Datum & passagerare

Billiga flyg från Kalmar till Bangkok

Lågpriskalender

Billiga flyg från Kalmar till Bangkok

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Fri 6 December, 2019, 06:25
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Sat 7 December, 2019, 08:50
SAS
SAS
SK2198
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Fri 6 December, 2019, 06:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 6 December, 2019, 07:15
SAS
SAS
SK2198
Restid: 20h 25min
Byte: 2h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 6 December, 2019, 09:45
München (MUC)
Fri 6 December, 2019, 11:55
Lufthansa
Lufthansa
LH2413
Restid: 20h 25min
Byte: 4h 25min
München (MUC)
Fri 6 December, 2019, 16:20
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Sat 7 December, 2019, 08:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5446
Restid: 20h 25min
Hemresa (2 byten)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Thu 9 January, 2020, 00:35
Kalmar (KLR)
Thu 9 January, 2020, 18:50
Swiss
Swiss
LX4301
Hemresa (2 byten)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Thu 9 January, 2020, 00:35
Zurich (ZRH)
Thu 9 January, 2020, 06:55
Swiss
Swiss
LX4301
Restid: 24h 15min
Byte: 5h 30min
Zurich (ZRH)
Thu 9 January, 2020, 12:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 9 January, 2020, 14:50
Swiss
Swiss
LX1250
Restid: 24h 15min
Byte: 3h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 9 January, 2020, 17:55
Kalmar (KLR)
Thu 9 January, 2020, 18:50
SAS
SAS
SK197
Restid: 24h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Mon 22 June, 2020, 09:55
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 23 June, 2020, 18:35
SAS
SAS
SK192
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Mon 22 June, 2020, 09:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 22 June, 2020, 11:00
SAS
SAS
SK192
Restid: 27h 40min
Byte: 8h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 22 June, 2020, 19:10
Peking (PEK)
Tue 23 June, 2020, 09:45
Air China
Air China
CA912
Restid: 27h 40min
Byte: 4h 10min
Peking (PEK)
Tue 23 June, 2020, 13:55
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Tue 23 June, 2020, 18:35
Air China
Air China
CA959
Restid: 27h 40min
Hemresa (2 byten)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Wed 8 July, 2020, 01:00
Kalmar (KLR)
Wed 8 July, 2020, 20:00
Air China
Air China
CA980
Hemresa (2 byten)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Wed 8 July, 2020, 01:00
Peking (PEK)
Wed 8 July, 2020, 06:20
Air China
Air China
CA980
Restid: 24h 0min
Byte: 7h 30min
Peking (PEK)
Wed 8 July, 2020, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 8 July, 2020, 17:20
Air China
Air China
CA911
Restid: 24h 0min
Byte: 1h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 8 July, 2020, 18:55
Kalmar (KLR)
Wed 8 July, 2020, 20:00
SAS
SAS
SK197
Restid: 24h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Kalmar (KLR)
Tue 17 March, 2020, 06:25
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Wed 18 March, 2020, 05:45
SAS
SAS
SK2198
Utresa (1 byte)
Kalmar (KLR)
Tue 17 March, 2020, 06:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 March, 2020, 07:15
SAS
SAS
SK2198
Restid: 17h 20min
Byte: 6h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 March, 2020, 13:30
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Wed 18 March, 2020, 05:45
Thai Airways
Thai Airways
TG961
Restid: 17h 20min
Hemresa (1 byte)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Fri 17 April, 2020, 01:10
Kalmar (KLR)
Fri 17 April, 2020, 12:25
Thai Airways
Thai Airways
TG960
Hemresa (1 byte)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Fri 17 April, 2020, 01:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 17 April, 2020, 07:00
Thai Airways
Thai Airways
TG960
Restid: 16h 15min
Byte: 4h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 17 April, 2020, 11:20
Kalmar (KLR)
Fri 17 April, 2020, 12:25
Thai Airways
Thai Airways
TG7186
Restid: 16h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Thu 26 December, 2019, 16:20
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Fri 27 December, 2019, 23:55
SAS
SAS
SK196
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Thu 26 December, 2019, 16:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 December, 2019, 17:10
SAS
SAS
SK196
Restid: 25h 35min
Byte: 1h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 December, 2019, 18:20
Peking (PEK)
Fri 27 December, 2019, 09:40
Air China
Air China
CA912
Restid: 25h 35min
Byte: 10h 15min
Peking (PEK)
Fri 27 December, 2019, 19:55
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Fri 27 December, 2019, 23:55
Air China
Air China
CA979
Restid: 25h 35min
Hemresa (2 byten)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Thu 9 January, 2020, 01:15
Kalmar (KLR)
Thu 9 January, 2020, 18:50
Air China
Air China
CA980
Hemresa (2 byten)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Thu 9 January, 2020, 01:15
Peking (PEK)
Thu 9 January, 2020, 06:45
Air China
Air China
CA980
Restid: 23h 35min
Byte: 7h 5min
Peking (PEK)
Thu 9 January, 2020, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 9 January, 2020, 16:30
Air China
Air China
CA911
Restid: 23h 35min
Byte: 1h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 9 January, 2020, 17:55
Kalmar (KLR)
Thu 9 January, 2020, 18:50
SAS
SAS
SK197
Restid: 23h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Thu 12 December, 2019, 16:00
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Fri 13 December, 2019, 18:05
SAS
SAS
SK196
Utresa (2 byten)
Kalmar (KLR)
Thu 12 December, 2019, 16:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 December, 2019, 16:50
SAS
SAS
SK196
Restid: 20h 5min
Byte: 1h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 December, 2019, 18:20
Peking (PEK)
Fri 13 December, 2019, 09:40
Air China
Air China
CA912
Restid: 20h 5min
Byte: 4h
Peking (PEK)
Fri 13 December, 2019, 13:40
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Fri 13 December, 2019, 18:05
Air China
Air China
CA959
Restid: 20h 5min
Hemresa (2 byten)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Mon 6 January, 2020, 19:15
Kalmar (KLR)
Tue 7 January, 2020, 18:50
Air China
Air China
CA960
Hemresa (2 byten)
Bangkok Suvarnabhumi International Apt (BKK)
Mon 6 January, 2020, 19:15
Peking (PEK)
Tue 7 January, 2020, 00:45
Air China
Air China
CA960
Restid: 29h 35min
Byte: 13h 5min
Peking (PEK)
Tue 7 January, 2020, 13:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 7 January, 2020, 16:30
Air China
Air China
CA911
Restid: 29h 35min
Byte: 1h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 7 January, 2020, 17:55
Kalmar (KLR)
Tue 7 January, 2020, 18:50
SAS
SAS
SK197
Restid: 29h 35min
Visa detaljer
Visar 5 av 5
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser