Datum & passagerare

Billiga flyg från Barcelona till Stockholm

Lågpriskalender

Billiga flyg från Barcelona till Stockholm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 12 September, 2019, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 September, 2019, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 15 September, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 15 September, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 9 September, 2019, 19:55
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 9 September, 2019, 23:30
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 21 September, 2019, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 21 September, 2019, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 12 September, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 12 September, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Hemresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 15 September, 2019, 20:40
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 16 September, 2019, 19:35
Wizz Air
Wizz Air
W62860
Hemresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 15 September, 2019, 20:40
Wien (VIE)
Sun 15 September, 2019, 22:50
Wizz Air
Wizz Air
W62860
Restid: 22h 55min
Byte: 18h 15min
Wien (VIE)
Mon 16 September, 2019, 17:05
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 16 September, 2019, 19:35
Eurowings
Eurowings
EW5922
Restid: 22h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 6 September, 2019, 20:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 6 September, 2019, 23:45
Norwegian
Norwegian
DY4254
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 September, 2019, 21:15
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 10 September, 2019, 00:40
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85557
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 July, 2019, 20:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 2 July, 2019, 09:15
Swiss
Swiss
LX1957
Utresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 1 July, 2019, 20:05
Zurich (ZRH)
Mon 1 July, 2019, 21:50
Swiss
Swiss
LX1957
Restid: 13h 10min
Byte: 9h
Zurich (ZRH)
Tue 2 July, 2019, 06:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 2 July, 2019, 09:15
Swiss
Swiss
LX1248
Restid: 13h 10min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 6 July, 2019, 19:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 7 July, 2019, 08:50
Swiss
Swiss
LX1255
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 6 July, 2019, 19:35
Zurich (ZRH)
Sat 6 July, 2019, 22:00
Swiss
Swiss
LX1255
Restid: 13h 15min
Byte: 9h 10min
Zurich (ZRH)
Sun 7 July, 2019, 07:10
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 7 July, 2019, 08:50
Swiss
Swiss
LX1952
Restid: 13h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 24 August, 2019, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 August, 2019, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 27 August, 2019, 16:15
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 27 August, 2019, 19:50
Vueling
Vueling
VY1266
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 6 September, 2019, 15:20
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 6 September, 2019, 21:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3704
Utresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 6 September, 2019, 15:20
Bryssel (BRU)
Fri 6 September, 2019, 17:25
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3704
Restid: 6h 15min
Byte: 2h 5min
Bryssel (BRU)
Fri 6 September, 2019, 19:30
Stockholm Bromma (BMA)
Fri 6 September, 2019, 21:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2309
Restid: 6h 15min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 September, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 9 September, 2019, 19:15
Norwegian
Norwegian
DY4253
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 9 September, 2019, 19:55
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 9 September, 2019, 23:30
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Hemresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 21 September, 2019, 21:45
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 22 September, 2019, 20:55
Wizz Air
Wizz Air
W61202
Hemresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 21 September, 2019, 21:45
Katowice (KTW)
Sat 21 September, 2019, 23:25
Wizz Air
Wizz Air
W61202
Restid: 23h 10min
Byte: 18h 40min
Katowice (KTW)
Sun 22 September, 2019, 18:05
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 22 September, 2019, 20:55
Wizz Air
Wizz Air
W61175
Restid: 23h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Sat 24 August, 2019, 11:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 24 August, 2019, 15:35
Vueling
Vueling
VY1265
Restid: 3h 45min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 27 August, 2019, 12:50
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 27 August, 2019, 20:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2304
Hemresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 27 August, 2019, 12:50
Bryssel (BRU)
Tue 27 August, 2019, 15:10
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN2304
Restid: 7h 45min
Byte: 3h 25min
Bryssel (BRU)
Tue 27 August, 2019, 18:35
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 27 August, 2019, 20:35
Brussels Airlines
Brussels Airlines
SN3705
Restid: 7h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 7 August, 2019, 21:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 8 August, 2019, 16:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D8533
Utresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 7 August, 2019, 21:45
Helsinki (HEL)
Thu 8 August, 2019, 02:45
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D8533
Restid: 18h 40min
Byte: 13h 40min
Helsinki (HEL)
Thu 8 August, 2019, 16:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 8 August, 2019, 16:25
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D8210
Restid: 18h 40min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 11 August, 2019, 12:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 11 August, 2019, 16:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85551
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Wed 14 August, 2019, 17:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 14 August, 2019, 20:50
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85552
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 18 August, 2019, 12:35
Barcelona flygplats (BCN)
Sun 18 August, 2019, 16:00
Norwegian Air International Ltd
Norwegian
D85551
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 25 July, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 25 July, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 2 September, 2019, 15:55
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 2 September, 2019, 19:20
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 5 July, 2019, 06:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 5 July, 2019, 15:50
TAP Portugal
TAP Portugal
TP1039
Utresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 5 July, 2019, 06:40
Lissabon (LIS)
Fri 5 July, 2019, 07:35
TAP Portugal
TAP Portugal
TP1039
Restid: 9h 10min
Byte: 2h 55min
Lissabon (LIS)
Fri 5 July, 2019, 10:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 5 July, 2019, 15:50
TAP Portugal
TAP Portugal
TP784
Restid: 9h 10min
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 14 July, 2019, 19:40
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 15 July, 2019, 16:10
Air Baltic
Air Baltic
BT110
Hemresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 14 July, 2019, 19:40
Riga (RIX)
Sun 14 July, 2019, 21:50
Air Baltic
Air Baltic
BT110
Restid: 20h 30min
Byte: 15h 40min
Riga (RIX)
Mon 15 July, 2019, 13:30
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 15 July, 2019, 16:10
Air Baltic
Air Baltic
BT683
Restid: 20h 30min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 28 June, 2019, 19:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 28 June, 2019, 23:20
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 11 July, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 11 July, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 27 June, 2019, 19:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 27 June, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 11 July, 2019, 15:50
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 11 July, 2019, 19:15
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser