Datum & passagerare

Billiga flyg från Paris

Lågpriskalender

Billiga flyg från Paris

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 5 March, 2020, 07:00
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 5 March, 2020, 09:00
Easyjet
Easyjet
U23823
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 9 March, 2020, 20:35
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 9 March, 2020, 22:35
Easyjet
Easyjet
U23828
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 31 December, 2019, 21:15
Milan Malpensa (MXP)
Tue 31 December, 2019, 22:45
Easyjet
Easyjet
U22792
Restid: 1h 30min
Hemresa (direktflyg)
Milan Malpensa (MXP)
Mon 6 January, 2020, 21:00
Paris Orly (ORY)
Mon 6 January, 2020, 22:30
Vueling
Vueling
VY9435
Restid: 1h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris/Beauvais (BVA)
Tue 18 February, 2020, 21:00
Belgrad (BEG)
Tue 18 February, 2020, 23:20
Wizz Air
Wizz Air
W64046
Restid: 2h 20min
Hemresa (direktflyg)
Belgrad (BEG)
Tue 25 February, 2020, 17:50
Paris/Beauvais (BVA)
Tue 25 February, 2020, 20:30
Wizz Air
Wizz Air
W64045
Restid: 2h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris/Beauvais (BVA)
Fri 6 March, 2020, 09:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 6 March, 2020, 12:10
Ryanair
Ryanair
FR9504
Restid: 2h 20min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 8 March, 2020, 17:30
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 8 March, 2020, 20:15
Norwegian
Norwegian
DY4313
Restid: 2h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris/Beauvais (BVA)
Fri 13 December, 2019, 20:45
Rome Ciampino (CIA)
Fri 13 December, 2019, 22:45
Ryanair
Ryanair
FR9636
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Rome Ciampino (CIA)
Fri 20 December, 2019, 18:05
Paris/Beauvais (BVA)
Fri 20 December, 2019, 20:20
Ryanair
Ryanair
FR9635
Restid: 2h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 31 January, 2020, 21:00
Tunis (TUN)
Fri 31 January, 2020, 23:30
Nouvelair Tunisie
Nouvelair Tunisie
BJ521
Restid: 2h 30min
Hemresa (direktflyg)
Tunis (TUN)
Mon 3 February, 2020, 16:00
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 3 February, 2020, 18:30
Nouvelair Tunisie
Nouvelair Tunisie
BJ520
Restid: 2h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 18 February, 2020, 10:20
Malta (MLA)
Tue 18 February, 2020, 13:05
Air Malta
Air Malta
KM479
Restid: 2h 45min
Hemresa (direktflyg)
Malta (MLA)
Tue 25 February, 2020, 06:15
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 25 February, 2020, 09:10
Air Malta
Air Malta
KM478
Restid: 2h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 18 February, 2020, 10:10
Helsinki (HEL)
Tue 18 February, 2020, 20:35
Air Serbia
Air Serbia
JU311
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 18 February, 2020, 10:10
Belgrad (BEG)
Tue 18 February, 2020, 12:30
Air Serbia
Air Serbia
JU311
Restid: 9h 25min
Byte: 4h 30min
Belgrad (BEG)
Tue 18 February, 2020, 17:00
Helsinki (HEL)
Tue 18 February, 2020, 20:35
Air Serbia
Air Serbia
JU424
Restid: 9h 25min
Hemresa (1 byte)
Helsinki (HEL)
Tue 25 February, 2020, 21:20
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 26 February, 2020, 09:20
Air Serbia
Air Serbia
JU425
Hemresa (1 byte)
Helsinki (HEL)
Tue 25 February, 2020, 21:20
Belgrad (BEG)
Tue 25 February, 2020, 22:55
Air Serbia
Air Serbia
JU425
Restid: 13h 0min
Byte: 7h 45min
Belgrad (BEG)
Wed 26 February, 2020, 06:40
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 26 February, 2020, 09:20
Air Serbia
Air Serbia
JU310
Restid: 13h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 20 December, 2019, 11:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 20 December, 2019, 18:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1031
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 20 December, 2019, 11:15
Frankfurt (FRA)
Fri 20 December, 2019, 12:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1031
Restid: 6h 50min
Byte: 3h 55min
Frankfurt (FRA)
Fri 20 December, 2019, 16:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 20 December, 2019, 18:05
Lufthansa
Lufthansa
LH818
Restid: 6h 50min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 1 January, 2020, 06:00
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 1 January, 2020, 10:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2433
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 1 January, 2020, 06:00
München (MUC)
Wed 1 January, 2020, 07:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2433
Restid: 4h 30min
Byte: 1h 5min
München (MUC)
Wed 1 January, 2020, 08:55
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 1 January, 2020, 10:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2228
Restid: 4h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 12 December, 2019, 11:20
Berlin Tegel (TXL)
Thu 12 December, 2019, 15:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2229
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 12 December, 2019, 11:20
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 12:45
Lufthansa
Lufthansa
LH2229
Restid: 3h 50min
Byte: 1h 15min
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 14:00
Berlin Tegel (TXL)
Thu 12 December, 2019, 15:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2040
Restid: 3h 50min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 16 December, 2019, 17:00
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 16 December, 2019, 23:00
Lufthansa
Lufthansa
LH2043
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 16 December, 2019, 17:00
München (MUC)
Mon 16 December, 2019, 18:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2043
Restid: 6h 0min
Byte: 3h 15min
München (MUC)
Mon 16 December, 2019, 21:25
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 16 December, 2019, 23:00
Lufthansa
Lufthansa
LH2238
Restid: 6h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 18 February, 2020, 10:10
Riga (RIX)
Tue 18 February, 2020, 13:55
Air Baltic
Air Baltic
BT692
Restid: 2h 45min
Hemresa (direktflyg)
Riga (RIX)
Tue 25 February, 2020, 07:20
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 25 February, 2020, 09:10
Air Baltic
Air Baltic
BT691
Restid: 2h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 8 April, 2020, 08:20
Algarve (Faro) (FAO)
Wed 8 April, 2020, 19:05
KLM
KLM
KL2006
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 8 April, 2020, 08:20
Amsterdam (AMS)
Wed 8 April, 2020, 09:45
KLM
KLM
KL2006
Restid: 11h 45min
Byte: 7h 15min
Amsterdam (AMS)
Wed 8 April, 2020, 17:00
Algarve (Faro) (FAO)
Wed 8 April, 2020, 19:05
KLM
KLM
KL2671
Restid: 11h 45min
Hemresa (1 byte)
Algarve (Faro) (FAO)
Sat 18 April, 2020, 21:05
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 19 April, 2020, 15:20
KLM
KLM
KL2670
Hemresa (1 byte)
Algarve (Faro) (FAO)
Sat 18 April, 2020, 21:05
Amsterdam (AMS)
Sun 19 April, 2020, 01:05
KLM
KLM
KL2670
Restid: 17h 15min
Byte: 12h 50min
Amsterdam (AMS)
Sun 19 April, 2020, 13:55
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 19 April, 2020, 15:20
KLM
KLM
KL2009
Restid: 17h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 13 March, 2020, 13:00
Keflavik Reykjavik (KEF)
Fri 13 March, 2020, 15:30
Icelandair
Icelandair
FI545
Restid: 3h 30min
Hemresa (direktflyg)
Keflavik Reykjavik (KEF)
Wed 18 March, 2020, 07:35
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 18 March, 2020, 12:00
Icelandair
Icelandair
FI542
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 23 December, 2019, 22:00
Hamburg (HAM)
Tue 24 December, 2019, 08:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2233
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 23 December, 2019, 22:00
München (MUC)
Mon 23 December, 2019, 23:25
Lufthansa
Lufthansa
LH2233
Restid: 10h 30min
Byte: 7h 45min
München (MUC)
Tue 24 December, 2019, 07:10
Hamburg (HAM)
Tue 24 December, 2019, 08:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2060
Restid: 10h 30min
Hemresa (1 byte)
Hamburg (HAM)
Fri 27 December, 2019, 21:20
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sat 28 December, 2019, 08:25
Lufthansa
Lufthansa
LH2089
Hemresa (1 byte)
Hamburg (HAM)
Fri 27 December, 2019, 21:20
München (MUC)
Fri 27 December, 2019, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2089
Restid: 11h 5min
Byte: 8h 10min
München (MUC)
Sat 28 December, 2019, 06:50
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sat 28 December, 2019, 08:25
Lufthansa
Lufthansa
LH2226
Restid: 11h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 18 February, 2020, 07:25
New York Newark (EWR)
Tue 18 February, 2020, 13:40
United Airlines
United Airlines
UA9768
Utresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 18 February, 2020, 07:25
Zurich (ZRH)
Tue 18 February, 2020, 08:45
United Airlines
United Airlines
UA9768
Restid: 12h 15min
Byte: 1h 35min
Zurich (ZRH)
Tue 18 February, 2020, 10:20
New York Newark (EWR)
Tue 18 February, 2020, 13:40
United Airlines
United Airlines
UA135
Restid: 12h 15min
Hemresa (1 byte)
New York La Guardia (LGA)
Tue 25 February, 2020, 06:00
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 26 February, 2020, 09:55
Air Canada
Air Canada
AC701
Hemresa (1 byte)
New York La Guardia (LGA)
Tue 25 February, 2020, 06:00
Toronto Pearson Intl (YYZ)
Tue 25 February, 2020, 07:36
Air Canada
Air Canada
AC701
Restid: 21h 55min
Byte: 13h 9min
Toronto Pearson Intl (YYZ)
Tue 25 February, 2020, 20:45
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 26 February, 2020, 09:55
Air Canada
Air Canada
AC880
Restid: 21h 55min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser