Datum & passagerare

Billiga flyg från Halmstad till Umeå

Lågpriskalender

Billiga flyg från Halmstad till Umeå

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Halmstad (HAD)
Mon 28 October, 2019, 16:35
Umeå (UME)
Mon 28 October, 2019, 20:30
BRA
BRA
TF709
Utresa (1 byte)
Halmstad (HAD)
Mon 28 October, 2019, 16:35
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 28 October, 2019, 17:50
BRA
BRA
TF709
Restid: 3h 55min
Byte: 1h 15min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 28 October, 2019, 19:05
Umeå (UME)
Mon 28 October, 2019, 20:30
BRA
BRA
TF270
Restid: 3h 55min
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Fri 1 November, 2019, 19:10
Halmstad (HAD)
Sat 2 November, 2019, 15:20
BRA
BRA
TF275
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Fri 1 November, 2019, 19:10
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 1 November, 2019, 20:35
BRA
BRA
TF275
Restid: 20h 10min
Byte: 17h 30min
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 2 November, 2019, 14:05
Halmstad (HAD)
Sat 2 November, 2019, 15:20
BRA
BRA
TF734
Restid: 20h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Halmstad (HAD)
Thu 24 October, 2019, 19:30
Umeå (UME)
Fri 25 October, 2019, 10:00
BRA
BRA
TF713
Utresa (1 byte)
Halmstad (HAD)
Thu 24 October, 2019, 19:30
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 24 October, 2019, 20:40
BRA
BRA
TF713
Restid: 14h 30min
Byte: 11h 55min
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 25 October, 2019, 08:35
Umeå (UME)
Fri 25 October, 2019, 10:00
BRA
BRA
TF254
Restid: 14h 30min
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 27 October, 2019, 18:00
Halmstad (HAD)
Mon 28 October, 2019, 13:15
BRA
BRA
TF293
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 27 October, 2019, 18:00
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 27 October, 2019, 19:25
BRA
BRA
TF293
Restid: 19h 15min
Byte: 16h 40min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 28 October, 2019, 12:05
Halmstad (HAD)
Mon 28 October, 2019, 13:15
BRA
BRA
TF704
Restid: 19h 15min
Visa detaljer
Visar 2 av 2
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser