Datum & passagerare

Billiga flyg från Norrköping till New York

Lågpriskalender

Billiga flyg från Norrköping till New York

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Wed 19 June, 2019, 06:00
New York John F. Kennedy (JFK)
Wed 19 June, 2019, 15:25
Lufthansa
Lufthansa
LH5298
Utresa (1 byte)
Norrkoping (NRK)
Wed 19 June, 2019, 06:00
München (MUC)
Wed 19 June, 2019, 08:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5298
Restid: 15h 25min
Byte: 4h 25min
München (MUC)
Wed 19 June, 2019, 12:25
New York John F. Kennedy (JFK)
Wed 19 June, 2019, 15:25
Lufthansa
Lufthansa
LH410
Restid: 15h 25min
Hemresa (2 byten)
New York John F. Kennedy (JFK)
Wed 26 June, 2019, 22:30
Norrkoping (NRK)
Thu 27 June, 2019, 22:45
Lufthansa
Lufthansa
LH5189
Hemresa (2 byten)
New York John F. Kennedy (JFK)
Wed 26 June, 2019, 22:30
Dusseldorf (DUS)
Thu 27 June, 2019, 11:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5189
Restid: 18h 15min
Byte: 1h 35min
Dusseldorf (DUS)
Thu 27 June, 2019, 13:30
München (MUC)
Thu 27 June, 2019, 14:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2011
Restid: 18h 15min
Byte: 6h 5min
München (MUC)
Thu 27 June, 2019, 20:40
Norrkoping (NRK)
Thu 27 June, 2019, 22:45
Lufthansa
Lufthansa
LH5297
Restid: 18h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Norrkoping (NRK)
Fri 12 April, 2019, 14:50
New York Newark (EWR)
Sat 13 April, 2019, 11:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Utresa (2 byten)
Norrkoping (NRK)
Fri 12 April, 2019, 14:50
München (MUC)
Fri 12 April, 2019, 16:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5277
Restid: 27h 5min
Byte: 5h 25min
München (MUC)
Fri 12 April, 2019, 22:15
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 12 April, 2019, 23:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2240
Restid: 27h 5min
Byte: 9h 55min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sat 13 April, 2019, 09:45
New York Newark (EWR)
Sat 13 April, 2019, 11:55
Lufthansa
Lufthansa
LH7961
Restid: 27h 5min
Hemresa (2 byten)
New York Newark (EWR)
Wed 17 April, 2019, 16:35
Norrkoping (NRK)
Thu 18 April, 2019, 22:45
Lufthansa
Lufthansa
LH5195
Hemresa (2 byten)
New York Newark (EWR)
Wed 17 April, 2019, 16:35
Dusseldorf (DUS)
Thu 18 April, 2019, 06:05
Lufthansa
Lufthansa
LH5195
Restid: 24h 10min
Byte: 1h 25min
Dusseldorf (DUS)
Thu 18 April, 2019, 07:30
München (MUC)
Thu 18 April, 2019, 08:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2025
Restid: 24h 10min
Byte: 12h 5min
München (MUC)
Thu 18 April, 2019, 20:40
Norrkoping (NRK)
Thu 18 April, 2019, 22:45
Lufthansa
Lufthansa
LH5297
Restid: 24h 10min
Visa detaljer
Visar 2 av 2
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser