Datum & passagerare

Billiga flyg från Göteborg till Oslo

Lågpriskalender

Billiga flyg från Göteborg till Oslo

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 24 November, 2019, 06:55
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 25 November, 2019, 09:30
Ryanair
Ryanair
FR967
Utresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 24 November, 2019, 06:55
London Stansted (STN)
Sun 24 November, 2019, 07:50
Ryanair
Ryanair
FR967
Restid: 26h 35min
Byte: 22h 35min
London Stansted (STN)
Mon 25 November, 2019, 06:25
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 25 November, 2019, 09:30
Ryanair
Ryanair
FR1318
Restid: 26h 35min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Wed 27 November, 2019, 11:45
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 27 November, 2019, 17:40
Ryanair
Ryanair
FR8509
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Wed 27 November, 2019, 11:45
Gdansk (GDN)
Wed 27 November, 2019, 13:15
Ryanair
Ryanair
FR8509
Restid: 5h 55min
Byte: 3h 10min
Gdansk (GDN)
Wed 27 November, 2019, 16:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 27 November, 2019, 17:40
Wizz Air
Wizz Air
W61735
Restid: 5h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 8 November, 2019, 06:45
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 8 November, 2019, 07:45
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF325
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 13 November, 2019, 08:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 13 November, 2019, 09:25
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF326
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 15 November, 2019, 06:45
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 15 November, 2019, 07:45
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF325
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 18 November, 2019, 08:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 18 November, 2019, 09:30
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF326
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 31 December, 2019, 12:55
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Tue 31 December, 2019, 13:55
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF329
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 2 January, 2020, 08:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 2 January, 2020, 09:30
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF326
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 5 November, 2019, 22:05
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 6 November, 2019, 09:30
Ryanair
Ryanair
FR965
Utresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 5 November, 2019, 22:05
London Stansted (STN)
Tue 5 November, 2019, 23:10
Ryanair
Ryanair
FR965
Restid: 11h 25min
Byte: 7h 15min
London Stansted (STN)
Wed 6 November, 2019, 06:25
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 6 November, 2019, 09:30
Ryanair
Ryanair
FR1318
Restid: 11h 25min
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Wed 6 November, 2019, 11:45
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 6 November, 2019, 17:40
Ryanair
Ryanair
FR8509
Hemresa (1 byte)
Oslo Sandefjord (TRF)
Wed 6 November, 2019, 11:45
Gdansk (GDN)
Wed 6 November, 2019, 13:15
Ryanair
Ryanair
FR8509
Restid: 5h 55min
Byte: 3h 10min
Gdansk (GDN)
Wed 6 November, 2019, 16:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 6 November, 2019, 17:40
Wizz Air
Wizz Air
W61735
Restid: 5h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 8 November, 2019, 06:45
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 8 November, 2019, 07:45
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF325
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Tue 12 November, 2019, 08:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 12 November, 2019, 09:30
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF326
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 27 November, 2019, 09:55
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 27 November, 2019, 10:55
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF327
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 29 November, 2019, 08:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 29 November, 2019, 09:30
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF326
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 16 November, 2019, 07:00
Oslo Sandefjord (TRF)
Sat 16 November, 2019, 13:35
Ryanair
Ryanair
FR4011
Utresa (1 byte)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 16 November, 2019, 07:00
Krakow (KRK)
Sat 16 November, 2019, 08:50
Ryanair
Ryanair
FR4011
Restid: 6h 35min
Byte: 2h 35min
Krakow (KRK)
Sat 16 November, 2019, 11:25
Oslo Sandefjord (TRF)
Sat 16 November, 2019, 13:35
Ryanair
Ryanair
FR8508
Restid: 6h 35min
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 16 November, 2019, 21:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 17 November, 2019, 11:05
Ryanair
Ryanair
FR1395
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 16 November, 2019, 21:30
London Stansted (STN)
Sat 16 November, 2019, 22:40
Ryanair
Ryanair
FR1395
Restid: 13h 35min
Byte: 9h 35min
London Stansted (STN)
Sun 17 November, 2019, 08:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 17 November, 2019, 11:05
Ryanair
Ryanair
FR966
Restid: 13h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 8 November, 2019, 06:45
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 8 November, 2019, 07:45
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF325
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 13 November, 2019, 21:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 14 November, 2019, 10:25
SAS
SAS
SK1488
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 13 November, 2019, 21:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 13 November, 2019, 22:30
SAS
SAS
SK1488
Restid: 12h 55min
Byte: 10h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 14 November, 2019, 09:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 14 November, 2019, 10:25
SAS
SAS
SK151
Restid: 12h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 15 November, 2019, 06:45
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 15 November, 2019, 07:45
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF325
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 18 November, 2019, 21:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 19 November, 2019, 10:25
SAS
SAS
SK1488
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Mon 18 November, 2019, 21:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 18 November, 2019, 22:30
SAS
SAS
SK1488
Restid: 12h 55min
Byte: 10h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 19 November, 2019, 09:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 19 November, 2019, 10:25
SAS
SAS
SK151
Restid: 12h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 15 November, 2019, 06:45
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 15 November, 2019, 07:45
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF325
Restid: 1h 0min
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 15 November, 2019, 21:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 16 November, 2019, 20:05
SAS
SAS
SK1488
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 15 November, 2019, 21:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 15 November, 2019, 22:30
SAS
SAS
SK1488
Restid: 22h 35min
Byte: 20h 35min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 16 November, 2019, 19:05
Göteborg Landvetter (GOT)
Sat 16 November, 2019, 20:05
SAS
SAS
SK169
Restid: 22h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 15 November, 2019, 06:45
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 15 November, 2019, 07:45
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF325
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 15 November, 2019, 11:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Fri 15 November, 2019, 12:30
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF328
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 5 November, 2019, 09:55
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Tue 5 November, 2019, 10:55
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF327
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 6 November, 2019, 08:25
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 6 November, 2019, 09:25
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF326
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Sun 15 December, 2019, 16:40
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 15 December, 2019, 17:40
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF333
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 19 December, 2019, 08:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Thu 19 December, 2019, 09:30
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF326
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 31 December, 2019, 12:55
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Tue 31 December, 2019, 13:55
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF329
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 1 January, 2020, 18:15
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 1 January, 2020, 19:15
Wideroes Flygselskap
Wideroes Flygselskap
WF336
Restid: 1h 0min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser