Datum & passagerare

Billiga flyg från Berlin till Oslo

Lågpriskalender

Billiga flyg från Berlin till Oslo

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Thu 12 December, 2019, 09:50
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 12 December, 2019, 11:30
Norwegian
Norwegian
DY1103
Restid: 1h 40min
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 14 December, 2019, 12:25
Berlin Tegel (TXL)
Sat 14 December, 2019, 17:50
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2282
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 14 December, 2019, 12:25
Bryssel (BRU)
Sat 14 December, 2019, 14:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2282
Restid: 5h 25min
Byte: 2h 5min
Bryssel (BRU)
Sat 14 December, 2019, 16:30
Berlin Tegel (TXL)
Sat 14 December, 2019, 17:50
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2587
Restid: 5h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Wed 18 December, 2019, 13:05
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 18 December, 2019, 19:45
Finnair
Finnair
AY1434
Utresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Wed 18 December, 2019, 13:05
Helsinki (HEL)
Wed 18 December, 2019, 16:00
Finnair
Finnair
AY1434
Restid: 6h 40min
Byte: 3h 15min
Helsinki (HEL)
Wed 18 December, 2019, 19:15
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 18 December, 2019, 19:45
Finnair
Finnair
AY917
Restid: 6h 40min
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 19 December, 2019, 08:50
Berlin Tegel (TXL)
Thu 19 December, 2019, 18:35
Finnair
Finnair
AY912
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 19 December, 2019, 08:50
Helsinki (HEL)
Thu 19 December, 2019, 11:10
Finnair
Finnair
AY912
Restid: 9h 45min
Byte: 6h 25min
Helsinki (HEL)
Thu 19 December, 2019, 17:35
Berlin Tegel (TXL)
Thu 19 December, 2019, 18:35
Finnair
Finnair
AY1435
Restid: 9h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Thu 12 December, 2019, 09:50
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 12 December, 2019, 11:30
Norwegian
Norwegian
DY1103
Restid: 1h 40min
Hemresa (direktflyg)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 14 December, 2019, 08:05
Berlin Schoenefeld (SXF)
Sat 14 December, 2019, 09:40
Norwegian
Norwegian
DY1102
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
Visar 3 av 3
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser