Datum & passagerare

Billiga flyg från Köpenhamn till Barcelona

Lågpriskalender

Billiga flyg från Köpenhamn till Barcelona

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 10 June, 2019, 20:50
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 11 June, 2019, 18:25
Easyjet
Easyjet
U21470
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 10 June, 2019, 20:50
Geneve (GVA)
Mon 10 June, 2019, 22:55
Easyjet
Easyjet
U21470
Restid: 21h 35min
Byte: 18h 5min
Geneve (GVA)
Tue 11 June, 2019, 17:00
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 11 June, 2019, 18:25
Easyjet
Easyjet
U21405
Restid: 21h 35min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 12 June, 2019, 15:00
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 13 June, 2019, 16:45
Easyjet
Easyjet
U21771
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 12 June, 2019, 15:00
Bordeaux (BOD)
Wed 12 June, 2019, 16:15
Easyjet
Easyjet
U21771
Restid: 25h 45min
Byte: 22h
Bordeaux (BOD)
Thu 13 June, 2019, 14:15
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 13 June, 2019, 16:45
Ryanair
Ryanair
FR6482
Restid: 25h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 7 August, 2019, 17:25
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 7 August, 2019, 20:25
Vueling
Vueling
VY1873
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 30 August, 2019, 07:20
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 30 August, 2019, 10:20
Vueling
Vueling
VY1870
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 1 July, 2019, 21:50
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 2 July, 2019, 09:45
Easyjet
Easyjet
U21988
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 1 July, 2019, 21:50
Manchester (MAN)
Mon 1 July, 2019, 22:50
Easyjet
Easyjet
U21988
Restid: 11h 55min
Byte: 7h 35min
Manchester (MAN)
Tue 2 July, 2019, 06:25
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 2 July, 2019, 09:45
Ryanair
Ryanair
FR7542
Restid: 11h 55min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 2 July, 2019, 13:25
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 2 July, 2019, 16:25
Vueling
Vueling
VY1872
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 26 June, 2019, 07:15
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 26 June, 2019, 19:25
Ryanair
Ryanair
FR7383
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 26 June, 2019, 07:15
London Stansted (STN)
Wed 26 June, 2019, 08:15
Ryanair
Ryanair
FR7383
Restid: 12h 10min
Byte: 7h 55min
London Stansted (STN)
Wed 26 June, 2019, 16:10
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 26 June, 2019, 19:25
Ryanair
Ryanair
FR9014
Restid: 12h 10min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 27 June, 2019, 07:50
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 27 June, 2019, 16:45
Easyjet
Easyjet
U21771
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 27 June, 2019, 07:50
Bordeaux (BOD)
Thu 27 June, 2019, 09:10
Easyjet
Easyjet
U21771
Restid: 8h 55min
Byte: 5h 5min
Bordeaux (BOD)
Thu 27 June, 2019, 14:15
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 27 June, 2019, 16:45
Ryanair
Ryanair
FR6482
Restid: 8h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 15 June, 2019, 20:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 15 June, 2019, 23:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85575
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 20 June, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 20 June, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 12 June, 2019, 08:55
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 12 June, 2019, 11:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83656
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 15 June, 2019, 08:10
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 15 June, 2019, 11:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 3 June, 2019, 20:35
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 3 June, 2019, 23:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85575
Restid: 2h 50min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 11 June, 2019, 06:15
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 12 June, 2019, 08:35
Ryanair
Ryanair
FR6353
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 11 June, 2019, 06:15
Milano (Bergamo) (BGY)
Tue 11 June, 2019, 08:00
Ryanair
Ryanair
FR6353
Restid: 26h 20min
Byte: 22h 35min
Milano (Bergamo) (BGY)
Wed 12 June, 2019, 06:35
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 12 June, 2019, 08:35
Ryanair
Ryanair
FR2992
Restid: 26h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 4 November, 2019, 17:15
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 4 November, 2019, 20:15
Vueling
Vueling
VY1873
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 3 December, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 3 December, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 10 January, 2020, 17:15
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 10 January, 2020, 20:15
Vueling
Vueling
VY1873
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 15 January, 2020, 13:30
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 15 January, 2020, 16:30
Vueling
Vueling
VY1872
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 2 October, 2019, 17:25
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 2 October, 2019, 20:25
Vueling
Vueling
VY1873
Restid: 3h 0min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 8 October, 2019, 07:15
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 8 October, 2019, 10:15
Vueling
Vueling
VY1870
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 26 June, 2019, 07:15
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 26 June, 2019, 16:00
Ryanair
Ryanair
FR7383
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 26 June, 2019, 07:15
London Stansted (STN)
Wed 26 June, 2019, 08:15
Ryanair
Ryanair
FR7383
Restid: 8h 45min
Byte: 4h 30min
London Stansted (STN)
Wed 26 June, 2019, 12:45
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 26 June, 2019, 16:00
Ryanair
Ryanair
FR9044
Restid: 8h 45min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 4 July, 2019, 07:50
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 4 July, 2019, 16:45
Easyjet
Easyjet
U21771
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 4 July, 2019, 07:50
Bordeaux (BOD)
Thu 4 July, 2019, 09:10
Easyjet
Easyjet
U21771
Restid: 8h 55min
Byte: 5h 5min
Bordeaux (BOD)
Thu 4 July, 2019, 14:15
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 4 July, 2019, 16:45
Ryanair
Ryanair
FR6482
Restid: 8h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 2 December, 2019, 11:40
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 2 December, 2019, 14:30
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 12 December, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 12 December, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 9 June, 2019, 13:20
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 9 June, 2019, 16:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 18 June, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 18 June, 2019, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 16 June, 2019, 13:20
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 16 June, 2019, 16:10
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 19 June, 2019, 12:30
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 19 June, 2019, 15:30
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83657
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 3 March, 2020, 11:40
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 3 March, 2020, 14:30
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85571
Restid: 2h 50min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 6 March, 2020, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 6 March, 2020, 11:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85570
Restid: 3h 0min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser