Datum & passagerare

Billiga flyg från Köpenhamn

Lågpriskalender

Billiga flyg från Köpenhamn

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 29 October, 2019, 07:20
London Stansted (STN)
Tue 29 October, 2019, 08:10
Ryanair
Ryanair
FR7383
Restid: 1h 50min
Hemresa (direktflyg)
Luton (LTN)
Fri 1 November, 2019, 14:00
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 1 November, 2019, 16:50
Ryanair
Ryanair
FR2679
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 14 September, 2019, 18:15
Prag (PRG)
Sat 14 September, 2019, 19:35
Czech Airlines
Czech Airlines
OK509
Restid: 1h 20min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Tue 17 September, 2019, 07:10
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 17 September, 2019, 08:30
Czech Airlines
Czech Airlines
OK504
Restid: 1h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 2 November, 2019, 11:00
Rome Ciampino (CIA)
Sat 2 November, 2019, 13:30
Ryanair
Ryanair
FR406
Restid: 2h 30min
Hemresa (direktflyg)
Rome Ciampino (CIA)
Mon 4 November, 2019, 06:40
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 4 November, 2019, 09:15
Ryanair
Ryanair
FR407
Restid: 2h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 15 September, 2019, 21:55
Berlin Schoenefeld (SXF)
Sun 15 September, 2019, 23:00
Easyjet
Easyjet
U24558
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Tue 17 September, 2019, 20:00
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 17 September, 2019, 21:05
Easyjet
Easyjet
U24557
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 21 November, 2019, 13:00
Budapest (BUD)
Thu 21 November, 2019, 18:40
Ryanair
Ryanair
FR8221
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 21 November, 2019, 13:00
Prag (PRG)
Thu 21 November, 2019, 14:25
Ryanair
Ryanair
FR8221
Restid: 5h 40min
Byte: 3h 5min
Prag (PRG)
Thu 21 November, 2019, 17:30
Budapest (BUD)
Thu 21 November, 2019, 18:40
Ryanair
Ryanair
FR4092
Restid: 5h 40min
Hemresa (direktflyg)
Budapest (BUD)
Sun 24 November, 2019, 19:35
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 24 November, 2019, 21:35
Ryanair
Ryanair
FR605
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 16 September, 2019, 17:10
Milan Malpensa (MXP)
Mon 16 September, 2019, 19:15
SAS
SAS
SK687
Restid: 2h 5min
Hemresa (1 byte)
Milan Malpensa (MXP)
Mon 23 September, 2019, 20:15
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 24 September, 2019, 08:30
Czech Airlines
Czech Airlines
OK723
Hemresa (1 byte)
Milan Malpensa (MXP)
Mon 23 September, 2019, 20:15
Prag (PRG)
Mon 23 September, 2019, 21:45
Czech Airlines
Czech Airlines
OK723
Restid: 12h 15min
Byte: 9h 25min
Prag (PRG)
Tue 24 September, 2019, 07:10
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 24 September, 2019, 08:30
Czech Airlines
Czech Airlines
OK504
Restid: 12h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 2 November, 2019, 19:00
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 2 November, 2019, 22:25
Ryanair
Ryanair
FR606
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 3 November, 2019, 07:15
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 3 November, 2019, 10:35
Ryanair
Ryanair
FR6462
Restid: 3h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 21 September, 2019, 06:40
Palma De Mallorca (PMI)
Sat 21 September, 2019, 19:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2268
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Sat 21 September, 2019, 06:40
Bryssel (BRU)
Sat 21 September, 2019, 08:15
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2268
Restid: 12h 45min
Byte: 8h 55min
Bryssel (BRU)
Sat 21 September, 2019, 17:10
Palma De Mallorca (PMI)
Sat 21 September, 2019, 19:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3767
Restid: 12h 45min
Hemresa (1 byte)
Palma De Mallorca (PMI)
Wed 25 September, 2019, 08:55
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 25 September, 2019, 17:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3766
Hemresa (1 byte)
Palma De Mallorca (PMI)
Wed 25 September, 2019, 08:55
Bryssel (BRU)
Wed 25 September, 2019, 11:10
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3766
Restid: 8h 30min
Byte: 4h 50min
Bryssel (BRU)
Wed 25 September, 2019, 16:00
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 25 September, 2019, 17:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2259
Restid: 8h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 3 November, 2019, 21:10
Malaga (AGP)
Mon 4 November, 2019, 00:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85075
Restid: 3h 40min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Sun 10 November, 2019, 08:05
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 10 November, 2019, 11:55
Ryanair
Ryanair
FR4047
Restid: 3h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 22 June, 2020, 21:40
Nice (NCE)
Tue 23 June, 2020, 21:05
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2264
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 22 June, 2020, 21:40
Bryssel (BRU)
Mon 22 June, 2020, 23:15
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2264
Restid: 23h 25min
Byte: 20h 10min
Bryssel (BRU)
Tue 23 June, 2020, 19:25
Nice (NCE)
Tue 23 June, 2020, 21:05
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3623
Restid: 23h 25min
Hemresa (1 byte)
Nice (NCE)
Thu 2 July, 2020, 15:40
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 2 July, 2020, 22:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3622
Hemresa (1 byte)
Nice (NCE)
Thu 2 July, 2020, 15:40
Bryssel (BRU)
Thu 2 July, 2020, 17:20
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3622
Restid: 6h 55min
Byte: 3h 45min
Bryssel (BRU)
Thu 2 July, 2020, 21:05
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 2 July, 2020, 22:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2265
Restid: 6h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Thu 5 September, 2019, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 5 September, 2019, 15:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83208
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 8 September, 2019, 08:00
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 8 September, 2019, 09:15
Norwegian
Norwegian
DY4151
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 25 September, 2019, 14:50
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 25 September, 2019, 20:05
Swiss
Swiss
LX1271
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 25 September, 2019, 14:50
Zurich (ZRH)
Wed 25 September, 2019, 16:35
Swiss
Swiss
LX1271
Restid: 5h 15min
Byte: 2h 15min
Zurich (ZRH)
Wed 25 September, 2019, 18:50
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 25 September, 2019, 20:05
Swiss
Swiss
LX644
Restid: 5h 15min
Hemresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 30 September, 2019, 07:25
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 30 September, 2019, 14:00
Swiss
Swiss
LX647
Hemresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 30 September, 2019, 07:25
Zurich (ZRH)
Mon 30 September, 2019, 08:40
Swiss
Swiss
LX647
Restid: 6h 35min
Byte: 3h 35min
Zurich (ZRH)
Mon 30 September, 2019, 12:15
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 30 September, 2019, 14:00
Swiss
Swiss
LX1270
Restid: 6h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 20 September, 2019, 06:05
Amsterdam (AMS)
Fri 20 September, 2019, 19:15
Swiss
Swiss
LX1279
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 20 September, 2019, 06:05
Zurich (ZRH)
Fri 20 September, 2019, 07:55
Swiss
Swiss
LX1279
Restid: 13h 10min
Byte: 9h 40min
Zurich (ZRH)
Fri 20 September, 2019, 17:35
Amsterdam (AMS)
Fri 20 September, 2019, 19:15
Swiss
Swiss
LX734
Restid: 13h 10min
Hemresa (1 byte)
Amsterdam (AMS)
Sun 22 September, 2019, 09:45
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 23 September, 2019, 08:50
Swiss
Swiss
LX725
Hemresa (1 byte)
Amsterdam (AMS)
Sun 22 September, 2019, 09:45
Zurich (ZRH)
Sun 22 September, 2019, 11:10
Swiss
Swiss
LX725
Restid: 23h 5min
Byte: 19h 55min
Zurich (ZRH)
Mon 23 September, 2019, 07:05
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 23 September, 2019, 08:50
Swiss
Swiss
LX1266
Restid: 23h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 21 October, 2019, 06:20
Alicante (ALC)
Mon 21 October, 2019, 09:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D83660
Restid: 3h 20min
Hemresa (direktflyg)
Alicante (ALC)
Fri 25 October, 2019, 16:45
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 25 October, 2019, 20:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85374
Restid: 3h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 18 December, 2019, 13:20
Istanbul Airport (IST)
Wed 18 December, 2019, 22:30
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS162
Utresa (1 byte)
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 18 December, 2019, 13:20
Kiev Borispol (KBP)
Wed 18 December, 2019, 16:40
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS162
Restid: 7h 10min
Byte: 2h 50min
Kiev Borispol (KBP)
Wed 18 December, 2019, 19:30
Istanbul Airport (IST)
Wed 18 December, 2019, 22:30
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS715
Restid: 7h 10min
Hemresa (1 byte)
Istanbul Airport (IST)
Sun 12 January, 2020, 06:55
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 12 January, 2020, 12:20
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS716
Hemresa (1 byte)
Istanbul Airport (IST)
Sun 12 January, 2020, 06:55
Kiev Borispol (KBP)
Sun 12 January, 2020, 08:00
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS716
Restid: 7h 25min
Byte: 2h 45min
Kiev Borispol (KBP)
Sun 12 January, 2020, 10:45
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 12 January, 2020, 12:20
Ukraine International Airlines
Ukraine International Airlines
PS161
Restid: 7h 25min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser