Datum & passagerare

Billiga flyg från Karlstad

Lågpriskalender

Billiga flyg från Karlstad

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Karlstad (KSD)
Sun 23 December, 2018, 14:55
Tampa (TPA)
Mon 24 December, 2018, 15:45
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (1 byte)
Karlstad (KSD)
Sun 23 December, 2018, 14:55
Frankfurt (FRA)
Sun 23 December, 2018, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 30h 50min
Byte: 17h 10min
Frankfurt (FRA)
Mon 24 December, 2018, 11:00
Tampa (TPA)
Mon 24 December, 2018, 15:45
Lufthansa
Lufthansa
LH482
Restid: 30h 50min
Hemresa (2 byten)
Tampa (TPA)
Mon 7 January, 2019, 18:59
Karlstad (KSD)
Wed 9 January, 2019, 12:50
United Airlines
United Airlines
UA352
Hemresa (2 byten)
Tampa (TPA)
Mon 7 January, 2019, 18:59
Washington Dulles (IAD)
Mon 7 January, 2019, 21:10
United Airlines
United Airlines
UA352
Restid: 35h 51min
Byte: 20h 15min
Washington Dulles (IAD)
Tue 8 January, 2019, 17:25
Frankfurt (FRA)
Wed 9 January, 2019, 07:10
Lufthansa
Lufthansa
LH9051
Restid: 35h 51min
Byte: 2h 40min
Frankfurt (FRA)
Wed 9 January, 2019, 09:50
Karlstad (KSD)
Wed 9 January, 2019, 12:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5312
Restid: 35h 51min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Karlstad (KSD)
Tue 1 January, 2019, 14:55
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Wed 2 January, 2019, 14:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (2 byten)
Karlstad (KSD)
Tue 1 January, 2019, 14:55
Frankfurt (FRA)
Tue 1 January, 2019, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 24h 25min
Byte: 4h 15min
Frankfurt (FRA)
Tue 1 January, 2019, 22:05
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 1 January, 2019, 23:30
Lufthansa
Lufthansa
LH832
Restid: 24h 25min
Byte: 10h 25min
Copenhagen Airport (CPH)
Wed 2 January, 2019, 09:55
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Wed 2 January, 2019, 14:20
SAS
SAS
SK2837
Restid: 24h 25min
Hemresa (2 byten)
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Sat 12 January, 2019, 18:00
Karlstad (KSD)
Sun 13 January, 2019, 22:00
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS9504
Hemresa (2 byten)
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Sat 12 January, 2019, 18:00
Wien (VIE)
Sun 13 January, 2019, 00:05
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS9504
Restid: 27h 0min
Byte: 15h 5min
Wien (VIE)
Sun 13 January, 2019, 15:10
Frankfurt (FRA)
Sun 13 January, 2019, 16:45
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS131
Restid: 27h 0min
Byte: 2h 15min
Frankfurt (FRA)
Sun 13 January, 2019, 19:00
Karlstad (KSD)
Sun 13 January, 2019, 22:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5314
Restid: 27h 0min
Visa detaljer
Visar 2 av 2
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser