Datum & passagerare

Billiga flyg från Berlin till New York

Lågpriskalender

Billiga flyg från Berlin till New York

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sat 9 November, 2019, 11:20
New York Newark (EWR)
Sun 10 November, 2019, 15:15
SAS
SAS
SK2678
Utresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Sat 9 November, 2019, 11:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 9 November, 2019, 12:55
SAS
SAS
SK2678
Restid: 33h 55min
Byte: 23h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 10 November, 2019, 12:25
New York Newark (EWR)
Sun 10 November, 2019, 15:15
SAS
SAS
SK903
Restid: 33h 55min
Hemresa (1 byte)
New York Newark (EWR)
Sat 16 November, 2019, 18:55
Berlin Tegel (TXL)
Sun 17 November, 2019, 12:20
SAS
SAS
SK908
Hemresa (1 byte)
New York Newark (EWR)
Sat 16 November, 2019, 18:55
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 17 November, 2019, 08:15
SAS
SAS
SK908
Restid: 11h 25min
Byte: 2h 30min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 17 November, 2019, 10:45
Berlin Tegel (TXL)
Sun 17 November, 2019, 12:20
SAS
SAS
SK4723
Restid: 11h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 12 November, 2019, 06:25
New York John F. Kennedy (JFK)
Tue 12 November, 2019, 16:55
Air France
Air France
AF1135
Utresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 12 November, 2019, 06:25
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 12 November, 2019, 08:15
Air France
Air France
AF1135
Restid: 16h 30min
Byte: 6h
Paris Orly (ORY)
Tue 12 November, 2019, 14:15
New York John F. Kennedy (JFK)
Tue 12 November, 2019, 16:55
Air France
Air France
AF32
Restid: 16h 30min
Hemresa (1 byte)
New York John F. Kennedy (JFK)
Tue 19 November, 2019, 16:40
Berlin Tegel (TXL)
Wed 20 November, 2019, 09:10
Air France
Air France
AF23
Hemresa (1 byte)
New York John F. Kennedy (JFK)
Tue 19 November, 2019, 16:40
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 20 November, 2019, 05:50
Air France
Air France
AF23
Restid: 10h 30min
Byte: 1h 30min
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Wed 20 November, 2019, 07:20
Berlin Tegel (TXL)
Wed 20 November, 2019, 09:10
Air France
Air France
AF1434
Restid: 10h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Tue 28 January, 2020, 09:50
New York John F. Kennedy (JFK)
Tue 28 January, 2020, 21:00
Norwegian
Norwegian
DY1103
Utresa (1 byte)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Tue 28 January, 2020, 09:50
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Tue 28 January, 2020, 11:30
Norwegian
Norwegian
DY1103
Restid: 17h 10min
Byte: 7h 15min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Tue 28 January, 2020, 18:45
New York John F. Kennedy (JFK)
Tue 28 January, 2020, 21:00
Norwegian
Norwegian
DY7001
Restid: 17h 10min
Hemresa (1 byte)
New York John F. Kennedy (JFK)
Tue 4 February, 2020, 23:00
Berlin Schoenefeld (SXF)
Thu 6 February, 2020, 09:20
Norwegian
Norwegian
DY7002
Hemresa (1 byte)
New York John F. Kennedy (JFK)
Tue 4 February, 2020, 23:00
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Wed 5 February, 2020, 12:00
Norwegian
Norwegian
DY7002
Restid: 28h 20min
Byte: 19h 45min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Thu 6 February, 2020, 07:45
Berlin Schoenefeld (SXF)
Thu 6 February, 2020, 09:20
Norwegian
Norwegian
DY1102
Restid: 28h 20min
Visa detaljer
Visar 3 av 3
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser