Datum & passagerare

Billiga flyg från Munchen

Lågpriskalender

Billiga flyg från Munchen

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Sat 19 October, 2019, 06:10
Berlin Tegel (TXL)
Sat 19 October, 2019, 07:30
Easyjet
Easyjet
U25560
Restid: 1h 20min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 21 October, 2019, 12:40
München (MUC)
Mon 21 October, 2019, 14:00
Easyjet
Easyjet
U25567
Restid: 1h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Wed 6 November, 2019, 12:10
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 6 November, 2019, 17:55
Laudamotion
Laudamotion
OE284
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Wed 6 November, 2019, 12:10
Palma De Mallorca (PMI)
Wed 6 November, 2019, 14:20
Laudamotion
Laudamotion
OE284
Restid: 5h 45min
Byte: 2h 40min
Palma De Mallorca (PMI)
Wed 6 November, 2019, 17:00
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 6 November, 2019, 17:55
Ryanair
Ryanair
FR6579
Restid: 5h 45min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 8 November, 2019, 07:00
München (MUC)
Fri 8 November, 2019, 09:10
Vueling
Vueling
VY1812
Restid: 2h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Fri 25 October, 2019, 22:10
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 25 October, 2019, 23:40
SAS
SAS
SK1660
Restid: 1h 30min
Hemresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 26 October, 2019, 20:50
München (MUC)
Sun 27 October, 2019, 10:15
SAS
SAS
SK1472
Hemresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 26 October, 2019, 20:50
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 26 October, 2019, 22:00
SAS
SAS
SK1472
Restid: 13h 25min
Byte: 11h
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 27 October, 2019, 08:00
München (MUC)
Sun 27 October, 2019, 10:15
SAS
SAS
SK4759
Restid: 13h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Thu 10 October, 2019, 10:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 October, 2019, 18:55
Eurowings
Eurowings
EW1914
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Thu 10 October, 2019, 10:45
Dusseldorf (DUS)
Thu 10 October, 2019, 12:05
Eurowings
Eurowings
EW1914
Restid: 8h 10min
Byte: 4h 45min
Dusseldorf (DUS)
Thu 10 October, 2019, 16:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 October, 2019, 18:55
Eurowings
Eurowings
EW9212
Restid: 8h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 October, 2019, 18:30
München (MUC)
Sun 13 October, 2019, 20:40
Norwegian
Norwegian
DY4501
Restid: 2h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Sat 28 December, 2019, 09:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 28 December, 2019, 11:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2428
Restid: 1h 55min
Hemresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 2 January, 2020, 06:00
München (MUC)
Thu 2 January, 2020, 07:50
Lufthansa
Lufthansa
LH2433
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 8 November, 2019, 07:20
Budapest (BUD)
Fri 8 November, 2019, 12:45
Eurowings
Eurowings
EW1972
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 8 November, 2019, 07:20
Hamburg (HAM)
Fri 8 November, 2019, 08:50
Eurowings
Eurowings
EW1972
Restid: 5h 25min
Byte: 2h 10min
Hamburg (HAM)
Fri 8 November, 2019, 11:00
Budapest (BUD)
Fri 8 November, 2019, 12:45
Eurowings
Eurowings
EW7782
Restid: 5h 25min
Hemresa (1 byte)
Budapest (BUD)
Mon 11 November, 2019, 06:10
München (MUC)
Mon 11 November, 2019, 13:35
Wizz Air
Wizz Air
W62417
Hemresa (1 byte)
Budapest (BUD)
Mon 11 November, 2019, 06:10
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 11 November, 2019, 08:45
Wizz Air
Wizz Air
W62417
Restid: 7h 25min
Byte: 2h 35min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 11 November, 2019, 11:20
München (MUC)
Mon 11 November, 2019, 13:35
Norwegian
Norwegian
DY1156
Restid: 7h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Tue 24 September, 2019, 21:20
Nice (NCE)
Tue 24 September, 2019, 22:45
Lufthansa
Lufthansa
LH2276
Restid: 1h 25min
Hemresa (direktflyg)
Nice (NCE)
Fri 27 September, 2019, 06:00
München (MUC)
Fri 27 September, 2019, 07:25
Lufthansa
Lufthansa
LH2277
Restid: 1h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Sat 21 September, 2019, 19:25
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 21 September, 2019, 20:55
Lufthansa
Lufthansa
LH1848
Restid: 1h 30min
Hemresa (direktflyg)
Rome Fiumicino (FCO)
Sun 22 September, 2019, 06:00
München (MUC)
Sun 22 September, 2019, 07:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1849
Restid: 1h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 20 December, 2019, 14:45
Larnaca (LCA)
Sat 21 December, 2019, 13:05
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS416
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 20 December, 2019, 14:45
Kiev Borispol (KBP)
Fri 20 December, 2019, 18:05
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS416
Restid: 21h 20min
Byte: 16h 10min
Kiev Borispol (KBP)
Sat 21 December, 2019, 10:15
Larnaca (LCA)
Sat 21 December, 2019, 13:05
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS341
Restid: 21h 20min
Hemresa (1 byte)
Larnaca (LCA)
Tue 7 January, 2020, 14:40
München (MUC)
Wed 8 January, 2020, 11:15
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS342
Hemresa (1 byte)
Larnaca (LCA)
Tue 7 January, 2020, 14:40
Kiev Borispol (KBP)
Tue 7 January, 2020, 17:45
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS342
Restid: 21h 35min
Byte: 15h 55min
Kiev Borispol (KBP)
Wed 8 January, 2020, 09:40
München (MUC)
Wed 8 January, 2020, 11:15
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS415
Restid: 21h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 31 January, 2020, 14:45
Tblisi (TBS)
Sat 1 February, 2020, 01:15
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS416
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 31 January, 2020, 14:45
Kiev Borispol (KBP)
Fri 31 January, 2020, 18:05
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS416
Restid: 7h 30min
Byte: 2h 25min
Kiev Borispol (KBP)
Fri 31 January, 2020, 20:30
Tblisi (TBS)
Sat 1 February, 2020, 01:15
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS517
Restid: 7h 30min
Hemresa (1 byte)
Tblisi (TBS)
Thu 13 February, 2020, 06:45
München (MUC)
Thu 13 February, 2020, 11:15
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS518
Hemresa (1 byte)
Tblisi (TBS)
Thu 13 February, 2020, 06:45
Kiev Borispol (KBP)
Thu 13 February, 2020, 07:50
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS518
Restid: 7h 30min
Byte: 1h 50min
Kiev Borispol (KBP)
Thu 13 February, 2020, 09:40
München (MUC)
Thu 13 February, 2020, 11:15
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS415
Restid: 7h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Mon 23 September, 2019, 12:30
Erbil (EBL)
Tue 24 September, 2019, 01:30
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC1020
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Mon 23 September, 2019, 12:30
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Mon 23 September, 2019, 16:10
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC1020
Restid: 12h 0min
Byte: 6h 45min
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Mon 23 September, 2019, 22:55
Erbil (EBL)
Tue 24 September, 2019, 01:30
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC816
Restid: 12h 0min
Hemresa (1 byte)
Erbil (EBL)
Sun 6 October, 2019, 03:05
München (MUC)
Sun 6 October, 2019, 11:45
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC819
Hemresa (1 byte)
Erbil (EBL)
Sun 6 October, 2019, 03:05
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Sun 6 October, 2019, 05:35
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC819
Restid: 9h 40min
Byte: 4h 20min
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Sun 6 October, 2019, 09:55
München (MUC)
Sun 6 October, 2019, 11:45
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC1019
Restid: 9h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Tue 8 October, 2019, 10:25
Chicago Midway (MDW)
Tue 8 October, 2019, 16:13
KLM
KLM
KL6052
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Tue 8 October, 2019, 10:25
Detroit Wayne County (DTW)
Tue 8 October, 2019, 14:06
KLM
KLM
KL6052
Restid: 12h 48min
Byte: 1h 46min
Detroit Wayne County (DTW)
Tue 8 October, 2019, 15:52
Chicago Midway (MDW)
Tue 8 October, 2019, 16:13
KLM
KLM
KL5945
Restid: 12h 48min
Hemresa (1 byte)
Chicago Ohare (ORD)
Tue 15 October, 2019, 14:48
München (MUC)
Wed 16 October, 2019, 08:25
Air France
Air France
AF3496
Hemresa (1 byte)
Chicago Ohare (ORD)
Tue 15 October, 2019, 14:48
Detroit Wayne County (DTW)
Tue 15 October, 2019, 17:09
Air France
Air France
AF3496
Restid: 10h 37min
Byte: 50min
Detroit Wayne County (DTW)
Tue 15 October, 2019, 17:59
München (MUC)
Wed 16 October, 2019, 08:25
Air France
Air France
AF3642
Restid: 10h 37min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 27 September, 2019, 06:25
Beirut (BEY)
Sat 28 September, 2019, 10:20
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1170
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Fri 27 September, 2019, 06:25
Antalya (AYT)
Fri 27 September, 2019, 10:20
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1170
Restid: 26h 55min
Byte: 22h 45min
Antalya (AYT)
Sat 28 September, 2019, 09:05
Beirut (BEY)
Sat 28 September, 2019, 10:20
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1152
Restid: 26h 55min
Hemresa (1 byte)
Beirut (BEY)
Fri 4 October, 2019, 22:10
München (MUC)
Sat 5 October, 2019, 12:00
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK827
Hemresa (1 byte)
Beirut (BEY)
Fri 4 October, 2019, 22:10
Istanbul Airport (IST)
Sat 5 October, 2019, 00:15
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK827
Restid: 14h 50min
Byte: 10h
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Sat 5 October, 2019, 10:15
München (MUC)
Sat 5 October, 2019, 12:00
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1639
Restid: 14h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
München (MUC)
Fri 20 September, 2019, 10:35
Palma De Mallorca (PMI)
Fri 20 September, 2019, 12:45
Lufthansa
Lufthansa
LH1820
Restid: 2h 10min
Hemresa (direktflyg)
Palma De Mallorca (PMI)
Sun 22 September, 2019, 08:55
München (MUC)
Sun 22 September, 2019, 11:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1837
Restid: 2h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Wed 20 November, 2019, 14:10
Hong Kong (HKG)
Thu 21 November, 2019, 11:55
KLM
KLM
KL1796
Utresa (1 byte)
München (MUC)
Wed 20 November, 2019, 14:10
Amsterdam (AMS)
Wed 20 November, 2019, 15:50
KLM
KLM
KL1796
Restid: 14h 45min
Byte: 1h 50min
Amsterdam (AMS)
Wed 20 November, 2019, 17:40
Hong Kong (HKG)
Thu 21 November, 2019, 11:55
KLM
KLM
KL887
Restid: 14h 45min
Hemresa (1 byte)
Hong Kong (HKG)
Mon 3 February, 2020, 13:35
München (MUC)
Tue 4 February, 2020, 10:55
KLM
KLM
KL888
Hemresa (1 byte)
Hong Kong (HKG)
Mon 3 February, 2020, 13:35
Amsterdam (AMS)
Mon 3 February, 2020, 19:05
KLM
KLM
KL888
Restid: 28h 20min
Byte: 14h 25min
Amsterdam (AMS)
Tue 4 February, 2020, 09:30
München (MUC)
Tue 4 February, 2020, 10:55
KLM
KLM
KL1793
Restid: 28h 20min
Visa detaljer
Visar 15 av 20
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser