Datum & passagerare

Billiga flyg från Halmstad

Lågpriskalender

Billiga flyg från Halmstad

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Halmstad (HAD)
Wed 30 October, 2019, 10:05
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 30 October, 2019, 11:15
BRA
BRA
TF703
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 3 November, 2019, 12:45
Halmstad (HAD)
Sun 3 November, 2019, 14:00
BRA
BRA
TF722
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sun 29 December, 2019, 18:45
Prag (PRG)
Mon 30 December, 2019, 10:50
Finnair
Finnair
AY6200
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sun 29 December, 2019, 18:45
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 29 December, 2019, 19:55
Finnair
Finnair
AY6200
Restid: 16h 5min
Byte: 25min
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 29 December, 2019, 20:20
Helsinki (HEL)
Sun 29 December, 2019, 22:35
Finnair
Finnair
AY840
Restid: 16h 5min
Byte: 11h 5min
Helsinki (HEL)
Mon 30 December, 2019, 09:40
Prag (PRG)
Mon 30 December, 2019, 10:50
Finnair
Finnair
AY1221
Restid: 16h 5min
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Tue 31 December, 2019, 11:35
Halmstad (HAD)
Wed 1 January, 2020, 18:20
Finnair
Finnair
AY1222
Hemresa (2 byten)
Prag (PRG)
Tue 31 December, 2019, 11:35
Helsinki (HEL)
Tue 31 December, 2019, 14:45
Finnair
Finnair
AY1222
Restid: 30h 45min
Byte: 21h 25min
Helsinki (HEL)
Wed 1 January, 2020, 12:10
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 1 January, 2020, 12:20
Finnair
Finnair
AY833
Restid: 30h 45min
Byte: 4h 50min
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 1 January, 2020, 17:10
Halmstad (HAD)
Wed 1 January, 2020, 18:20
BRA
BRA
TF724
Restid: 30h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sun 14 June, 2020, 18:30
Split (SPU)
Tue 16 June, 2020, 20:00
BRA
BRA
TF725
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sun 14 June, 2020, 18:30
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 14 June, 2020, 19:40
BRA
BRA
TF725
Restid: 49h 30min
Byte: 21h 50min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 15 June, 2020, 17:30
Helsinki (HEL)
Mon 15 June, 2020, 19:40
Finnair
Finnair
AY836
Restid: 49h 30min
Byte: 22h 20min
Helsinki (HEL)
Tue 16 June, 2020, 18:00
Split (SPU)
Tue 16 June, 2020, 20:00
Finnair
Finnair
AY1843
Restid: 49h 30min
Hemresa (2 byten)
Split (SPU)
Sun 21 June, 2020, 10:10
Halmstad (HAD)
Mon 22 June, 2020, 09:40
Finnair
Finnair
AY1842
Hemresa (2 byten)
Split (SPU)
Sun 21 June, 2020, 10:10
Helsinki (HEL)
Sun 21 June, 2020, 14:00
Finnair
Finnair
AY1842
Restid: 23h 30min
Byte: 6h 25min
Helsinki (HEL)
Sun 21 June, 2020, 20:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 21 June, 2020, 20:25
Finnair
Finnair
AY819
Restid: 23h 30min
Byte: 12h
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 22 June, 2020, 08:25
Halmstad (HAD)
Mon 22 June, 2020, 09:40
BRA
BRA
TF702
Restid: 23h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Thu 26 December, 2019, 14:00
Manchester (MAN)
Fri 27 December, 2019, 09:15
BRA
BRA
TF723
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Thu 26 December, 2019, 14:00
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 26 December, 2019, 15:10
BRA
BRA
TF723
Restid: 20h 15min
Byte: 2h 20min
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 26 December, 2019, 17:30
Helsinki (HEL)
Thu 26 December, 2019, 19:40
Finnair
Finnair
AY836
Restid: 20h 15min
Byte: 12h 35min
Helsinki (HEL)
Fri 27 December, 2019, 08:15
Manchester (MAN)
Fri 27 December, 2019, 09:15
Finnair
Finnair
AY1361
Restid: 20h 15min
Hemresa (2 byten)
Manchester (MAN)
Sun 29 December, 2019, 17:50
Halmstad (HAD)
Mon 30 December, 2019, 11:25
Finnair
Finnair
AY1366
Hemresa (2 byten)
Manchester (MAN)
Sun 29 December, 2019, 17:50
Helsinki (HEL)
Sun 29 December, 2019, 22:40
Finnair
Finnair
AY1366
Restid: 16h 35min
Byte: 9h 5min
Helsinki (HEL)
Mon 30 December, 2019, 07:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 December, 2019, 07:55
Finnair
Finnair
AY801
Restid: 16h 35min
Byte: 2h 20min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 30 December, 2019, 10:15
Halmstad (HAD)
Mon 30 December, 2019, 11:25
Finnair
Finnair
AY6187
Restid: 16h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Fri 19 June, 2020, 08:00
Milan Malpensa (MXP)
Sun 21 June, 2020, 10:05
BRA
BRA
TF733
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Fri 19 June, 2020, 08:00
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 19 June, 2020, 09:10
BRA
BRA
TF733
Restid: 50h 5min
Byte: 23h 20min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 20 June, 2020, 08:30
Helsinki (HEL)
Sat 20 June, 2020, 10:30
Finnair
Finnair
AY802
Restid: 50h 5min
Byte: 21h 30min
Helsinki (HEL)
Sun 21 June, 2020, 08:00
Milan Malpensa (MXP)
Sun 21 June, 2020, 10:05
Finnair
Finnair
AY1751
Restid: 50h 5min
Hemresa (2 byten)
Milan Malpensa (MXP)
Sun 21 June, 2020, 19:00
Halmstad (HAD)
Mon 22 June, 2020, 13:15
Finnair
Finnair
AY1756
Hemresa (2 byten)
Milan Malpensa (MXP)
Sun 21 June, 2020, 19:00
Helsinki (HEL)
Sun 21 June, 2020, 22:55
Finnair
Finnair
AY1756
Restid: 18h 15min
Byte: 8h 55min
Helsinki (HEL)
Mon 22 June, 2020, 07:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 22 June, 2020, 07:50
Finnair
Finnair
AY801
Restid: 18h 15min
Byte: 4h 15min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 22 June, 2020, 12:05
Halmstad (HAD)
Mon 22 June, 2020, 13:15
BRA
BRA
TF704
Restid: 18h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sat 2 November, 2019, 08:35
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 2 November, 2019, 18:50
BRA
BRA
TF733
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sat 2 November, 2019, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 2 November, 2019, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 10h 15min
Byte: 3h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 November, 2019, 12:55
Helsinki (HEL)
Sat 2 November, 2019, 15:00
Finnair
Finnair
AY808
Restid: 10h 15min
Byte: 1h 25min
Helsinki (HEL)
Sat 2 November, 2019, 16:25
Rome Fiumicino (FCO)
Sat 2 November, 2019, 18:50
Finnair
Finnair
AY1769
Restid: 10h 15min
Hemresa (2 byten)
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 6 November, 2019, 11:05
Halmstad (HAD)
Wed 6 November, 2019, 21:55
Finnair
Finnair
AY1770
Hemresa (2 byten)
Rome Fiumicino (FCO)
Wed 6 November, 2019, 11:05
Helsinki (HEL)
Wed 6 November, 2019, 15:40
Finnair
Finnair
AY1770
Restid: 10h 50min
Byte: 1h 50min
Helsinki (HEL)
Wed 6 November, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 6 November, 2019, 17:30
Finnair
Finnair
AY815
Restid: 10h 50min
Byte: 3h 15min
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 6 November, 2019, 20:45
Halmstad (HAD)
Wed 6 November, 2019, 21:55
Finnair
Finnair
AY6241
Restid: 10h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Wed 30 October, 2019, 16:00
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 31 October, 2019, 09:45
Finnair
Finnair
AY6576
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Wed 30 October, 2019, 16:00
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 30 October, 2019, 17:15
Finnair
Finnair
AY6576
Restid: 17h 45min
Byte: 3h 5min
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 30 October, 2019, 20:20
Helsinki (HEL)
Wed 30 October, 2019, 22:35
Finnair
Finnair
AY840
Restid: 17h 45min
Byte: 9h
Helsinki (HEL)
Thu 31 October, 2019, 07:35
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Thu 31 October, 2019, 09:45
Finnair
Finnair
AY1571
Restid: 17h 45min
Hemresa (2 byten)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 1 November, 2019, 12:20
Halmstad (HAD)
Fri 1 November, 2019, 21:55
Finnair
Finnair
AY1574
Hemresa (2 byten)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Fri 1 November, 2019, 12:20
Helsinki (HEL)
Fri 1 November, 2019, 16:15
Finnair
Finnair
AY1574
Restid: 9h 35min
Byte: 1h 15min
Helsinki (HEL)
Fri 1 November, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 1 November, 2019, 17:30
Finnair
Finnair
AY815
Restid: 9h 35min
Byte: 3h 15min
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 1 November, 2019, 20:45
Halmstad (HAD)
Fri 1 November, 2019, 21:55
BRA
BRA
TF714
Restid: 9h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sun 22 December, 2019, 18:00
Amsterdam (AMS)
Mon 23 December, 2019, 09:55
Finnair
Finnair
AY6200
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sun 22 December, 2019, 18:00
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 22 December, 2019, 19:10
Finnair
Finnair
AY6200
Restid: 15h 55min
Byte: 1h 10min
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 22 December, 2019, 20:20
Helsinki (HEL)
Sun 22 December, 2019, 22:35
Finnair
Finnair
AY840
Restid: 15h 55min
Byte: 9h 40min
Helsinki (HEL)
Mon 23 December, 2019, 08:15
Amsterdam (AMS)
Mon 23 December, 2019, 09:55
Finnair
Finnair
AY1301
Restid: 15h 55min
Hemresa (2 byten)
Amsterdam (AMS)
Thu 26 December, 2019, 19:10
Halmstad (HAD)
Fri 27 December, 2019, 11:45
Finnair
Finnair
AY1306
Hemresa (2 byten)
Amsterdam (AMS)
Thu 26 December, 2019, 19:10
Helsinki (HEL)
Thu 26 December, 2019, 22:35
Finnair
Finnair
AY1306
Restid: 16h 35min
Byte: 10h
Helsinki (HEL)
Fri 27 December, 2019, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 27 December, 2019, 08:45
Finnair
Finnair
AY831
Restid: 16h 35min
Byte: 1h 50min
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 27 December, 2019, 10:35
Halmstad (HAD)
Fri 27 December, 2019, 11:45
Finnair
Finnair
AY6235
Restid: 16h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Halmstad (HAD)
Sat 9 November, 2019, 08:35
Umeå (UME)
Sat 9 November, 2019, 11:35
BRA
BRA
TF733
Utresa (1 byte)
Halmstad (HAD)
Sat 9 November, 2019, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 9 November, 2019, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 3h 0min
Byte: 25min
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 9 November, 2019, 10:10
Umeå (UME)
Sat 9 November, 2019, 11:35
BRA
BRA
TF282
Restid: 3h 0min
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Mon 11 November, 2019, 09:55
Halmstad (HAD)
Mon 11 November, 2019, 13:15
BRA
BRA
TF259
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Mon 11 November, 2019, 09:55
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 11 November, 2019, 11:20
BRA
BRA
TF259
Restid: 3h 20min
Byte: 45min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 11 November, 2019, 12:05
Halmstad (HAD)
Mon 11 November, 2019, 13:15
BRA
BRA
TF704
Restid: 3h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sun 12 January, 2020, 18:00
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Mon 13 January, 2020, 21:50
Finnair
Finnair
AY6200
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sun 12 January, 2020, 18:00
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 12 January, 2020, 19:10
Finnair
Finnair
AY6200
Restid: 28h 50min
Byte: 11h 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 13 January, 2020, 06:50
Helsinki (HEL)
Mon 13 January, 2020, 08:50
Finnair
Finnair
AY826
Restid: 28h 50min
Byte: 8h 30min
Helsinki (HEL)
Mon 13 January, 2020, 17:20
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Mon 13 January, 2020, 21:50
Finnair
Finnair
AY1723
Restid: 28h 50min
Hemresa (2 byten)
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Sun 26 January, 2020, 22:50
Halmstad (HAD)
Mon 27 January, 2020, 19:40
Finnair
Finnair
AY1724
Hemresa (2 byten)
Kanarieöarna (Las Palmas) (LPA)
Sun 26 January, 2020, 22:50
Helsinki (HEL)
Mon 27 January, 2020, 07:10
Finnair
Finnair
AY1724
Restid: 19h 50min
Byte: 3h 25min
Helsinki (HEL)
Mon 27 January, 2020, 10:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 27 January, 2020, 10:40
Finnair
Finnair
AY805
Restid: 19h 50min
Byte: 7h 45min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 27 January, 2020, 18:25
Halmstad (HAD)
Mon 27 January, 2020, 19:40
Finnair
Finnair
AY6239
Restid: 19h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sat 2 November, 2019, 08:35
Malaga (AGP)
Sun 3 November, 2019, 08:40
BRA
BRA
TF733
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sat 2 November, 2019, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 2 November, 2019, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 24h 5min
Byte: 5h
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 November, 2019, 14:45
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 2 November, 2019, 18:45
Finnair
Finnair
AY5637
Restid: 24h 5min
Byte: 12h 40min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sun 3 November, 2019, 07:25
Malaga (AGP)
Sun 3 November, 2019, 08:40
Iberia
Iberia
IB3866
Restid: 24h 5min
Hemresa (2 byten)
Malaga (AGP)
Sat 9 November, 2019, 21:05
Halmstad (HAD)
Sun 10 November, 2019, 14:00
Finnair
Finnair
AY1674
Hemresa (2 byten)
Malaga (AGP)
Sat 9 November, 2019, 21:05
Helsinki (HEL)
Sun 10 November, 2019, 02:35
Finnair
Finnair
AY1674
Restid: 16h 55min
Byte: 5h 10min
Helsinki (HEL)
Sun 10 November, 2019, 07:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 10 November, 2019, 07:55
Finnair
Finnair
AY801
Restid: 16h 55min
Byte: 4h 50min
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 10 November, 2019, 12:45
Halmstad (HAD)
Sun 10 November, 2019, 14:00
BRA
BRA
TF722
Restid: 16h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Halmstad (HAD)
Fri 29 November, 2019, 06:40
Ostersund (OSD)
Fri 29 November, 2019, 11:55
BRA
BRA
TF701
Utresa (1 byte)
Halmstad (HAD)
Fri 29 November, 2019, 06:40
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 29 November, 2019, 07:55
BRA
BRA
TF701
Restid: 5h 15min
Byte: 2h 55min
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 29 November, 2019, 10:50
Ostersund (OSD)
Fri 29 November, 2019, 11:55
BRA
BRA
TF364
Restid: 5h 15min
Hemresa (1 byte)
Ostersund (OSD)
Thu 5 December, 2019, 12:40
Halmstad (HAD)
Thu 5 December, 2019, 19:05
BRA
BRA
TF367
Hemresa (1 byte)
Ostersund (OSD)
Thu 5 December, 2019, 12:40
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 5 December, 2019, 14:00
BRA
BRA
TF367
Restid: 6h 25min
Byte: 3h 50min
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 5 December, 2019, 17:50
Halmstad (HAD)
Thu 5 December, 2019, 19:05
BRA
BRA
TF710
Restid: 6h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sat 26 October, 2019, 08:35
Alicante (ALC)
Mon 28 October, 2019, 01:20
BRA
BRA
TF733
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sat 26 October, 2019, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 26 October, 2019, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 40h 45min
Byte: 23h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 27 October, 2019, 08:35
Helsinki (HEL)
Sun 27 October, 2019, 10:35
Finnair
Finnair
AY802
Restid: 40h 45min
Byte: 11h 20min
Helsinki (HEL)
Sun 27 October, 2019, 21:55
Alicante (ALC)
Mon 28 October, 2019, 01:20
Finnair
Finnair
AY1725
Restid: 40h 45min
Hemresa (2 byten)
Alicante (ALC)
Wed 30 October, 2019, 21:25
Halmstad (HAD)
Thu 31 October, 2019, 19:05
Iberia
Iberia
IB8865
Hemresa (2 byten)
Alicante (ALC)
Wed 30 October, 2019, 21:25
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Wed 30 October, 2019, 22:35
Iberia
Iberia
IB8865
Restid: 21h 40min
Byte: 11h 30min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Thu 31 October, 2019, 10:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 31 October, 2019, 14:05
Finnair
Finnair
AY5634
Restid: 21h 40min
Byte: 3h 45min
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 31 October, 2019, 17:50
Halmstad (HAD)
Thu 31 October, 2019, 19:05
Finnair
Finnair
AY6239
Restid: 21h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sat 2 November, 2019, 08:35
Kanarieöarna (Lanzarote) (ACE)
Sat 2 November, 2019, 21:35
BRA
BRA
TF733
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Sat 2 November, 2019, 08:35
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 2 November, 2019, 09:45
BRA
BRA
TF733
Restid: 14h 0min
Byte: 5h
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 2 November, 2019, 14:45
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 2 November, 2019, 18:45
Finnair
Finnair
AY5637
Restid: 14h 0min
Byte: 1h 15min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 2 November, 2019, 20:00
Kanarieöarna (Lanzarote) (ACE)
Sat 2 November, 2019, 21:35
Iberia
Iberia
IB3858
Restid: 14h 0min
Hemresa (2 byten)
Kanarieöarna (Lanzarote) (ACE)
Wed 6 November, 2019, 13:45
Halmstad (HAD)
Thu 7 November, 2019, 19:05
Iberia
Iberia
IB3857
Hemresa (2 byten)
Kanarieöarna (Lanzarote) (ACE)
Wed 6 November, 2019, 13:45
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Wed 6 November, 2019, 17:20
Iberia
Iberia
IB3857
Restid: 28h 20min
Byte: 16h 45min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Thu 7 November, 2019, 10:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 7 November, 2019, 14:05
Finnair
Finnair
AY5634
Restid: 28h 20min
Byte: 3h 45min
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 7 November, 2019, 17:50
Halmstad (HAD)
Thu 7 November, 2019, 19:05
Finnair
Finnair
AY6239
Restid: 28h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Tue 22 October, 2019, 10:05
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 22 October, 2019, 23:30
BRA
BRA
TF703
Utresa (2 byten)
Halmstad (HAD)
Tue 22 October, 2019, 10:05
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 22 October, 2019, 11:15
BRA
BRA
TF703
Restid: 13h 25min
Byte: 3h 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 22 October, 2019, 14:55
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Tue 22 October, 2019, 18:55
Finnair
Finnair
AY5637
Restid: 13h 25min
Byte: 3h 15min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Tue 22 October, 2019, 22:10
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 22 October, 2019, 23:30
Iberia
Iberia
IB3916
Restid: 13h 25min
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 29 October, 2019, 06:30
Halmstad (HAD)
Tue 29 October, 2019, 19:05
Iberia
Iberia
IB3917
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 29 October, 2019, 06:30
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Tue 29 October, 2019, 07:55
Iberia
Iberia
IB3917
Restid: 12h 35min
Byte: 2h 10min
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Tue 29 October, 2019, 10:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 29 October, 2019, 14:05
Finnair
Finnair
AY5634
Restid: 12h 35min
Byte: 3h 45min
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 29 October, 2019, 17:50
Halmstad (HAD)
Tue 29 October, 2019, 19:05
Finnair
Finnair
AY6239
Restid: 12h 35min
Visa detaljer
Visar 15 av 15
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser