Datum & passagerare

Billiga flyg från Skellefteå till Göteborg

Lågpriskalender

Billiga flyg från Skellefteå till Göteborg

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Fri 25 October, 2019, 06:35
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 25 October, 2019, 09:15
SAS
SAS
SK1011
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Fri 25 October, 2019, 06:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 25 October, 2019, 07:45
SAS
SAS
SK1011
Restid: 2h 40min
Byte: 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 25 October, 2019, 08:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 25 October, 2019, 09:15
SAS
SAS
SK2151
Restid: 2h 40min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 3 November, 2019, 09:40
Skelleftea (SFT)
Mon 4 November, 2019, 09:25
SAS
SAS
SK144
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 3 November, 2019, 09:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 November, 2019, 10:40
SAS
SAS
SK144
Restid: 23h 45min
Byte: 21h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 November, 2019, 08:15
Skelleftea (SFT)
Mon 4 November, 2019, 09:25
SAS
SAS
SK1012
Restid: 23h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Wed 30 October, 2019, 09:50
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 30 October, 2019, 12:35
SAS
SAS
SK1013
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Wed 30 October, 2019, 09:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 30 October, 2019, 11:00
SAS
SAS
SK1013
Restid: 2h 45min
Byte: 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 30 October, 2019, 11:35
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 30 October, 2019, 12:35
SAS
SAS
SK157
Restid: 2h 45min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 3 November, 2019, 09:40
Skelleftea (SFT)
Mon 4 November, 2019, 09:25
SAS
SAS
SK144
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 3 November, 2019, 09:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 November, 2019, 10:40
SAS
SAS
SK144
Restid: 23h 45min
Byte: 21h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 November, 2019, 08:15
Skelleftea (SFT)
Mon 4 November, 2019, 09:25
SAS
SAS
SK1012
Restid: 23h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Sun 3 May, 2020, 17:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 3 May, 2020, 21:25
SAS
SAS
SK1021
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Sun 3 May, 2020, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 May, 2020, 18:35
SAS
SAS
SK1021
Restid: 3h 55min
Byte: 1h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 May, 2020, 20:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 3 May, 2020, 21:25
SAS
SAS
SK171
Restid: 3h 55min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 17 May, 2020, 13:30
Skelleftea (SFT)
Mon 18 May, 2020, 12:40
SAS
SAS
SK158
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 17 May, 2020, 13:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 17 May, 2020, 14:25
SAS
SAS
SK158
Restid: 23h 10min
Byte: 21h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 May, 2020, 11:30
Skelleftea (SFT)
Mon 18 May, 2020, 12:40
SAS
SAS
SK1014
Restid: 23h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Thu 23 April, 2020, 06:35
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 23 April, 2020, 09:15
SAS
SAS
SK1011
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Thu 23 April, 2020, 06:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 April, 2020, 07:45
SAS
SAS
SK1011
Restid: 2h 40min
Byte: 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 April, 2020, 08:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 23 April, 2020, 09:15
SAS
SAS
SK2151
Restid: 2h 40min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 26 April, 2020, 13:30
Skelleftea (SFT)
Mon 27 April, 2020, 09:20
SAS
SAS
SK158
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 26 April, 2020, 13:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 April, 2020, 14:25
SAS
SAS
SK158
Restid: 19h 50min
Byte: 17h 45min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 April, 2020, 08:10
Skelleftea (SFT)
Mon 27 April, 2020, 09:20
SAS
SAS
SK1012
Restid: 19h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Mon 4 May, 2020, 09:45
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 4 May, 2020, 12:25
SAS
SAS
SK1013
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Mon 4 May, 2020, 09:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 May, 2020, 10:50
SAS
SAS
SK1013
Restid: 2h 40min
Byte: 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 May, 2020, 11:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 4 May, 2020, 12:25
SAS
SAS
SK157
Restid: 2h 40min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 18 May, 2020, 07:00
Skelleftea (SFT)
Mon 18 May, 2020, 15:40
SAS
SAS
SK144
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 18 May, 2020, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 May, 2020, 08:05
SAS
SAS
SK144
Restid: 8h 40min
Byte: 6h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 May, 2020, 14:30
Skelleftea (SFT)
Mon 18 May, 2020, 15:40
SAS
SAS
SK1016
Restid: 8h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Sat 2 May, 2020, 10:50
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 2 May, 2020, 13:30
SAS
SAS
SK1013
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Sat 2 May, 2020, 10:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 May, 2020, 11:55
SAS
SAS
SK1013
Restid: 2h 40min
Byte: 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 May, 2020, 12:35
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 2 May, 2020, 13:30
SAS
SAS
SK157
Restid: 2h 40min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 18 May, 2020, 07:00
Skelleftea (SFT)
Mon 18 May, 2020, 15:40
SAS
SAS
SK144
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 18 May, 2020, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 May, 2020, 08:05
SAS
SAS
SK144
Restid: 8h 40min
Byte: 6h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 May, 2020, 14:30
Skelleftea (SFT)
Mon 18 May, 2020, 15:40
SAS
SAS
SK1016
Restid: 8h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Mon 4 May, 2020, 19:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 5 May, 2020, 10:15
SAS
SAS
SK1021
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Mon 4 May, 2020, 19:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 May, 2020, 20:30
SAS
SAS
SK1021
Restid: 14h 50min
Byte: 12h 45min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 5 May, 2020, 09:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 5 May, 2020, 10:15
SAS
SAS
SK151
Restid: 14h 50min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 16 May, 2020, 14:00
Skelleftea (SFT)
Sun 17 May, 2020, 15:40
SAS
SAS
SK158
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 16 May, 2020, 14:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 16 May, 2020, 14:55
SAS
SAS
SK158
Restid: 25h 40min
Byte: 23h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 17 May, 2020, 14:30
Skelleftea (SFT)
Sun 17 May, 2020, 15:40
SAS
SAS
SK1016
Restid: 25h 40min
Visa detaljer
Visar 7 av 7
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser