Datum & passagerare

Billiga flyg från Skellefteå

Lågpriskalender

Billiga flyg från Skellefteå

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Thu 30 January, 2020, 09:50
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 30 January, 2020, 18:45
SAS
SAS
SK1013
Utresa (1 byte)
Skelleftea (SFT)
Thu 30 January, 2020, 09:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 January, 2020, 11:00
SAS
SAS
SK1013
Restid: 8h 55min
Byte: 5h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 January, 2020, 16:10
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 30 January, 2020, 18:45
SAS
SAS
SK579
Restid: 8h 55min
Hemresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 2 February, 2020, 13:20
Skelleftea (SFT)
Sun 2 February, 2020, 22:40
SAS
SAS
SK578
Hemresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 2 February, 2020, 13:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 February, 2020, 15:50
SAS
SAS
SK578
Restid: 9h 20min
Byte: 5h 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 2 February, 2020, 21:30
Skelleftea (SFT)
Sun 2 February, 2020, 22:40
SAS
SAS
SK1018
Restid: 9h 20min
Visa detaljer
Visar 1 av 1
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser