Datum & passagerare

Billiga flyg från Halmstad till Stockholm

Lågpriskalender

Billiga flyg från Halmstad till Stockholm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Sat 4 April, 2020, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 4 April, 2020, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 5 April, 2020, 12:45
Halmstad (HAD)
Sun 5 April, 2020, 14:00
BRA
BRA
TF722
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Sat 11 January, 2020, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 11 January, 2020, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 11 January, 2020, 14:05
Halmstad (HAD)
Sat 11 January, 2020, 15:20
BRA
BRA
TF734
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Thu 16 January, 2020, 10:05
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 16 January, 2020, 11:15
BRA
BRA
TF703
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 21 January, 2020, 12:05
Halmstad (HAD)
Tue 21 January, 2020, 13:15
BRA
BRA
TF704
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Sat 30 November, 2019, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 30 November, 2019, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 2 December, 2019, 12:05
Halmstad (HAD)
Mon 2 December, 2019, 13:15
BRA
BRA
TF704
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Tue 26 November, 2019, 19:25
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 26 November, 2019, 20:35
BRA
BRA
TF713
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 4 December, 2019, 14:20
Halmstad (HAD)
Wed 4 December, 2019, 15:30
BRA
BRA
TF706
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Thu 12 December, 2019, 10:05
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 12 December, 2019, 11:15
BRA
BRA
TF703
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 12 December, 2019, 14:20
Halmstad (HAD)
Thu 12 December, 2019, 15:30
BRA
BRA
TF706
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Sat 2 May, 2020, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 2 May, 2020, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 3 May, 2020, 12:45
Halmstad (HAD)
Sun 3 May, 2020, 14:00
BRA
BRA
TF722
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Wed 11 December, 2019, 10:05
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 11 December, 2019, 11:15
BRA
BRA
TF703
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 11 December, 2019, 14:20
Halmstad (HAD)
Wed 11 December, 2019, 15:30
BRA
BRA
TF706
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Fri 10 January, 2020, 12:00
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 10 January, 2020, 13:10
BRA
BRA
TF705
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 11 January, 2020, 14:05
Halmstad (HAD)
Sat 11 January, 2020, 15:20
BRA
BRA
TF734
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Sun 1 December, 2019, 11:45
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 1 December, 2019, 12:55
BRA
BRA
TF721
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 2 December, 2019, 12:05
Halmstad (HAD)
Mon 2 December, 2019, 13:15
BRA
BRA
TF704
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Tue 26 November, 2019, 19:25
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 26 November, 2019, 20:35
BRA
BRA
TF713
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 3 December, 2019, 12:05
Halmstad (HAD)
Tue 3 December, 2019, 13:15
BRA
BRA
TF704
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Wed 27 November, 2019, 10:05
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 27 November, 2019, 11:15
BRA
BRA
TF703
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 1 December, 2019, 19:55
Halmstad (HAD)
Sun 1 December, 2019, 21:10
BRA
BRA
TF726
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Thu 5 December, 2019, 10:05
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 5 December, 2019, 11:15
BRA
BRA
TF703
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 6 December, 2019, 20:45
Halmstad (HAD)
Fri 6 December, 2019, 21:55
BRA
BRA
TF714
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Sun 1 December, 2019, 11:45
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 1 December, 2019, 12:55
BRA
BRA
TF721
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 1 December, 2019, 19:55
Halmstad (HAD)
Sun 1 December, 2019, 21:10
BRA
BRA
TF726
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Fri 29 November, 2019, 19:25
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 29 November, 2019, 20:35
BRA
BRA
TF713
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 1 December, 2019, 19:55
Halmstad (HAD)
Sun 1 December, 2019, 21:10
BRA
BRA
TF726
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
Visar 15 av 23
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser