Datum & passagerare

Billiga flyg från Malmö till Barcelona

Lågpriskalender

Billiga flyg från Malmö till Barcelona

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 15 June, 2019, 20:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 15 June, 2019, 23:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85575
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 20 June, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 20 June, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 14 September, 2019, 17:10
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 14 September, 2019, 20:10
Vueling
Vueling
VY1873
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 07:15
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 17 September, 2019, 10:15
Vueling
Vueling
VY1870
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 14 September, 2019, 17:10
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 14 September, 2019, 20:10
Vueling
Vueling
VY1873
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 19 September, 2019, 07:15
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 19 September, 2019, 10:15
Vueling
Vueling
VY1870
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 5 November, 2019, 11:40
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 5 November, 2019, 14:30
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 12 November, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 12 November, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 16 September, 2019, 20:35
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 16 September, 2019, 23:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85575
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 17 September, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 15 September, 2019, 13:20
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 15 September, 2019, 16:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 17 September, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 15 September, 2019, 13:20
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 15 September, 2019, 16:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 18 September, 2019, 12:30
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 18 September, 2019, 15:30
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83657
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 15 September, 2019, 13:20
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 15 September, 2019, 16:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 19 September, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 19 September, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 15 June, 2019, 20:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 15 June, 2019, 23:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85575
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 22 June, 2019, 08:10
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 22 June, 2019, 11:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 19 August, 2019, 09:55
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 19 August, 2019, 12:55
Vueling
Vueling
VY1871
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 26 August, 2019, 06:15
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 26 August, 2019, 09:15
Vueling
Vueling
VY1870
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 5 August, 2019, 17:10
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 5 August, 2019, 20:10
Vueling
Vueling
VY1873
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 17 August, 2019, 07:20
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 17 August, 2019, 10:20
Vueling
Vueling
VY1870
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Tue 5 November, 2019, 17:30
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 5 November, 2019, 23:10
Norwegian
Norwegian
DY4052
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Tue 5 November, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 5 November, 2019, 18:35
Norwegian
Norwegian
DY4052
Restid: 5h 40min
Byte: 1h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 5 November, 2019, 19:45
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 5 November, 2019, 23:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85555
Restid: 5h 40min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 12 November, 2019, 15:15
Malmo Sturup (MMX)
Tue 12 November, 2019, 21:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85554
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 12 November, 2019, 15:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 12 November, 2019, 19:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85554
Restid: 6h 30min
Byte: 1h 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 12 November, 2019, 20:40
Malmo Sturup (MMX)
Tue 12 November, 2019, 21:45
Norwegian
Norwegian
DY4055
Restid: 6h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 15 September, 2019, 13:20
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 15 September, 2019, 16:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 08:10
Malmo Sturup (MMX)
Tue 17 September, 2019, 17:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 08:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 September, 2019, 11:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Restid: 8h 55min
Byte: 4h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 September, 2019, 16:00
Malmo Sturup (MMX)
Tue 17 September, 2019, 17:05
Norwegian
Norwegian
DY4051
Restid: 8h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 16 September, 2019, 20:35
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 16 September, 2019, 23:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85575
Restid: 2h 50min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 08:10
Malmo Sturup (MMX)
Tue 17 September, 2019, 17:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 September, 2019, 08:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 September, 2019, 11:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Restid: 8h 55min
Byte: 4h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 September, 2019, 16:00
Malmo Sturup (MMX)
Tue 17 September, 2019, 17:05
Norwegian
Norwegian
DY4051
Restid: 8h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 20 June, 2019, 17:10
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 20 June, 2019, 20:10
Vueling
Vueling
VY1873
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 23 June, 2019, 07:20
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 23 June, 2019, 10:20
Vueling
Vueling
VY1870
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser