Datum & passagerare

Billiga flyg från Köpenhamn till Berlin med Klm

Lågpriskalender

Ändra val: Köpenhamn ‐ Berlin

Billiga flyg från Köpenhamn till Berlin med Klm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 4 December, 2019, 16:25
Berlin Schoenefeld (SXF)
Wed 4 December, 2019, 17:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83302
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sat 7 December, 2019, 14:30
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 7 December, 2019, 18:10
KLM
KLM
KL1826
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sat 7 December, 2019, 14:30
Amsterdam (AMS)
Sat 7 December, 2019, 15:55
KLM
KLM
KL1826
Restid: 3h 40min
Byte: 50min
Amsterdam (AMS)
Sat 7 December, 2019, 16:45
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 7 December, 2019, 18:10
KLM
KLM
KL1133
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 15 February, 2020, 14:10
Berlin Tegel (TXL)
Sat 15 February, 2020, 17:40
KLM
KLM
KL1130
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 15 February, 2020, 14:10
Amsterdam (AMS)
Sat 15 February, 2020, 15:35
KLM
KLM
KL1130
Restid: 3h 30min
Byte: 50min
Amsterdam (AMS)
Sat 15 February, 2020, 16:25
Berlin Tegel (TXL)
Sat 15 February, 2020, 17:40
KLM
KLM
KL1831
Restid: 3h 30min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Sun 23 February, 2020, 18:05
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 23 February, 2020, 19:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83303
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 11 December, 2019, 12:05
Berlin Tegel (TXL)
Wed 11 December, 2019, 17:40
KLM
KLM
KL1128
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 11 December, 2019, 12:05
Amsterdam (AMS)
Wed 11 December, 2019, 13:35
KLM
KLM
KL1128
Restid: 5h 35min
Byte: 2h 50min
Amsterdam (AMS)
Wed 11 December, 2019, 16:25
Berlin Tegel (TXL)
Wed 11 December, 2019, 17:40
KLM
KLM
KL1831
Restid: 5h 35min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 16 December, 2019, 14:30
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 16 December, 2019, 21:00
KLM
KLM
KL1826
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 16 December, 2019, 14:30
Amsterdam (AMS)
Mon 16 December, 2019, 15:55
KLM
KLM
KL1826
Restid: 6h 30min
Byte: 3h 40min
Amsterdam (AMS)
Mon 16 December, 2019, 19:35
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 16 December, 2019, 21:00
KLM
KLM
KL1135
Restid: 6h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 3 December, 2019, 21:40
Berlin Tegel (TXL)
Wed 4 December, 2019, 11:05
KLM
KLM
KL1136
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 3 December, 2019, 21:40
Amsterdam (AMS)
Tue 3 December, 2019, 23:05
KLM
KLM
KL1136
Restid: 13h 25min
Byte: 10h 40min
Amsterdam (AMS)
Wed 4 December, 2019, 09:45
Berlin Tegel (TXL)
Wed 4 December, 2019, 11:05
KLM
KLM
KL1823
Restid: 13h 25min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 10 December, 2019, 11:50
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 10 December, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL1824
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 10 December, 2019, 11:50
Amsterdam (AMS)
Tue 10 December, 2019, 13:15
KLM
KLM
KL1824
Restid: 4h 45min
Byte: 2h
Amsterdam (AMS)
Tue 10 December, 2019, 15:15
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 10 December, 2019, 16:35
KLM
KLM
KL1131
Restid: 4h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 6 December, 2019, 21:40
Berlin Tegel (TXL)
Sat 7 December, 2019, 09:25
KLM
KLM
KL1136
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 6 December, 2019, 21:40
Amsterdam (AMS)
Fri 6 December, 2019, 23:05
KLM
KLM
KL1136
Restid: 11h 45min
Byte: 9h
Amsterdam (AMS)
Sat 7 December, 2019, 08:05
Berlin Tegel (TXL)
Sat 7 December, 2019, 09:25
KLM
KLM
KL1821
Restid: 11h 45min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 9 December, 2019, 12:40
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 9 December, 2019, 13:40
SAS
SAS
SK1674
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 10 April, 2020, 07:35
Berlin Tegel (TXL)
Fri 10 April, 2020, 08:35
SAS
SAS
SK1673
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 13 April, 2020, 20:30
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 14 April, 2020, 08:40
KLM
KLM
KL1834
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Mon 13 April, 2020, 20:30
Amsterdam (AMS)
Mon 13 April, 2020, 21:55
KLM
KLM
KL1834
Restid: 12h 10min
Byte: 9h 25min
Amsterdam (AMS)
Tue 14 April, 2020, 07:20
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 14 April, 2020, 08:40
KLM
KLM
KL1125
Restid: 12h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 24 December, 2019, 21:40
Berlin Tegel (TXL)
Wed 25 December, 2019, 09:25
KLM
KLM
KL1136
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 24 December, 2019, 21:40
Amsterdam (AMS)
Tue 24 December, 2019, 23:05
KLM
KLM
KL1136
Restid: 11h 45min
Byte: 9h
Amsterdam (AMS)
Wed 25 December, 2019, 08:05
Berlin Tegel (TXL)
Wed 25 December, 2019, 09:25
KLM
KLM
KL1821
Restid: 11h 45min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Mon 6 January, 2020, 18:05
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 6 January, 2020, 19:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83303
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 21 May, 2020, 20:55
Berlin Tegel (TXL)
Fri 22 May, 2020, 08:20
KLM
KLM
KL1136
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 21 May, 2020, 20:55
Amsterdam (AMS)
Thu 21 May, 2020, 22:25
KLM
KLM
KL1136
Restid: 11h 25min
Byte: 8h 35min
Amsterdam (AMS)
Fri 22 May, 2020, 07:00
Berlin Tegel (TXL)
Fri 22 May, 2020, 08:20
KLM
KLM
KL1821
Restid: 11h 25min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 24 May, 2020, 10:45
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 25 May, 2020, 08:40
KLM
KLM
KL1820
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 24 May, 2020, 10:45
Amsterdam (AMS)
Sun 24 May, 2020, 12:10
KLM
KLM
KL1820
Restid: 21h 55min
Byte: 19h 10min
Amsterdam (AMS)
Mon 25 May, 2020, 07:20
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 25 May, 2020, 08:40
KLM
KLM
KL1125
Restid: 21h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 18 December, 2019, 16:25
Berlin Schoenefeld (SXF)
Wed 18 December, 2019, 17:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83302
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Thu 2 January, 2020, 14:30
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 2 January, 2020, 18:10
KLM
KLM
KL1826
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Thu 2 January, 2020, 14:30
Amsterdam (AMS)
Thu 2 January, 2020, 15:55
KLM
KLM
KL1826
Restid: 3h 40min
Byte: 50min
Amsterdam (AMS)
Thu 2 January, 2020, 16:45
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 2 January, 2020, 18:10
KLM
KLM
KL1133
Restid: 3h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 30 December, 2019, 16:25
Berlin Schoenefeld (SXF)
Mon 30 December, 2019, 17:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83302
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sat 4 January, 2020, 14:30
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 5 January, 2020, 09:10
KLM
KLM
KL1826
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sat 4 January, 2020, 14:30
Amsterdam (AMS)
Sat 4 January, 2020, 15:55
KLM
KLM
KL1826
Restid: 18h 40min
Byte: 15h 50min
Amsterdam (AMS)
Sun 5 January, 2020, 07:45
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 5 January, 2020, 09:10
KLM
KLM
KL1125
Restid: 18h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 1 January, 2020, 16:25
Berlin Schoenefeld (SXF)
Wed 1 January, 2020, 17:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83302
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Fri 3 January, 2020, 11:50
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 3 January, 2020, 18:30
KLM
KLM
KL1824
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Fri 3 January, 2020, 11:50
Amsterdam (AMS)
Fri 3 January, 2020, 13:15
KLM
KLM
KL1824
Restid: 6h 40min
Byte: 3h 50min
Amsterdam (AMS)
Fri 3 January, 2020, 17:05
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 3 January, 2020, 18:30
KLM
KLM
KL1133
Restid: 6h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 31 December, 2019, 17:25
Berlin Tegel (TXL)
Tue 31 December, 2019, 21:55
KLM
KLM
KL1132
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 31 December, 2019, 17:25
Amsterdam (AMS)
Tue 31 December, 2019, 18:55
KLM
KLM
KL1132
Restid: 4h 30min
Byte: 1h 45min
Amsterdam (AMS)
Tue 31 December, 2019, 20:40
Berlin Tegel (TXL)
Tue 31 December, 2019, 21:55
KLM
KLM
KL1835
Restid: 4h 30min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Fri 3 January, 2020, 18:25
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 3 January, 2020, 22:30
KLM
KLM
KL1832
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Fri 3 January, 2020, 18:25
Amsterdam (AMS)
Fri 3 January, 2020, 19:55
KLM
KLM
KL1832
Restid: 4h 5min
Byte: 1h 10min
Amsterdam (AMS)
Fri 3 January, 2020, 21:05
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 3 January, 2020, 22:30
KLM
KLM
KL1139
Restid: 4h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 20 December, 2019, 16:25
Berlin Schoenefeld (SXF)
Fri 20 December, 2019, 17:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83302
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 22 December, 2019, 14:30
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 22 December, 2019, 21:00
KLM
KLM
KL1826
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sun 22 December, 2019, 14:30
Amsterdam (AMS)
Sun 22 December, 2019, 15:55
KLM
KLM
KL1826
Restid: 6h 30min
Byte: 3h 40min
Amsterdam (AMS)
Sun 22 December, 2019, 19:35
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 22 December, 2019, 21:00
KLM
KLM
KL1135
Restid: 6h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 24 December, 2019, 17:25
Berlin Tegel (TXL)
Tue 24 December, 2019, 21:55
KLM
KLM
KL1132
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 24 December, 2019, 17:25
Amsterdam (AMS)
Tue 24 December, 2019, 18:55
KLM
KLM
KL1132
Restid: 4h 30min
Byte: 1h 45min
Amsterdam (AMS)
Tue 24 December, 2019, 20:40
Berlin Tegel (TXL)
Tue 24 December, 2019, 21:55
KLM
KLM
KL1835
Restid: 4h 30min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Sun 5 January, 2020, 18:05
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 5 January, 2020, 19:05
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83303
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 27 December, 2019, 16:25
Berlin Schoenefeld (SXF)
Fri 27 December, 2019, 17:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83302
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Fri 3 January, 2020, 11:50
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 3 January, 2020, 18:30
KLM
KLM
KL1824
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Fri 3 January, 2020, 11:50
Amsterdam (AMS)
Fri 3 January, 2020, 13:15
KLM
KLM
KL1824
Restid: 6h 40min
Byte: 3h 50min
Amsterdam (AMS)
Fri 3 January, 2020, 17:05
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 3 January, 2020, 18:30
KLM
KLM
KL1133
Restid: 6h 40min
Visa detaljer
Visar 15 av 19
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser