Datum & passagerare

Billiga flyg från Munchen med Klm

Lågpriskalender

Billiga flyg från Munchen med Klm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Mon 16 December, 2019, 09:55
Amsterdam (AMS)
Mon 16 December, 2019, 11:35
KLM
KLM
KL1792
Restid: 1h 40min
Hemresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Thu 19 December, 2019, 07:45
München (MUC)
Thu 19 December, 2019, 09:10
KLM
KLM
KL1791
Restid: 1h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Tue 24 December, 2019, 11:40
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 24 December, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL1794
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Tue 24 December, 2019, 11:40
Amsterdam (AMS)
Tue 24 December, 2019, 13:20
KLM
KLM
KL1794
Restid: 4h 55min
Byte: 1h 45min
Amsterdam (AMS)
Tue 24 December, 2019, 15:05
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 24 December, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL1161
Restid: 4h 55min
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 5 January, 2020, 06:00
München (MUC)
Sun 5 January, 2020, 10:55
KLM
KLM
KL1152
Hemresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 5 January, 2020, 06:00
Amsterdam (AMS)
Sun 5 January, 2020, 07:35
KLM
KLM
KL1152
Restid: 4h 55min
Byte: 1h 55min
Amsterdam (AMS)
Sun 5 January, 2020, 09:30
München (MUC)
Sun 5 January, 2020, 10:55
KLM
KLM
KL1793
Restid: 4h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Wed 11 December, 2019, 07:00
Bologna (BLQ)
Wed 11 December, 2019, 12:30
KLM
KLM
KL1790
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Wed 11 December, 2019, 07:00
Amsterdam (AMS)
Wed 11 December, 2019, 08:50
KLM
KLM
KL1790
Restid: 5h 30min
Byte: 1h 55min
Amsterdam (AMS)
Wed 11 December, 2019, 10:45
Bologna (BLQ)
Wed 11 December, 2019, 12:30
KLM
KLM
KL1583
Restid: 5h 30min
Hemresa (1 byte)
Bologna (BLQ)
Wed 11 December, 2019, 17:10
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 09:10
KLM
KLM
KL1592
Hemresa (1 byte)
Bologna (BLQ)
Wed 11 December, 2019, 17:10
Amsterdam (AMS)
Wed 11 December, 2019, 19:15
KLM
KLM
KL1592
Restid: 16h 0min
Byte: 12h 30min
Amsterdam (AMS)
Thu 12 December, 2019, 07:45
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 09:10
KLM
KLM
KL1791
Restid: 16h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 07:00
Florens (FLR)
Thu 12 December, 2019, 12:05
KLM
KLM
KL1790
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Thu 12 December, 2019, 07:00
Amsterdam (AMS)
Thu 12 December, 2019, 08:50
KLM
KLM
KL1790
Restid: 5h 5min
Byte: 1h 15min
Amsterdam (AMS)
Thu 12 December, 2019, 10:05
Florens (FLR)
Thu 12 December, 2019, 12:05
KLM
KLM
KL1641
Restid: 5h 5min
Hemresa (1 byte)
Florens (FLR)
Thu 12 December, 2019, 20:20
München (MUC)
Fri 13 December, 2019, 11:55
Air France
Air France
AF1767
Hemresa (1 byte)
Florens (FLR)
Thu 12 December, 2019, 20:20
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 12 December, 2019, 22:10
Air France
Air France
AF1767
Restid: 15h 35min
Byte: 12h 15min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 13 December, 2019, 10:25
München (MUC)
Fri 13 December, 2019, 11:55
Air France
Air France
AF1722
Restid: 15h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Sat 23 November, 2019, 17:30
Shanghai Pudong (PVG)
Mon 25 November, 2019, 07:00
KLM
KLM
KL1798
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Sat 23 November, 2019, 17:30
Amsterdam (AMS)
Sat 23 November, 2019, 19:10
KLM
KLM
KL1798
Restid: 30h 30min
Byte: 17h 30min
Amsterdam (AMS)
Sun 24 November, 2019, 12:40
Shanghai Pudong (PVG)
Mon 25 November, 2019, 07:00
KLM
KLM
KL8692
Restid: 30h 30min
Hemresa (1 byte)
Shanghai Pudong (PVG)
Sat 30 November, 2019, 12:40
München (MUC)
Sun 1 December, 2019, 09:10
KLM
KLM
KL896
Hemresa (1 byte)
Shanghai Pudong (PVG)
Sat 30 November, 2019, 12:40
Amsterdam (AMS)
Sat 30 November, 2019, 17:45
KLM
KLM
KL896
Restid: 27h 30min
Byte: 14h
Amsterdam (AMS)
Sun 1 December, 2019, 07:45
München (MUC)
Sun 1 December, 2019, 09:10
KLM
KLM
KL1791
Restid: 27h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 27 December, 2019, 17:35
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Sun 29 December, 2019, 10:05
KLM
KLM
KL1798
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 27 December, 2019, 17:35
Amsterdam (AMS)
Fri 27 December, 2019, 19:15
KLM
KLM
KL1798
Restid: 34h 30min
Byte: 22h
Amsterdam (AMS)
Sat 28 December, 2019, 17:15
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Sun 29 December, 2019, 10:05
KLM
KLM
KL875
Restid: 34h 30min
Hemresa (1 byte)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 21 January, 2020, 12:15
München (MUC)
Wed 22 January, 2020, 10:55
KLM
KLM
KL876
Hemresa (1 byte)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 21 January, 2020, 12:15
Amsterdam (AMS)
Tue 21 January, 2020, 18:30
KLM
KLM
KL876
Restid: 28h 40min
Byte: 15h
Amsterdam (AMS)
Wed 22 January, 2020, 09:30
München (MUC)
Wed 22 January, 2020, 10:55
KLM
KLM
KL1793
Restid: 28h 40min
Visa detaljer
Visar 6 av 6
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser