Datum & passagerare

Billiga flyg från Norrköping till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Norrköping till Prag

Vad är det billigaste priset just nu?
Det billigaste flygpriset från Norrköping till Prag just nu är 2 238 kr.
Är vissa flygbolag billigare från Norrköping till Prag?
Ja, det billigaste flygbolaget är Lufthansa som flyger från Norrköping till Prag.
Vädret i Prag & Norrköping
Idag är högsta temperaturen 10 ℃ och lägsta 9 ℃ i Prag.
Idag är högsta temperaturen 9 ℃ och lägsta 8 ℃ i Norrköping.
Vilken är den största flygplatsen i Prag?
Prags största flygplats är Václav Havel Airport Prague (PRG).
Vad är prisintervallet för flyg från Norrköping till Prag?
Priserna för att flyga från Norrköping till Prag ligger från 2 238 kr upp till 3 051 kr.
Vilka kan du flyga med från Norrköping till Prag?
Från Norrköping till Prag kan du t.ex. resa med:
Lufthansa från 2 238 kr
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Fri 2 February, 2018, 14:50
Prag (PRG)
Sat 3 February, 2018, 08:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Fri 2 February, 2018, 14:50
München (MUC)
Fri 2 February, 2018, 16:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Restid: 18h 5min
Byte: 15h 15min
München (MUC)
Sat 3 February, 2018, 08:05
Prag (PRG)
Sat 3 February, 2018, 08:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1688
Restid: 18h 5min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 5 February, 2018, 09:40
Norrkoping (NRK)
Mon 5 February, 2018, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH1689
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 5 February, 2018, 09:40
München (MUC)
Mon 5 February, 2018, 10:35
Lufthansa
Lufthansa
LH1689
Restid: 4h 40min
Byte: 1h 45min
München (MUC)
Mon 5 February, 2018, 12:20
Norrkoping (NRK)
Mon 5 February, 2018, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5276
Restid: 4h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Fri 19 January, 2018, 14:50
Prag (PRG)
Sat 20 January, 2018, 08:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Fri 19 January, 2018, 14:50
München (MUC)
Fri 19 January, 2018, 16:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Restid: 18h 5min
Byte: 15h 15min
München (MUC)
Sat 20 January, 2018, 08:05
Prag (PRG)
Sat 20 January, 2018, 08:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1688
Restid: 18h 5min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 22 January, 2018, 13:45
Norrkoping (NRK)
Mon 22 January, 2018, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 22 January, 2018, 13:45
München (MUC)
Mon 22 January, 2018, 14:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Restid: 8h 55min
Byte: 6h
München (MUC)
Mon 22 January, 2018, 20:40
Norrkoping (NRK)
Mon 22 January, 2018, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH5297
Restid: 8h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Sat 11 November, 2017, 06:45
Prag (PRG)
Sat 11 November, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5298
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Sat 11 November, 2017, 06:45
München (MUC)
Sat 11 November, 2017, 08:45
Lufthansa
Lufthansa
LH5298
Restid: 9h 10min
Byte: 6h 20min
München (MUC)
Sat 11 November, 2017, 15:05
Prag (PRG)
Sat 11 November, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1692
Restid: 9h 10min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 13 November, 2017, 13:45
Norrkoping (NRK)
Mon 13 November, 2017, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 13 November, 2017, 13:45
München (MUC)
Mon 13 November, 2017, 14:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Restid: 8h 55min
Byte: 6h
München (MUC)
Mon 13 November, 2017, 20:40
Norrkoping (NRK)
Mon 13 November, 2017, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH5297
Restid: 8h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Fri 10 November, 2017, 14:50
Prag (PRG)
Sat 11 November, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Fri 10 November, 2017, 14:50
München (MUC)
Fri 10 November, 2017, 16:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Restid: 25h 5min
Byte: 22h 15min
München (MUC)
Sat 11 November, 2017, 15:05
Prag (PRG)
Sat 11 November, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1692
Restid: 25h 5min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 13 November, 2017, 13:45
Norrkoping (NRK)
Mon 13 November, 2017, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 13 November, 2017, 13:45
München (MUC)
Mon 13 November, 2017, 14:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Restid: 8h 55min
Byte: 6h
München (MUC)
Mon 13 November, 2017, 20:40
Norrkoping (NRK)
Mon 13 November, 2017, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH5297
Restid: 8h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Fri 10 November, 2017, 14:50
Prag (PRG)
Sat 11 November, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Fri 10 November, 2017, 14:50
München (MUC)
Fri 10 November, 2017, 16:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Restid: 25h 5min
Byte: 22h 15min
München (MUC)
Sat 11 November, 2017, 15:05
Prag (PRG)
Sat 11 November, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1692
Restid: 25h 5min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Tue 14 November, 2017, 14:45
Norrkoping (NRK)
Tue 14 November, 2017, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1397
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Tue 14 November, 2017, 14:45
Frankfurt (FRA)
Tue 14 November, 2017, 15:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1397
Restid: 7h 55min
Byte: 2h 20min
Frankfurt (FRA)
Tue 14 November, 2017, 18:15
München (MUC)
Tue 14 November, 2017, 19:10
Lufthansa
Lufthansa
LH116
Restid: 7h 55min
Byte: 1h 30min
München (MUC)
Tue 14 November, 2017, 20:40
Norrkoping (NRK)
Tue 14 November, 2017, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH5297
Restid: 7h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Norrkoping (NRK)
Tue 7 November, 2017, 14:50
Prag (PRG)
Tue 7 November, 2017, 22:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Utresa (2 byten)
Norrkoping (NRK)
Tue 7 November, 2017, 14:50
München (MUC)
Tue 7 November, 2017, 16:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Restid: 7h 30min
Byte: 1h 10min
München (MUC)
Tue 7 November, 2017, 18:00
Frankfurt (FRA)
Tue 7 November, 2017, 19:05
Lufthansa
Lufthansa
LH117
Restid: 7h 30min
Byte: 2h 15min
Frankfurt (FRA)
Tue 7 November, 2017, 21:20
Prag (PRG)
Tue 7 November, 2017, 22:20
Lufthansa
Lufthansa
LH1402
Restid: 7h 30min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 20 November, 2017, 20:20
Norrkoping (NRK)
Tue 21 November, 2017, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH1695
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 20 November, 2017, 20:20
München (MUC)
Mon 20 November, 2017, 21:15
Lufthansa
Lufthansa
LH1695
Restid: 18h 0min
Byte: 15h 5min
München (MUC)
Tue 21 November, 2017, 12:20
Norrkoping (NRK)
Tue 21 November, 2017, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5276
Restid: 18h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Wed 30 May, 2018, 14:50
Prag (PRG)
Wed 30 May, 2018, 20:10
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Wed 30 May, 2018, 14:50
München (MUC)
Wed 30 May, 2018, 16:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Restid: 5h 20min
Byte: 2h 25min
München (MUC)
Wed 30 May, 2018, 19:15
Prag (PRG)
Wed 30 May, 2018, 20:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1694
Restid: 5h 20min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 3 June, 2018, 18:25
Norrkoping (NRK)
Mon 4 June, 2018, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH1401
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 3 June, 2018, 18:25
Frankfurt (FRA)
Sun 3 June, 2018, 19:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1401
Restid: 19h 55min
Byte: 1h 15min
Frankfurt (FRA)
Sun 3 June, 2018, 20:45
München (MUC)
Sun 3 June, 2018, 21:40
Lufthansa
Lufthansa
LH120
Restid: 19h 55min
Byte: 14h 40min
München (MUC)
Mon 4 June, 2018, 12:20
Norrkoping (NRK)
Mon 4 June, 2018, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5276
Restid: 19h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Norrkoping (NRK)
Thu 9 November, 2017, 06:00
Prag (PRG)
Thu 9 November, 2017, 22:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5298
Utresa (2 byten)
Norrkoping (NRK)
Thu 9 November, 2017, 06:00
München (MUC)
Thu 9 November, 2017, 08:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5298
Restid: 16h 20min
Byte: 7h
München (MUC)
Thu 9 November, 2017, 15:00
Frankfurt (FRA)
Thu 9 November, 2017, 16:05
Lufthansa
Lufthansa
LH111
Restid: 16h 20min
Byte: 5h 15min
Frankfurt (FRA)
Thu 9 November, 2017, 21:20
Prag (PRG)
Thu 9 November, 2017, 22:20
Lufthansa
Lufthansa
LH1402
Restid: 16h 20min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 13 November, 2017, 13:45
Norrkoping (NRK)
Mon 13 November, 2017, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Mon 13 November, 2017, 13:45
München (MUC)
Mon 13 November, 2017, 14:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1691
Restid: 8h 55min
Byte: 6h
München (MUC)
Mon 13 November, 2017, 20:40
Norrkoping (NRK)
Mon 13 November, 2017, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH5297
Restid: 8h 55min
Visa detaljer
Visar 8 av 8
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser