Datum & passagerare

Billiga flyg från Phuket till Stockholm

Lågpriskalender

Billiga flyg från Phuket till Stockholm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Mon 9 September, 2019, 00:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 September, 2019, 17:20
Air China
Air China
CA822
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Mon 9 September, 2019, 00:40
Peking (PEK)
Mon 9 September, 2019, 06:55
Air China
Air China
CA822
Restid: 21h 40min
Byte: 6h 55min
Peking (PEK)
Mon 9 September, 2019, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 September, 2019, 17:20
Air China
Air China
CA911
Restid: 21h 40min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 December, 2019, 18:20
Phuket (HKT)
Mon 2 December, 2019, 23:00
Air China
Air China
CA912
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 December, 2019, 18:20
Peking (PEK)
Mon 2 December, 2019, 09:40
Air China
Air China
CA912
Restid: 22h 40min
Byte: 7h 55min
Peking (PEK)
Mon 2 December, 2019, 17:35
Phuket (HKT)
Mon 2 December, 2019, 23:00
Air China
Air China
CA821
Restid: 22h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Tue 9 July, 2019, 00:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 July, 2019, 13:10
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Tue 9 July, 2019, 00:10
Dubai (DXB)
Tue 9 July, 2019, 03:05
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Restid: 18h 0min
Byte: 5h 35min
Dubai (DXB)
Tue 9 July, 2019, 08:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 July, 2019, 13:10
Emirates Airline
Emirates Airline
EK157
Restid: 18h 0min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 9 October, 2019, 15:05
Phuket (HKT)
Thu 10 October, 2019, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 9 October, 2019, 15:05
Dubai (DXB)
Wed 9 October, 2019, 23:20
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Restid: 23h 55min
Byte: 11h 10min
Dubai (DXB)
Thu 10 October, 2019, 10:30
Phuket (HKT)
Thu 10 October, 2019, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK378
Restid: 23h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Tue 9 July, 2019, 00:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 July, 2019, 13:10
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Tue 9 July, 2019, 00:10
Dubai (DXB)
Tue 9 July, 2019, 03:05
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Restid: 18h 0min
Byte: 5h 35min
Dubai (DXB)
Tue 9 July, 2019, 08:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 July, 2019, 13:10
Emirates Airline
Emirates Airline
EK157
Restid: 18h 0min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 October, 2019, 15:05
Phuket (HKT)
Wed 9 October, 2019, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 8 October, 2019, 15:05
Dubai (DXB)
Tue 8 October, 2019, 23:20
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Restid: 23h 55min
Byte: 11h 10min
Dubai (DXB)
Wed 9 October, 2019, 10:30
Phuket (HKT)
Wed 9 October, 2019, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK378
Restid: 23h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 28 June, 2019, 00:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 28 June, 2019, 19:30
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 28 June, 2019, 00:10
Dubai (DXB)
Fri 28 June, 2019, 03:05
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Restid: 24h 20min
Byte: 11h 55min
Dubai (DXB)
Fri 28 June, 2019, 15:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 28 June, 2019, 19:30
Emirates Airline
Emirates Airline
EK155
Restid: 24h 20min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 September, 2019, 15:05
Phuket (HKT)
Fri 27 September, 2019, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 September, 2019, 15:05
Dubai (DXB)
Thu 26 September, 2019, 23:20
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Restid: 23h 55min
Byte: 11h 10min
Dubai (DXB)
Fri 27 September, 2019, 10:30
Phuket (HKT)
Fri 27 September, 2019, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK378
Restid: 23h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Mon 8 July, 2019, 00:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 July, 2019, 19:30
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Mon 8 July, 2019, 00:10
Dubai (DXB)
Mon 8 July, 2019, 03:05
Emirates Airline
Emirates Airline
EK379
Restid: 24h 20min
Byte: 11h 55min
Dubai (DXB)
Mon 8 July, 2019, 15:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 8 July, 2019, 19:30
Emirates Airline
Emirates Airline
EK155
Restid: 24h 20min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 15:05
Phuket (HKT)
Mon 7 October, 2019, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 15:05
Dubai (DXB)
Sun 6 October, 2019, 23:20
Emirates Airline
Emirates Airline
EK158
Restid: 23h 55min
Byte: 11h 10min
Dubai (DXB)
Mon 7 October, 2019, 10:30
Phuket (HKT)
Mon 7 October, 2019, 20:00
Emirates Airline
Emirates Airline
EK378
Restid: 23h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Mon 8 July, 2019, 04:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 July, 2019, 06:15
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU5094
Utresa (2 byten)
Phuket (HKT)
Mon 8 July, 2019, 04:30
Kunming (KMG)
Mon 8 July, 2019, 07:55
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU5094
Restid: 30h 45min
Byte: 4h 5min
Kunming (KMG)
Mon 8 July, 2019, 12:00
Shanghai Hongqiao (SHA)
Mon 8 July, 2019, 15:15
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU5807
Restid: 30h 45min
Byte: 10h 30min
Shanghai Pudong (PVG)
Tue 9 July, 2019, 01:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 9 July, 2019, 06:15
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU289
Restid: 30h 45min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 1 October, 2019, 12:30
Phuket (HKT)
Wed 2 October, 2019, 22:00
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU290
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 1 October, 2019, 12:30
Shanghai Pudong (PVG)
Wed 2 October, 2019, 04:20
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU290
Restid: 28h 30min
Byte: 13h 30min
Shanghai Pudong (PVG)
Wed 2 October, 2019, 17:50
Phuket (HKT)
Wed 2 October, 2019, 22:00
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU9857
Restid: 28h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Mon 19 August, 2019, 00:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 20 August, 2019, 06:15
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU9832
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Mon 19 August, 2019, 00:20
Shanghai Pudong (PVG)
Mon 19 August, 2019, 07:00
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU9832
Restid: 34h 55min
Byte: 18h 45min
Shanghai Pudong (PVG)
Tue 20 August, 2019, 01:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 20 August, 2019, 06:15
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU289
Restid: 34h 55min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 16 November, 2019, 11:30
Phuket (HKT)
Sun 17 November, 2019, 22:00
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU290
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 16 November, 2019, 11:30
Shanghai Pudong (PVG)
Sun 17 November, 2019, 04:20
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU290
Restid: 28h 30min
Byte: 12h 55min
Shanghai Pudong (PVG)
Sun 17 November, 2019, 17:15
Phuket (HKT)
Sun 17 November, 2019, 22:00
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU9857
Restid: 28h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 24 January, 2020, 00:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 January, 2020, 06:10
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU9832
Utresa (1 byte)
Phuket (HKT)
Fri 24 January, 2020, 00:20
Shanghai Pudong (PVG)
Fri 24 January, 2020, 06:15
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU9832
Restid: 35h 50min
Byte: 19h 30min
Shanghai Pudong (PVG)
Sat 25 January, 2020, 01:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 25 January, 2020, 06:10
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU289
Restid: 35h 50min
Hemresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 7 February, 2020, 06:00
Phuket (HKT)
Sat 8 February, 2020, 22:45
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU8608
Hemresa (2 byten)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 7 February, 2020, 06:00
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 7 February, 2020, 08:55
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU8608
Restid: 34h 45min
Byte: 11h 10min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 7 February, 2020, 20:05
Shanghai Pudong (PVG)
Sat 8 February, 2020, 14:20
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU570
Restid: 34h 45min
Byte: 3h 55min
Shanghai Pudong (PVG)
Sat 8 February, 2020, 18:15
Phuket (HKT)
Sat 8 February, 2020, 22:45
China Eastern Airlines
China Eastern Airlines
MU9831
Restid: 34h 45min
Visa detaljer
Visar 8 av 8
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser