Datum & passagerare

Billiga flyg från Malmö

Lågpriskalender

Billiga flyg från Malmö

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Fri 1 November, 2019, 07:00
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 1 November, 2019, 08:05
BRA
BRA
TF125
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 3 November, 2019, 16:25
Malmo Sturup (MMX)
Sun 3 November, 2019, 17:30
BRA
BRA
TF180
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 22 December, 2019, 19:25
Umeå (UME)
Mon 23 December, 2019, 20:00
BRA
BRA
TF191
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 22 December, 2019, 19:25
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 22 December, 2019, 20:30
BRA
BRA
TF191
Restid: 24h 35min
Byte: 22h 5min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 23 December, 2019, 18:35
Umeå (UME)
Mon 23 December, 2019, 20:00
BRA
BRA
TF272
Restid: 24h 35min
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Wed 25 December, 2019, 10:40
Malmo Sturup (MMX)
Wed 25 December, 2019, 14:15
BRA
BRA
TF291
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Wed 25 December, 2019, 10:40
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 25 December, 2019, 12:05
BRA
BRA
TF291
Restid: 3h 35min
Byte: 1h
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 25 December, 2019, 13:05
Malmo Sturup (MMX)
Wed 25 December, 2019, 14:15
BRA
BRA
TF172
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Wed 28 August, 2019, 09:00
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 28 August, 2019, 13:10
Norwegian
Norwegian
DY4026
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Wed 28 August, 2019, 09:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 28 August, 2019, 10:05
Norwegian
Norwegian
DY4026
Restid: 4h 10min
Byte: 1h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 28 August, 2019, 12:00
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 28 August, 2019, 13:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83197
Restid: 4h 10min
Hemresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 1 September, 2019, 15:50
Malmo Sturup (MMX)
Sun 1 September, 2019, 22:55
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83212
Hemresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 1 September, 2019, 15:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 September, 2019, 17:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83212
Restid: 7h 5min
Byte: 4h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 September, 2019, 21:50
Malmo Sturup (MMX)
Sun 1 September, 2019, 22:55
Norwegian
Norwegian
DY4055
Restid: 7h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 10 October, 2019, 18:45
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 11 October, 2019, 19:55
Norwegian
Norwegian
DY4054
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 10 October, 2019, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 October, 2019, 19:50
Norwegian
Norwegian
DY4054
Restid: 25h 10min
Byte: 20h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 October, 2019, 16:45
Rome Fiumicino (FCO)
Fri 11 October, 2019, 19:55
Norwegian
Norwegian
DY4357
Restid: 25h 10min
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 14 October, 2019, 21:00
Malmo Sturup (MMX)
Tue 15 October, 2019, 18:20
Norwegian
Norwegian
DY4358
Hemresa (1 byte)
Rome Fiumicino (FCO)
Mon 14 October, 2019, 21:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 October, 2019, 00:10
Norwegian
Norwegian
DY4358
Restid: 21h 20min
Byte: 17h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 15 October, 2019, 17:15
Malmo Sturup (MMX)
Tue 15 October, 2019, 18:20
Norwegian
Norwegian
DY4053
Restid: 21h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Sat 24 August, 2019, 12:40
Krakow (KRK)
Sat 24 August, 2019, 14:15
Ryanair
Ryanair
FR4040
Restid: 1h 35min
Hemresa (1 byte)
Krakow (KRK)
Thu 29 August, 2019, 14:45
Malmo Sturup (MMX)
Thu 29 August, 2019, 21:40
Norwegian
Norwegian
DY4902
Hemresa (1 byte)
Krakow (KRK)
Thu 29 August, 2019, 14:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 29 August, 2019, 16:35
Norwegian
Norwegian
DY4902
Restid: 6h 55min
Byte: 4h
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 29 August, 2019, 20:35
Malmo Sturup (MMX)
Thu 29 August, 2019, 21:40
Norwegian
Norwegian
DY4055
Restid: 6h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Sat 13 June, 2020, 15:15
Split (SPU)
Mon 15 June, 2020, 16:40
SAS
SAS
SK2108
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Sat 13 June, 2020, 15:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 13 June, 2020, 16:20
SAS
SAS
SK2108
Restid: 49h 25min
Byte: 22h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 14 June, 2020, 15:15
Zurich (ZRH)
Sun 14 June, 2020, 17:40
Swiss
Swiss
LX1251
Restid: 49h 25min
Byte: 21h 20min
Zurich (ZRH)
Mon 15 June, 2020, 15:00
Split (SPU)
Mon 15 June, 2020, 16:40
Swiss
Swiss
LX4254
Restid: 49h 25min
Hemresa (2 byten)
Split (SPU)
Sat 20 June, 2020, 15:10
Malmo Sturup (MMX)
Sun 21 June, 2020, 13:40
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS746
Hemresa (2 byten)
Split (SPU)
Sat 20 June, 2020, 15:10
Wien (VIE)
Sat 20 June, 2020, 16:30
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS746
Restid: 22h 30min
Byte: 14h 5min
Wien (VIE)
Sun 21 June, 2020, 06:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 21 June, 2020, 08:50
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS311
Restid: 22h 30min
Byte: 3h 45min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 21 June, 2020, 12:35
Malmo Sturup (MMX)
Sun 21 June, 2020, 13:40
SAS
SAS
SK117
Restid: 22h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 10 October, 2019, 19:25
Keflavik Reykjavik (KEF)
Fri 11 October, 2019, 09:45
SAS
SAS
SK126
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 10 October, 2019, 19:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 10 October, 2019, 20:35
SAS
SAS
SK126
Restid: 16h 20min
Byte: 9h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 11 October, 2019, 06:05
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 11 October, 2019, 07:20
SAS
SAS
SK1415
Restid: 16h 20min
Byte: 1h 10min
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 11 October, 2019, 08:30
Keflavik Reykjavik (KEF)
Fri 11 October, 2019, 09:45
SAS
SAS
SK595
Restid: 16h 20min
Hemresa (2 byten)
Keflavik Reykjavik (KEF)
Thu 17 October, 2019, 11:45
Malmo Sturup (MMX)
Fri 18 October, 2019, 12:35
SAS
SAS
SK4788
Hemresa (2 byten)
Keflavik Reykjavik (KEF)
Thu 17 October, 2019, 11:45
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 17 October, 2019, 16:25
SAS
SAS
SK4788
Restid: 22h 50min
Byte: 16h 10min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 18 October, 2019, 08:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 18 October, 2019, 09:40
SAS
SAS
SK480
Restid: 22h 50min
Byte: 1h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 18 October, 2019, 11:30
Malmo Sturup (MMX)
Fri 18 October, 2019, 12:35
SAS
SAS
SK2107
Restid: 22h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 29 August, 2019, 19:25
Istanbul Airport (IST)
Fri 30 August, 2019, 12:20
SAS
SAS
SK126
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Thu 29 August, 2019, 19:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 29 August, 2019, 20:35
SAS
SAS
SK126
Restid: 15h 55min
Byte: 11h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 August, 2019, 07:50
Istanbul Airport (IST)
Fri 30 August, 2019, 12:20
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1792
Restid: 15h 55min
Hemresa (1 byte)
Istanbul Airport (IST)
Wed 4 September, 2019, 14:40
Malmo Sturup (MMX)
Wed 4 September, 2019, 22:25
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1795
Hemresa (1 byte)
Istanbul Airport (IST)
Wed 4 September, 2019, 14:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 4 September, 2019, 17:10
Turkish Airlines
Turkish Airlines
TK1795
Restid: 8h 45min
Byte: 4h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 4 September, 2019, 21:20
Malmo Sturup (MMX)
Wed 4 September, 2019, 22:25
SAS
SAS
SK125
Restid: 8h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Sat 26 October, 2019, 11:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 26 October, 2019, 21:20
SAS
SAS
SK108
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Sat 26 October, 2019, 11:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 26 October, 2019, 13:05
SAS
SAS
SK108
Restid: 9h 45min
Byte: 2h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 26 October, 2019, 15:15
München (MUC)
Sat 26 October, 2019, 17:25
Lufthansa
Lufthansa
LH2417
Restid: 9h 45min
Byte: 1h 55min
München (MUC)
Sat 26 October, 2019, 19:20
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 26 October, 2019, 21:20
Lufthansa
Lufthansa
LH1816
Restid: 9h 45min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 1 November, 2019, 19:55
Malmo Sturup (MMX)
Sat 2 November, 2019, 14:20
Swiss
Swiss
LX1957
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 1 November, 2019, 19:55
Zurich (ZRH)
Fri 1 November, 2019, 21:45
Swiss
Swiss
LX1957
Restid: 18h 25min
Byte: 9h 5min
Zurich (ZRH)
Sat 2 November, 2019, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 November, 2019, 09:20
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 18h 25min
Byte: 3h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 November, 2019, 13:10
Malmo Sturup (MMX)
Sat 2 November, 2019, 14:20
SAS
SAS
SK117
Restid: 18h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Wed 2 October, 2019, 09:00
Alicante (ALC)
Thu 3 October, 2019, 00:05
Norwegian
Norwegian
DY4026
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Wed 2 October, 2019, 09:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 October, 2019, 10:05
Norwegian
Norwegian
DY4026
Restid: 15h 5min
Byte: 7h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 2 October, 2019, 17:15
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 2 October, 2019, 18:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D8230
Restid: 15h 5min
Byte: 2h 20min
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 2 October, 2019, 20:45
Alicante (ALC)
Thu 3 October, 2019, 00:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85375
Restid: 15h 5min
Hemresa (1 byte)
Alicante (ALC)
Sun 6 October, 2019, 06:30
Malmo Sturup (MMX)
Sun 6 October, 2019, 13:30
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85350
Hemresa (1 byte)
Alicante (ALC)
Sun 6 October, 2019, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 10:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85350
Restid: 7h 0min
Byte: 2h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 12:25
Malmo Sturup (MMX)
Sun 6 October, 2019, 13:30
Norwegian
Norwegian
DY4023
Restid: 7h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Fri 6 September, 2019, 19:25
Lissabon (LIS)
Sat 7 September, 2019, 17:00
SAS
SAS
SK126
Utresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Fri 6 September, 2019, 19:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 6 September, 2019, 20:35
SAS
SAS
SK126
Restid: 22h 35min
Byte: 17h
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 7 September, 2019, 13:35
Lissabon (LIS)
Sat 7 September, 2019, 17:00
SAS
SAS
SK2903
Restid: 22h 35min
Hemresa (1 byte)
Lissabon (LIS)
Sun 8 September, 2019, 18:05
Malmo Sturup (MMX)
Mon 9 September, 2019, 08:20
TAP Portugal
TAP Portugal
TP782
Hemresa (1 byte)
Lissabon (LIS)
Sun 8 September, 2019, 18:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 8 September, 2019, 23:20
TAP Portugal
TAP Portugal
TP782
Restid: 13h 15min
Byte: 7h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 September, 2019, 07:10
Malmo Sturup (MMX)
Mon 9 September, 2019, 08:20
SAS
SAS
SK103
Restid: 13h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Sat 9 November, 2019, 08:00
Miami (MIA)
Sun 10 November, 2019, 11:29
SAS
SAS
SK130
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Sat 9 November, 2019, 08:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 9 November, 2019, 09:05
SAS
SAS
SK130
Restid: 33h 29min
Byte: 3h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 9 November, 2019, 12:25
New York Newark (EWR)
Sat 9 November, 2019, 15:15
SAS
SAS
SK903
Restid: 33h 29min
Byte: 16h 55min
New York John F. Kennedy (JFK)
Sun 10 November, 2019, 08:10
Miami (MIA)
Sun 10 November, 2019, 11:29
American Airlines
American Airlines
AA1610
Restid: 33h 29min
Hemresa (2 byten)
Miami (MIA)
Sat 16 November, 2019, 15:45
Malmo Sturup (MMX)
Sun 17 November, 2019, 12:55
SAS
SAS
SK954
Hemresa (2 byten)
Miami (MIA)
Sat 16 November, 2019, 15:45
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 17 November, 2019, 07:00
SAS
SAS
SK954
Restid: 15h 10min
Byte: 1h
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 17 November, 2019, 08:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 17 November, 2019, 09:10
SAS
SAS
SK1416
Restid: 15h 10min
Byte: 2h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 17 November, 2019, 11:45
Malmo Sturup (MMX)
Sun 17 November, 2019, 12:55
SAS
SAS
SK117
Restid: 15h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 8 December, 2019, 16:50
Tenerife - Sur (TFS)
Mon 9 December, 2019, 13:10
SAS
SAS
SK110
Utresa (2 byten)
Malmo Sturup (MMX)
Sun 8 December, 2019, 16:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 8 December, 2019, 18:00
SAS
SAS
SK110
Restid: 21h 20min
Byte: 1h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 8 December, 2019, 19:35
Zurich (ZRH)
Sun 8 December, 2019, 22:00
Swiss
Swiss
LX1255
Restid: 21h 20min
Byte: 11h 35min
Zurich (ZRH)
Mon 9 December, 2019, 09:35
Tenerife - Sur (TFS)
Mon 9 December, 2019, 13:10
Swiss
Swiss
LX8214
Restid: 21h 20min
Hemresa (2 byten)
Tenerife - Sur (TFS)
Sun 15 December, 2019, 14:30
Malmo Sturup (MMX)
Mon 16 December, 2019, 16:55
Norwegian
Norwegian
DY4234
Hemresa (2 byten)
Tenerife - Sur (TFS)
Sun 15 December, 2019, 14:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 15 December, 2019, 20:55
Norwegian
Norwegian
DY4234
Restid: 25h 25min
Byte: 10h 5min
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 16 December, 2019, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 December, 2019, 08:00
Norwegian
Norwegian
DY4072
Restid: 25h 25min
Byte: 7h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 December, 2019, 15:50
Malmo Sturup (MMX)
Mon 16 December, 2019, 16:55
Norwegian
Norwegian
DY4051
Restid: 25h 25min
Visa detaljer
Visar 13 av 13
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser