Datum & passagerare

Billiga flyg från Jönköping till Barcelona

Lågpriskalender

Billiga flyg från Jönköping till Barcelona

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Wed 13 February, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 14 February, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Wed 13 February, 2019, 16:00
Frankfurt (FRA)
Wed 13 February, 2019, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 26h 0min
Byte: 22h 10min
Frankfurt (FRA)
Thu 14 February, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 14 February, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1132
Restid: 26h 0min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 26 February, 2019, 14:00
Jonkoping (JKG)
Tue 26 February, 2019, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1131
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 26 February, 2019, 14:00
Frankfurt (FRA)
Tue 26 February, 2019, 16:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1131
Restid: 6h 50min
Byte: 2h 50min
Frankfurt (FRA)
Tue 26 February, 2019, 19:00
Jonkoping (JKG)
Tue 26 February, 2019, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5314
Restid: 6h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Fri 23 August, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 24 August, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Fri 23 August, 2019, 16:00
Frankfurt (FRA)
Fri 23 August, 2019, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 26h 0min
Byte: 22h 10min
Frankfurt (FRA)
Sat 24 August, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 24 August, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1132
Restid: 26h 0min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 26 August, 2019, 08:00
Jonkoping (JKG)
Tue 27 August, 2019, 11:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1137
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 26 August, 2019, 08:00
Frankfurt (FRA)
Mon 26 August, 2019, 10:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1137
Restid: 27h 40min
Byte: 23h 40min
Frankfurt (FRA)
Tue 27 August, 2019, 09:50
Jonkoping (JKG)
Tue 27 August, 2019, 11:40
Lufthansa
Lufthansa
LH5312
Restid: 27h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Fri 24 May, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 25 May, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Fri 24 May, 2019, 16:00
Frankfurt (FRA)
Fri 24 May, 2019, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 26h 0min
Byte: 22h 10min
Frankfurt (FRA)
Sat 25 May, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 25 May, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1132
Restid: 26h 0min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 27 May, 2019, 06:50
Jonkoping (JKG)
Mon 27 May, 2019, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1139
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 27 May, 2019, 06:50
Frankfurt (FRA)
Mon 27 May, 2019, 09:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1139
Restid: 14h 0min
Byte: 10h
Frankfurt (FRA)
Mon 27 May, 2019, 19:00
Jonkoping (JKG)
Mon 27 May, 2019, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5314
Restid: 14h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Thu 11 July, 2019, 07:30
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 11 July, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5311
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Thu 11 July, 2019, 07:30
Frankfurt (FRA)
Thu 11 July, 2019, 09:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5311
Restid: 10h 30min
Byte: 6h 40min
Frankfurt (FRA)
Thu 11 July, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 11 July, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1132
Restid: 10h 30min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 16 July, 2019, 09:30
Jonkoping (JKG)
Tue 16 July, 2019, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5180
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 16 July, 2019, 09:30
Dusseldorf (DUS)
Tue 16 July, 2019, 11:55
Lufthansa
Lufthansa
LH5180
Restid: 11h 20min
Byte: 2h 45min
Dusseldorf (DUS)
Tue 16 July, 2019, 14:40
Frankfurt (FRA)
Tue 16 July, 2019, 15:30
Lufthansa
Lufthansa
LH81
Restid: 11h 20min
Byte: 3h 30min
Frankfurt (FRA)
Tue 16 July, 2019, 19:00
Jonkoping (JKG)
Tue 16 July, 2019, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5314
Restid: 11h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Fri 29 March, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 30 March, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Fri 29 March, 2019, 16:00
Frankfurt (FRA)
Fri 29 March, 2019, 17:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5313
Restid: 26h 0min
Byte: 22h 10min
Frankfurt (FRA)
Sat 30 March, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 30 March, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1132
Restid: 26h 0min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 April, 2019, 08:00
Jonkoping (JKG)
Tue 2 April, 2019, 11:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1137
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 April, 2019, 08:00
Frankfurt (FRA)
Mon 1 April, 2019, 10:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1137
Restid: 27h 40min
Byte: 23h 40min
Frankfurt (FRA)
Tue 2 April, 2019, 09:50
Jonkoping (JKG)
Tue 2 April, 2019, 11:40
Lufthansa
Lufthansa
LH5312
Restid: 27h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Thu 28 March, 2019, 07:35
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 28 March, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH5311
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Thu 28 March, 2019, 07:35
Frankfurt (FRA)
Thu 28 March, 2019, 09:20
Lufthansa
Lufthansa
LH5311
Restid: 10h 25min
Byte: 6h 40min
Frankfurt (FRA)
Thu 28 March, 2019, 16:00
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 28 March, 2019, 18:00
Lufthansa
Lufthansa
LH1132
Restid: 10h 25min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 April, 2019, 08:00
Jonkoping (JKG)
Tue 2 April, 2019, 11:40
Lufthansa
Lufthansa
LH1137
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 April, 2019, 08:00
Frankfurt (FRA)
Mon 1 April, 2019, 10:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1137
Restid: 27h 40min
Byte: 23h 40min
Frankfurt (FRA)
Tue 2 April, 2019, 09:50
Jonkoping (JKG)
Tue 2 April, 2019, 11:40
Lufthansa
Lufthansa
LH5312
Restid: 27h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Sat 9 February, 2019, 08:00
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 9 February, 2019, 15:05
Lufthansa
Lufthansa
LH5311
Utresa (1 byte)
Jonkoping (JKG)
Sat 9 February, 2019, 08:00
Frankfurt (FRA)
Sat 9 February, 2019, 09:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5311
Restid: 7h 5min
Byte: 3h 15min
Frankfurt (FRA)
Sat 9 February, 2019, 13:05
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 9 February, 2019, 15:05
Lufthansa
Lufthansa
LH1128
Restid: 7h 5min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 12 February, 2019, 09:10
Jonkoping (JKG)
Wed 13 February, 2019, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH1809
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 12 February, 2019, 09:10
München (MUC)
Tue 12 February, 2019, 11:10
Lufthansa
Lufthansa
LH1809
Restid: 35h 40min
Byte: 20h 50min
München (MUC)
Wed 13 February, 2019, 08:00
Frankfurt (FRA)
Wed 13 February, 2019, 09:05
Lufthansa
Lufthansa
LH97
Restid: 35h 40min
Byte: 9h 55min
Frankfurt (FRA)
Wed 13 February, 2019, 19:00
Jonkoping (JKG)
Wed 13 February, 2019, 20:50
Lufthansa
Lufthansa
LH5314
Restid: 35h 40min
Visa detaljer
Visar 7 av 7
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser