Datum & passagerare

Billiga flyg från Kalmar till Prag

Lågpriskalender

Billiga flyg från Kalmar till Prag

Vad är det billigaste priset just nu?
Det billigaste flygpriset från Kalmar till Prag just nu är 2 761 kr.
Är vissa flygbolag billigare från Kalmar till Prag?
Ja, de billigaste flygbolagen är SAS och BRA som flyger från Kalmar till Prag.
Vädret i Prag & Kalmar
Idag är högsta temperaturen 10 ℃ och lägsta 9 ℃ i Prag.
Idag är högsta temperaturen 11 ℃ och lägsta 11 ℃ i Kalmar.
Vilken är den största flygplatsen i Prag?
Prags största flygplats är Václav Havel Airport Prague (PRG).
Vad är prisintervallet för flyg från Kalmar till Prag?
Priserna för att flyga från Kalmar till Prag ligger från 2 761 kr upp till 13 470 kr.
Vilka kan du flyga med från Kalmar till Prag?
Från Kalmar till Prag kan du t.ex. resa med:
SAS från 2 761 kr
BRA från 11 216 kr
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Thu 23 November, 2017, 15:55
Prag (PRG)
Fri 24 November, 2017, 07:35
SAS
SAS
SK196
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Thu 23 November, 2017, 15:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 November, 2017, 17:00
SAS
SAS
SK196
Restid: 15h 40min
Byte: 1h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 November, 2017, 18:25
Wien (VIE)
Thu 23 November, 2017, 20:40
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS316
Restid: 15h 40min
Byte: 10h
Wien (VIE)
Fri 24 November, 2017, 06:40
Prag (PRG)
Fri 24 November, 2017, 07:35
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS703
Restid: 15h 40min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 26 November, 2017, 06:50
Kalmar (KLR)
Sun 26 November, 2017, 15:30
Lufthansa
Lufthansa
LH1403
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Sun 26 November, 2017, 06:50
Frankfurt (FRA)
Sun 26 November, 2017, 08:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1403
Restid: 8h 40min
Byte: 2h 50min
Frankfurt (FRA)
Sun 26 November, 2017, 10:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 13:05
Lufthansa
Lufthansa
LH802
Restid: 8h 40min
Byte: 1h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 26 November, 2017, 14:25
Kalmar (KLR)
Sun 26 November, 2017, 15:30
SAS
SAS
SK195
Restid: 8h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Kalmar (KLR)
Sat 28 October, 2017, 12:40
Prag (PRG)
Sat 28 October, 2017, 19:50
BRA
BRA
TF673
Utresa (1 byte)
Kalmar (KLR)
Sat 28 October, 2017, 12:40
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 28 October, 2017, 13:40
BRA
BRA
TF673
Restid: 7h 10min
Byte: 4h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 28 October, 2017, 18:00
Prag (PRG)
Sat 28 October, 2017, 19:50
SAS
SAS
SK1769
Restid: 7h 10min
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Thu 2 November, 2017, 15:10
Kalmar (KLR)
Thu 2 November, 2017, 19:00
SAS
SAS
SK1768
Hemresa (1 byte)
Prag (PRG)
Thu 2 November, 2017, 15:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 2 November, 2017, 17:05
SAS
SAS
SK1768
Restid: 3h 50min
Byte: 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 2 November, 2017, 17:55
Kalmar (KLR)
Thu 2 November, 2017, 19:00
SAS
SAS
SK197
Restid: 3h 50min
Visa detaljer
Visar 2 av 2
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser