Datum & passagerare

Billiga flyg från Köpenhamn till Berlin med Lufthansa

Lågpriskalender

Ändra val: Köpenhamn ‐ Berlin

Billiga flyg från Köpenhamn till Berlin med Lufthansa

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 29 January, 2020, 18:15
Berlin Tegel (TXL)
Wed 29 January, 2020, 22:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2445
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 29 January, 2020, 18:15
München (MUC)
Wed 29 January, 2020, 19:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2445
Restid: 4h 15min
Byte: 1h 25min
München (MUC)
Wed 29 January, 2020, 21:20
Berlin Tegel (TXL)
Wed 29 January, 2020, 22:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2054
Restid: 4h 15min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 2 February, 2020, 13:00
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 2 February, 2020, 17:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2037
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 2 February, 2020, 13:00
München (MUC)
Sun 2 February, 2020, 14:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2037
Restid: 4h 30min
Byte: 1h 45min
München (MUC)
Sun 2 February, 2020, 15:55
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 2 February, 2020, 17:30
Lufthansa
Lufthansa
LH2444
Restid: 4h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 8 November, 2019, 06:00
Berlin Tegel (TXL)
Fri 8 November, 2019, 09:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 8 November, 2019, 06:00
München (MUC)
Fri 8 November, 2019, 07:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Restid: 3h 40min
Byte: 50min
München (MUC)
Fri 8 November, 2019, 08:30
Berlin Tegel (TXL)
Fri 8 November, 2019, 09:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2194
Restid: 3h 40min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 11 November, 2019, 19:00
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 11 November, 2019, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2047
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 11 November, 2019, 19:00
München (MUC)
Mon 11 November, 2019, 20:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2047
Restid: 3h 40min
Byte: 55min
München (MUC)
Mon 11 November, 2019, 21:05
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 11 November, 2019, 22:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2446
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 26 October, 2019, 06:05
Berlin Tegel (TXL)
Sat 26 October, 2019, 10:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 26 October, 2019, 06:05
München (MUC)
Sat 26 October, 2019, 07:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Restid: 4h 0min
Byte: 1h 20min
München (MUC)
Sat 26 October, 2019, 09:00
Berlin Tegel (TXL)
Sat 26 October, 2019, 10:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2034
Restid: 4h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 29 October, 2019, 09:00
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 29 October, 2019, 12:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2031
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 29 October, 2019, 09:00
München (MUC)
Tue 29 October, 2019, 10:10
Lufthansa
Lufthansa
LH2031
Restid: 3h 35min
Byte: 50min
München (MUC)
Tue 29 October, 2019, 11:00
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 29 October, 2019, 12:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2442
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 29 August, 2019, 12:45
Berlin Tegel (TXL)
Thu 29 August, 2019, 16:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2443
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 29 August, 2019, 12:45
München (MUC)
Thu 29 August, 2019, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH2443
Restid: 3h 20min
Byte: 40min
München (MUC)
Thu 29 August, 2019, 15:00
Berlin Tegel (TXL)
Thu 29 August, 2019, 16:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2042
Restid: 3h 20min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 2 September, 2019, 18:30
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 2 September, 2019, 21:45
Lufthansa
Lufthansa
LH2057
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 2 September, 2019, 18:30
München (MUC)
Mon 2 September, 2019, 19:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2057
Restid: 3h 15min
Byte: 40min
München (MUC)
Mon 2 September, 2019, 20:15
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 2 September, 2019, 21:45
Lufthansa
Lufthansa
LH2446
Restid: 3h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 6 November, 2019, 06:00
Berlin Tegel (TXL)
Wed 6 November, 2019, 09:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 6 November, 2019, 06:00
München (MUC)
Wed 6 November, 2019, 07:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Restid: 3h 40min
Byte: 50min
München (MUC)
Wed 6 November, 2019, 08:30
Berlin Tegel (TXL)
Wed 6 November, 2019, 09:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2194
Restid: 3h 40min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 10 November, 2019, 07:15
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 10 November, 2019, 12:00
Lufthansa
Lufthansa
LH45
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 10 November, 2019, 07:15
Frankfurt (FRA)
Sun 10 November, 2019, 08:25
Lufthansa
Lufthansa
LH45
Restid: 4h 45min
Byte: 2h 10min
Frankfurt (FRA)
Sun 10 November, 2019, 10:35
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 10 November, 2019, 12:00
Lufthansa
Lufthansa
LH826
Restid: 4h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 30 April, 2020, 12:45
Berlin Tegel (TXL)
Thu 30 April, 2020, 16:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2441
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 30 April, 2020, 12:45
München (MUC)
Thu 30 April, 2020, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH2441
Restid: 3h 20min
Byte: 40min
München (MUC)
Thu 30 April, 2020, 15:00
Berlin Tegel (TXL)
Thu 30 April, 2020, 16:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1944
Restid: 3h 20min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 3 May, 2020, 19:15
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 3 May, 2020, 22:30
Lufthansa
Lufthansa
LH169
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 3 May, 2020, 19:15
Frankfurt (FRA)
Sun 3 May, 2020, 20:25
Lufthansa
Lufthansa
LH169
Restid: 3h 15min
Byte: 45min
Frankfurt (FRA)
Sun 3 May, 2020, 21:10
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 3 May, 2020, 22:30
Lufthansa
Lufthansa
LH832
Restid: 3h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 26 October, 2019, 14:55
Berlin Tegel (TXL)
Sat 26 October, 2019, 18:25
Lufthansa
Lufthansa
LH829
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 26 October, 2019, 14:55
Frankfurt (FRA)
Sat 26 October, 2019, 16:25
Lufthansa
Lufthansa
LH829
Restid: 3h 30min
Byte: 50min
Frankfurt (FRA)
Sat 26 October, 2019, 17:15
Berlin Tegel (TXL)
Sat 26 October, 2019, 18:25
Lufthansa
Lufthansa
LH168
Restid: 3h 30min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 27 October, 2019, 08:45
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 27 October, 2019, 12:20
Lufthansa
Lufthansa
LH177
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 27 October, 2019, 08:45
Frankfurt (FRA)
Sun 27 October, 2019, 09:55
Lufthansa
Lufthansa
LH177
Restid: 3h 35min
Byte: 1h
Frankfurt (FRA)
Sun 27 October, 2019, 10:55
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 27 October, 2019, 12:20
Lufthansa
Lufthansa
LH826
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 11 October, 2019, 21:20
Berlin Tegel (TXL)
Sat 12 October, 2019, 08:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2439
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 11 October, 2019, 21:20
München (MUC)
Fri 11 October, 2019, 22:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2439
Restid: 10h 45min
Byte: 8h 5min
München (MUC)
Sat 12 October, 2019, 07:00
Berlin Tegel (TXL)
Sat 12 October, 2019, 08:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2030
Restid: 10h 45min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 13 October, 2019, 19:15
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 13 October, 2019, 22:30
Lufthansa
Lufthansa
LH169
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 13 October, 2019, 19:15
Frankfurt (FRA)
Sun 13 October, 2019, 20:25
Lufthansa
Lufthansa
LH169
Restid: 3h 15min
Byte: 45min
Frankfurt (FRA)
Sun 13 October, 2019, 21:10
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 13 October, 2019, 22:30
Lufthansa
Lufthansa
LH832
Restid: 3h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 30 August, 2019, 06:05
Berlin Tegel (TXL)
Fri 30 August, 2019, 09:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 30 August, 2019, 06:05
München (MUC)
Fri 30 August, 2019, 07:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Restid: 3h 30min
Byte: 50min
München (MUC)
Fri 30 August, 2019, 08:30
Berlin Tegel (TXL)
Fri 30 August, 2019, 09:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2192
Restid: 3h 30min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 1 September, 2019, 20:45
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 2 September, 2019, 09:00
Lufthansa
Lufthansa
LH203
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 1 September, 2019, 20:45
Frankfurt (FRA)
Sun 1 September, 2019, 21:55
Lufthansa
Lufthansa
LH203
Restid: 12h 15min
Byte: 9h 45min
Frankfurt (FRA)
Mon 2 September, 2019, 07:40
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 2 September, 2019, 09:00
Lufthansa
Lufthansa
LH824
Restid: 12h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 6 September, 2019, 12:05
Berlin Tegel (TXL)
Fri 6 September, 2019, 17:25
Lufthansa
Lufthansa
LH827
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 6 September, 2019, 12:05
Frankfurt (FRA)
Fri 6 September, 2019, 13:35
Lufthansa
Lufthansa
LH827
Restid: 5h 20min
Byte: 2h 40min
Frankfurt (FRA)
Fri 6 September, 2019, 16:15
Berlin Tegel (TXL)
Fri 6 September, 2019, 17:25
Lufthansa
Lufthansa
LH166
Restid: 5h 20min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 8 September, 2019, 20:45
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 9 September, 2019, 09:00
Lufthansa
Lufthansa
LH203
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 8 September, 2019, 20:45
Frankfurt (FRA)
Sun 8 September, 2019, 21:55
Lufthansa
Lufthansa
LH203
Restid: 12h 15min
Byte: 9h 45min
Frankfurt (FRA)
Mon 9 September, 2019, 07:40
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 9 September, 2019, 09:00
Lufthansa
Lufthansa
LH824
Restid: 12h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 13 September, 2019, 06:05
Berlin Tegel (TXL)
Fri 13 September, 2019, 09:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 13 September, 2019, 06:05
München (MUC)
Fri 13 September, 2019, 07:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2447
Restid: 3h 30min
Byte: 50min
München (MUC)
Fri 13 September, 2019, 08:30
Berlin Tegel (TXL)
Fri 13 September, 2019, 09:35
Lufthansa
Lufthansa
LH2192
Restid: 3h 30min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 15 September, 2019, 21:00
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 16 September, 2019, 12:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2051
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 15 September, 2019, 21:00
München (MUC)
Sun 15 September, 2019, 22:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2051
Restid: 15h 5min
Byte: 12h 30min
München (MUC)
Mon 16 September, 2019, 10:35
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 16 September, 2019, 12:05
Lufthansa
Lufthansa
LH2442
Restid: 15h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 27 December, 2019, 12:55
Berlin Tegel (TXL)
Fri 27 December, 2019, 16:55
Lufthansa
Lufthansa
LH827
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 27 December, 2019, 12:55
Frankfurt (FRA)
Fri 27 December, 2019, 14:25
Lufthansa
Lufthansa
LH827
Restid: 4h 0min
Byte: 1h 20min
Frankfurt (FRA)
Fri 27 December, 2019, 15:45
Berlin Tegel (TXL)
Fri 27 December, 2019, 16:55
Lufthansa
Lufthansa
LH190
Restid: 4h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 30 December, 2019, 14:30
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 30 December, 2019, 20:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2039
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 30 December, 2019, 14:30
München (MUC)
Mon 30 December, 2019, 15:40
Lufthansa
Lufthansa
LH2039
Restid: 6h 25min
Byte: 3h 40min
München (MUC)
Mon 30 December, 2019, 19:20
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 30 December, 2019, 20:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2438
Restid: 6h 25min
Visa detaljer
Visar 12 av 12
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser