Datum & passagerare

Billiga flyg från Munchen med Lufthansa

Lågpriskalender

Billiga flyg från Munchen med Lufthansa

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Wed 27 November, 2019, 11:00
Berlin Tegel (TXL)
Wed 27 November, 2019, 12:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2036
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Thu 28 November, 2019, 06:30
München (MUC)
Thu 28 November, 2019, 07:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2053
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Mon 16 December, 2019, 12:20
Amsterdam (AMS)
Mon 16 December, 2019, 13:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2304
Restid: 1h 35min
Hemresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Thu 19 December, 2019, 07:05
München (MUC)
Thu 19 December, 2019, 08:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2311
Restid: 1h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Wed 5 February, 2020, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 5 February, 2020, 09:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2412
Restid: 2h 15min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 10 February, 2020, 07:55
München (MUC)
Mon 10 February, 2020, 10:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2421
Restid: 2h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Mon 25 November, 2019, 21:05
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 25 November, 2019, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2446
Restid: 1h 35min
Hemresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 30 November, 2019, 06:00
München (MUC)
Sat 30 November, 2019, 07:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Restid: 1h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Sun 19 January, 2020, 12:00
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 19 January, 2020, 17:05
Swiss
Swiss
LX3621
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Sun 19 January, 2020, 12:00
Zurich (ZRH)
Sun 19 January, 2020, 12:55
Swiss
Swiss
LX3621
Restid: 5h 5min
Byte: 2h 20min
Zurich (ZRH)
Sun 19 January, 2020, 15:15
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 19 January, 2020, 17:05
Swiss
Swiss
LX2150
Restid: 5h 5min
Hemresa (1 byte)
Palma De Mallorca (PMI)
Wed 29 January, 2020, 14:10
München (MUC)
Wed 29 January, 2020, 20:35
Lufthansa
Lufthansa
LH5209
Hemresa (1 byte)
Palma De Mallorca (PMI)
Wed 29 January, 2020, 14:10
Dusseldorf (DUS)
Wed 29 January, 2020, 16:35
Lufthansa
Lufthansa
LH5209
Restid: 6h 25min
Byte: 2h 50min
Dusseldorf (DUS)
Wed 29 January, 2020, 19:25
München (MUC)
Wed 29 January, 2020, 20:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2019
Restid: 6h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Sun 22 December, 2019, 09:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 22 December, 2019, 11:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2428
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 5 January, 2020, 06:00
München (MUC)
Sun 5 January, 2020, 07:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2433
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Sun 3 November, 2019, 07:30
Dusseldorf (DUS)
Sun 3 November, 2019, 08:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2004
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Dusseldorf (DUS)
Wed 6 November, 2019, 10:25
München (MUC)
Wed 6 November, 2019, 11:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2007
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Mon 11 November, 2019, 14:25
Adnan Menderes (ADB)
Mon 11 November, 2019, 19:10
Lufthansa
Lufthansa
LH9576
Restid: 2h 45min
Hemresa (direktflyg)
Adnan Menderes (ADB)
Mon 18 November, 2019, 12:30
München (MUC)
Mon 18 November, 2019, 13:25
Lufthansa
Lufthansa
LH9577
Restid: 2h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 11:10
Florens (FLR)
Thu 12 December, 2019, 12:25
Lufthansa
Lufthansa
LH9438
Restid: 1h 15min
Hemresa (direktflyg)
Florens (FLR)
Thu 12 December, 2019, 17:15
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 18:30
Lufthansa
Lufthansa
LH9441
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Sat 26 October, 2019, 06:30
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 26 October, 2019, 08:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1808
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 28 October, 2019, 09:10
München (MUC)
Mon 28 October, 2019, 11:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1809
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Sat 26 October, 2019, 19:05
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 26 October, 2019, 21:45
Lufthansa
Lufthansa
LH1806
Restid: 2h 40min
Hemresa (direktflyg)
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Mon 28 October, 2019, 15:20
München (MUC)
Mon 28 October, 2019, 17:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1803
Restid: 2h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 08:10
Venice Airport Marco Polo (VCE)
Thu 12 December, 2019, 09:10
Lufthansa
Lufthansa
LH9454
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Venice Airport Marco Polo (VCE)
Thu 12 December, 2019, 17:00
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 18:05
Lufthansa
Lufthansa
LH9459
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Wed 11 December, 2019, 07:55
Bologna (BLQ)
Wed 11 December, 2019, 09:00
Lufthansa
Lufthansa
LH9480
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Bologna (BLQ)
Wed 11 December, 2019, 13:10
München (MUC)
Wed 11 December, 2019, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH9483
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Tue 3 March, 2020, 22:15
Singapore Changi (SIN)
Wed 4 March, 2020, 17:05
Lufthansa
Lufthansa
LH790
Restid: 11h 50min
Hemresa (direktflyg)
Singapore Changi (SIN)
Tue 10 March, 2020, 00:25
München (MUC)
Tue 10 March, 2020, 06:30
Lufthansa
Lufthansa
LH9791
Restid: 13h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Fri 27 December, 2019, 18:20
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Sat 28 December, 2019, 10:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5446
Restid: 10h 30min
Hemresa (direktflyg)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 21 January, 2020, 10:20
München (MUC)
Tue 21 January, 2020, 16:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5447
Restid: 12h 35min
Visa detaljer
Visar 15 av 17
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser