
Wed 30 October, 2019, 16:00
New York Newark (EWR)
Wed 30 October, 2019, 20:25
United Airlines
United Airlines
UA941
Restid: 18h 50min
Hemresa (2 byten)
New York Newark (EWR)
Sun 3 November, 2019, 18:55
Skelleftea (SFT)
Mon 4 November, 2019, 15:30
Swiss
Swiss
LX3219
Hemresa (2 byten)
New York Newark (EWR)
Sun 3 November, 2019, 18:55
Zurich (ZRH)
Mon 4 November, 2019, 08:40
Swiss
Swiss
LX3219
Restid: 14h 35min
Byte: 1h 50min
Zurich (ZRH)
Mon 4 November, 2019, 10:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 November, 2019, 13:00
Swiss
Swiss
LX4706
Restid: 14h 35min
Byte: 1h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 November, 2019, 14:20
Skelleftea (SFT)
Mon 4 November, 2019, 15:30
SAS
SAS
SK1016
Restid: 14h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Skelleftea (SFT)
Mon 21 October, 2019, 16:10
New York Newark (EWR)
Tue 22 October, 2019, 13:05
SAS
SAS
SK1017
Utresa (2 byten)
Skelleftea (SFT)
Mon 21 October, 2019, 16:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 21 October, 2019, 17:20
SAS
SAS
SK1017
Restid: 26h 55min
Byte: 2h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 21 October, 2019, 19:35
Zurich (ZRH)
Mon 21 October, 2019, 22:00
Swiss
Swiss
LX1255
Restid: 26h 55min
Byte: 12h 10min
Zurich (ZRH)
Tue 22 October, 2019, 10:10
New York Newark (EWR)
Tue 22 October, 2019, 13:05
Swiss
Swiss
LX3218
Restid: 26h 55min
Hemresa (2 byten)
New York Newark (EWR)
Fri 25 October, 2019, 21:55
Skelleftea (SFT)
Sun 27 October, 2019, 12:15
Swiss
Swiss
LX19
Hemresa (2 byten)
New York Newark (EWR)
Fri 25 October, 2019, 21:55
Zurich (ZRH)
Sat 26 October, 2019, 11:35
Swiss
Swiss
LX19
Restid: 32h 20min
Byte: 4h 50min
Zurich (ZRH)
Sat 26 October, 2019, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 26 October, 2019, 18:50
Swiss
Swiss
LX1254
Restid: 32h 20min
Byte: 17h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 27 October, 2019, 11:05
Skelleftea (SFT)
Sun 27 October, 2019, 12:15
SAS
SAS
SK1014
Restid: 32h 20min
Visa detaljer
Visar 2 av 2
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser