Datum & passagerare

Billiga flyg från Luleå till Barcelona

Lågpriskalender

Billiga flyg från Luleå till Barcelona

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Thu 25 April, 2019, 19:30
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 26 April, 2019, 19:15
Norwegian
Norwegian
DY4046
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Thu 25 April, 2019, 19:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 25 April, 2019, 20:50
Norwegian
Norwegian
DY4046
Restid: 23h 45min
Byte: 19h
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 26 April, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 26 April, 2019, 19:15
Norwegian
Norwegian
DY4253
Restid: 23h 45min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 28 April, 2019, 08:10
Lulea (LLA)
Sun 28 April, 2019, 23:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 28 April, 2019, 08:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 28 April, 2019, 11:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85550
Restid: 15h 0min
Byte: 10h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 28 April, 2019, 21:50
Lulea (LLA)
Sun 28 April, 2019, 23:10
Norwegian
Norwegian
DY4049
Restid: 15h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Mon 4 March, 2019, 13:10
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 4 March, 2019, 23:15
Lufthansa
Lufthansa
LH6189
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Mon 4 March, 2019, 13:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 March, 2019, 14:30
Lufthansa
Lufthansa
LH6189
Restid: 10h 5min
Byte: 2h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 4 March, 2019, 17:00
Frankfurt (FRA)
Mon 4 March, 2019, 19:10
Lufthansa
Lufthansa
LH6203
Restid: 10h 5min
Byte: 2h 5min
Frankfurt (FRA)
Mon 4 March, 2019, 21:15
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 4 March, 2019, 23:15
Lufthansa
Lufthansa
LH1138
Restid: 10h 5min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 10 March, 2019, 06:00
Lulea (LLA)
Sun 10 March, 2019, 21:15
Lufthansa
Lufthansa
LH1139
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 10 March, 2019, 06:00
Frankfurt (FRA)
Sun 10 March, 2019, 08:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1139
Restid: 15h 15min
Byte: 4h 5min
Frankfurt (FRA)
Sun 10 March, 2019, 12:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 10 March, 2019, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH6226
Restid: 15h 15min
Byte: 5h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 10 March, 2019, 19:55
Lulea (LLA)
Sun 10 March, 2019, 21:15
Lufthansa
Lufthansa
LH6184
Restid: 15h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Mon 28 January, 2019, 09:55
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 29 January, 2019, 12:15
Lufthansa
Lufthansa
LH6185
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Mon 28 January, 2019, 09:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 28 January, 2019, 11:15
Lufthansa
Lufthansa
LH6185
Restid: 26h 20min
Byte: 19h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 29 January, 2019, 06:50
Frankfurt (FRA)
Tue 29 January, 2019, 09:00
Lufthansa
Lufthansa
LH809
Restid: 26h 20min
Byte: 1h 15min
Frankfurt (FRA)
Tue 29 January, 2019, 10:15
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 29 January, 2019, 12:15
Lufthansa
Lufthansa
LH1126
Restid: 26h 20min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 1 February, 2019, 19:55
Lulea (LLA)
Sat 2 February, 2019, 12:45
Swiss
Swiss
LX1957
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 1 February, 2019, 19:55
Zurich (ZRH)
Fri 1 February, 2019, 21:45
Swiss
Swiss
LX1957
Restid: 16h 50min
Byte: 9h 5min
Zurich (ZRH)
Sat 2 February, 2019, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 February, 2019, 09:20
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 16h 50min
Byte: 2h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 February, 2019, 11:25
Lulea (LLA)
Sat 2 February, 2019, 12:45
Swiss
Swiss
LX4719
Restid: 16h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Sat 13 April, 2019, 14:30
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 14 April, 2019, 17:45
Lufthansa
Lufthansa
LH6191
Utresa (2 byten)
Lulea (LLA)
Sat 13 April, 2019, 14:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 13 April, 2019, 15:50
Lufthansa
Lufthansa
LH6191
Restid: 27h 15min
Byte: 14h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 14 April, 2019, 06:00
München (MUC)
Sun 14 April, 2019, 08:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2421
Restid: 27h 15min
Byte: 7h 35min
München (MUC)
Sun 14 April, 2019, 15:45
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 14 April, 2019, 17:45
Lufthansa
Lufthansa
LH1814
Restid: 27h 15min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 21 April, 2019, 18:30
Lulea (LLA)
Mon 22 April, 2019, 15:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1815
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 21 April, 2019, 18:30
München (MUC)
Sun 21 April, 2019, 20:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1815
Restid: 21h 0min
Byte: 12h 20min
München (MUC)
Mon 22 April, 2019, 08:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 22 April, 2019, 11:00
Lufthansa
Lufthansa
LH2414
Restid: 21h 0min
Byte: 3h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 22 April, 2019, 14:15
Lulea (LLA)
Mon 22 April, 2019, 15:30
Lufthansa
Lufthansa
LH6190
Restid: 21h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Fri 25 January, 2019, 06:30
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 26 January, 2019, 09:55
Norwegian
Norwegian
DY4030
Utresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Fri 25 January, 2019, 06:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 25 January, 2019, 07:55
Norwegian
Norwegian
DY4030
Restid: 27h 25min
Byte: 22h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 26 January, 2019, 06:25
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 26 January, 2019, 09:55
Norwegian
Norwegian
DY4251
Restid: 27h 25min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 27 January, 2019, 15:15
Lulea (LLA)
Mon 28 January, 2019, 17:20
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85554
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 27 January, 2019, 15:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 27 January, 2019, 19:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85554
Restid: 26h 5min
Byte: 21h
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 28 January, 2019, 16:00
Lulea (LLA)
Mon 28 January, 2019, 17:20
Norwegian
Norwegian
DY4043
Restid: 26h 5min
Visa detaljer
Visar 5 av 5
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser