Datum & passagerare

Billiga flyg från Ängelholm

Lågpriskalender

Billiga flyg från Ängelholm

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Ängelholm (AGH)
Mon 23 September, 2019, 14:00
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 23 September, 2019, 15:15
BRA
BRA
TF315
Restid: 1h 15min
Hemresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 26 September, 2019, 12:10
Ängelholm (AGH)
Thu 26 September, 2019, 13:25
BRA
BRA
TF310
Restid: 1h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Wed 25 September, 2019, 14:00
Umeå (UME)
Wed 25 September, 2019, 19:45
BRA
BRA
TF315
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Wed 25 September, 2019, 14:00
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 25 September, 2019, 15:15
BRA
BRA
TF315
Restid: 5h 45min
Byte: 3h 5min
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 25 September, 2019, 18:20
Umeå (UME)
Wed 25 September, 2019, 19:45
BRA
BRA
TF270
Restid: 5h 45min
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 29 September, 2019, 16:50
Ängelholm (AGH)
Mon 30 September, 2019, 10:10
BRA
BRA
TF291
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 29 September, 2019, 16:50
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 29 September, 2019, 18:15
BRA
BRA
TF291
Restid: 17h 20min
Byte: 14h 40min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 30 September, 2019, 08:55
Ängelholm (AGH)
Mon 30 September, 2019, 10:10
BRA
BRA
TF306
Restid: 17h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Sat 28 September, 2019, 08:15
Visby (VBY)
Sat 28 September, 2019, 10:45
BRA
BRA
TF331
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Sat 28 September, 2019, 08:15
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 28 September, 2019, 09:30
BRA
BRA
TF331
Restid: 2h 30min
Byte: 35min
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 28 September, 2019, 10:05
Visby (VBY)
Sat 28 September, 2019, 10:45
BRA
BRA
TF442
Restid: 2h 30min
Hemresa (1 byte)
Visby (VBY)
Sun 29 September, 2019, 20:20
Ängelholm (AGH)
Sun 29 September, 2019, 23:25
SAS
SAS
SK88
Hemresa (1 byte)
Visby (VBY)
Sun 29 September, 2019, 20:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 29 September, 2019, 21:10
SAS
SAS
SK88
Restid: 3h 5min
Byte: 1h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 29 September, 2019, 22:20
Ängelholm (AGH)
Sun 29 September, 2019, 23:25
SAS
SAS
SK187
Restid: 3h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Wed 16 October, 2019, 16:15
London Heathrow (LHR)
Wed 16 October, 2019, 19:55
SAS
SAS
SK186
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Wed 16 October, 2019, 16:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 16 October, 2019, 17:15
SAS
SAS
SK186
Restid: 4h 40min
Byte: 1h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 16 October, 2019, 18:20
London Heathrow (LHR)
Wed 16 October, 2019, 19:55
SAS
SAS
SK533
Restid: 4h 40min
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Fri 18 October, 2019, 06:40
Ängelholm (AGH)
Fri 18 October, 2019, 21:35
SAS
SAS
SK1530
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Fri 18 October, 2019, 06:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 18 October, 2019, 10:05
SAS
SAS
SK1530
Restid: 13h 55min
Byte: 10h 25min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 18 October, 2019, 20:30
Ängelholm (AGH)
Fri 18 October, 2019, 21:35
SAS
SAS
SK183
Restid: 13h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Wed 23 October, 2019, 06:45
Malaga (AGP)
Wed 23 October, 2019, 15:30
SAS
SAS
SK2178
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Wed 23 October, 2019, 06:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 23 October, 2019, 07:50
SAS
SAS
SK2178
Restid: 8h 45min
Byte: 3h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 23 October, 2019, 11:05
Malaga (AGP)
Wed 23 October, 2019, 15:30
SAS
SAS
SK6001
Restid: 8h 45min
Hemresa (2 byten)
Malaga (AGP)
Mon 28 October, 2019, 21:20
Ängelholm (AGH)
Tue 29 October, 2019, 09:35
SAS
SAS
SK6202
Hemresa (2 byten)
Malaga (AGP)
Mon 28 October, 2019, 21:20
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 29 October, 2019, 01:05
SAS
SAS
SK6202
Restid: 12h 15min
Byte: 5h 5min
Copenhagen Airport (CPH)
Tue 29 October, 2019, 06:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 29 October, 2019, 07:30
SAS
SAS
SK400
Restid: 12h 15min
Byte: 1h
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 29 October, 2019, 08:30
Ängelholm (AGH)
Tue 29 October, 2019, 09:35
SAS
SAS
SK181
Restid: 12h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Thu 5 September, 2019, 14:00
Geneve (GVA)
Fri 6 September, 2019, 10:05
Finnair
Finnair
AY6216
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Thu 5 September, 2019, 14:00
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 5 September, 2019, 15:15
Finnair
Finnair
AY6216
Restid: 20h 5min
Byte: 5h 5min
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 5 September, 2019, 20:20
Helsinki (HEL)
Thu 5 September, 2019, 22:30
Finnair
Finnair
AY840
Restid: 20h 5min
Byte: 9h 35min
Helsinki (HEL)
Fri 6 September, 2019, 08:05
Geneve (GVA)
Fri 6 September, 2019, 10:05
Finnair
Finnair
AY1531
Restid: 20h 5min
Hemresa (2 byten)
Geneve (GVA)
Sat 14 September, 2019, 19:00
Ängelholm (AGH)
Sun 15 September, 2019, 17:15
Finnair
Finnair
AY1534
Hemresa (2 byten)
Geneve (GVA)
Sat 14 September, 2019, 19:00
Helsinki (HEL)
Sat 14 September, 2019, 23:00
Finnair
Finnair
AY1534
Restid: 22h 15min
Byte: 13h 45min
Helsinki (HEL)
Sun 15 September, 2019, 12:45
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 15 September, 2019, 12:55
Finnair
Finnair
AY833
Restid: 22h 15min
Byte: 3h 5min
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 15 September, 2019, 16:00
Ängelholm (AGH)
Sun 15 September, 2019, 17:15
Finnair
Finnair
AY6211
Restid: 22h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Thu 3 October, 2019, 13:20
Lulea (LLA)
Thu 3 October, 2019, 22:30
SAS
SAS
SK178
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Thu 3 October, 2019, 13:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 October, 2019, 14:20
SAS
SAS
SK178
Restid: 9h 10min
Byte: 6h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 3 October, 2019, 21:15
Lulea (LLA)
Thu 3 October, 2019, 22:30
SAS
SAS
SK20
Restid: 9h 10min
Hemresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Sun 6 October, 2019, 19:50
Ängelholm (AGH)
Sun 6 October, 2019, 23:25
SAS
SAS
SK19
Hemresa (1 byte)
Lulea (LLA)
Sun 6 October, 2019, 19:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 21:05
SAS
SAS
SK19
Restid: 3h 35min
Byte: 1h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 22:20
Ängelholm (AGH)
Sun 6 October, 2019, 23:25
SAS
SAS
SK187
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Sun 27 October, 2019, 14:50
Malmo Sturup (MMX)
Sun 27 October, 2019, 22:05
BRA
BRA
TF337
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Sun 27 October, 2019, 14:50
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 27 October, 2019, 16:05
BRA
BRA
TF337
Restid: 7h 15min
Byte: 4h 55min
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 27 October, 2019, 21:00
Malmo Sturup (MMX)
Sun 27 October, 2019, 22:05
BRA
BRA
TF192
Restid: 7h 15min
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 4 November, 2019, 13:30
Ängelholm (AGH)
Mon 4 November, 2019, 17:30
BRA
BRA
TF141
Hemresa (1 byte)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 4 November, 2019, 13:30
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 4 November, 2019, 14:35
BRA
BRA
TF141
Restid: 4h 0min
Byte: 1h 40min
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 4 November, 2019, 16:15
Ängelholm (AGH)
Mon 4 November, 2019, 17:30
BRA
BRA
TF316
Restid: 4h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Thu 22 August, 2019, 18:00
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Fri 23 August, 2019, 20:15
Finnair
Finnair
AY6184
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Thu 22 August, 2019, 18:00
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 22 August, 2019, 19:15
Finnair
Finnair
AY6184
Restid: 26h 15min
Byte: 13h 15min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 23 August, 2019, 08:30
Helsinki (HEL)
Fri 23 August, 2019, 10:30
Finnair
Finnair
AY802
Restid: 26h 15min
Byte: 6h 20min
Helsinki (HEL)
Fri 23 August, 2019, 16:50
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Fri 23 August, 2019, 20:15
Finnair
Finnair
AY1661
Restid: 26h 15min
Hemresa (2 byten)
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 24 August, 2019, 10:20
Ängelholm (AGH)
Sun 25 August, 2019, 17:15
Finnair
Finnair
AY1662
Hemresa (2 byten)
Madrid Barajas flygplats (MAD)
Sat 24 August, 2019, 10:20
Helsinki (HEL)
Sat 24 August, 2019, 15:30
Finnair
Finnair
AY1662
Restid: 30h 55min
Byte: 16h 25min
Helsinki (HEL)
Sun 25 August, 2019, 07:55
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 25 August, 2019, 07:55
Finnair
Finnair
AY801
Restid: 30h 55min
Byte: 8h 5min
Stockholm Bromma (BMA)
Sun 25 August, 2019, 16:00
Ängelholm (AGH)
Sun 25 August, 2019, 17:15
Finnair
Finnair
AY6211
Restid: 30h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Thu 29 August, 2019, 13:20
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 30 August, 2019, 08:00
SAS
SAS
SK178
Utresa (1 byte)
Ängelholm (AGH)
Thu 29 August, 2019, 13:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 29 August, 2019, 14:20
SAS
SAS
SK178
Restid: 18h 40min
Byte: 16h 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 30 August, 2019, 07:00
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 30 August, 2019, 08:00
SAS
SAS
SK485
Restid: 18h 40min
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 1 September, 2019, 14:20
Ängelholm (AGH)
Sun 1 September, 2019, 23:25
SAS
SAS
SK486
Hemresa (1 byte)
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sun 1 September, 2019, 14:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 September, 2019, 15:15
SAS
SAS
SK486
Restid: 9h 5min
Byte: 7h 5min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 1 September, 2019, 22:20
Ängelholm (AGH)
Sun 1 September, 2019, 23:25
SAS
SAS
SK187
Restid: 9h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Mon 23 September, 2019, 13:20
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 23 September, 2019, 22:40
SAS
SAS
SK178
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Mon 23 September, 2019, 13:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 23 September, 2019, 14:20
SAS
SAS
SK178
Restid: 9h 20min
Byte: 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 23 September, 2019, 15:15
Zurich (ZRH)
Mon 23 September, 2019, 17:40
Swiss
Swiss
LX1251
Restid: 9h 20min
Byte: 3h 20min
Zurich (ZRH)
Mon 23 September, 2019, 21:00
Barcelona flygplats (BCN)
Mon 23 September, 2019, 22:40
Swiss
Swiss
LX1950
Restid: 9h 20min
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 26 September, 2019, 09:40
Ängelholm (AGH)
Thu 26 September, 2019, 22:40
Swiss
Swiss
LX1953
Hemresa (2 byten)
Barcelona flygplats (BCN)
Thu 26 September, 2019, 09:40
Zurich (ZRH)
Thu 26 September, 2019, 11:30
Swiss
Swiss
LX1953
Restid: 13h 0min
Byte: 40min
Zurich (ZRH)
Thu 26 September, 2019, 12:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 September, 2019, 14:35
Swiss
Swiss
LX1250
Restid: 13h 0min
Byte: 7h
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 September, 2019, 21:35
Ängelholm (AGH)
Thu 26 September, 2019, 22:40
SAS
SAS
SK187
Restid: 13h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Fri 22 November, 2019, 10:00
Gdansk (GDN)
Fri 22 November, 2019, 18:15
SAS
SAS
SK2182
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Fri 22 November, 2019, 10:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 November, 2019, 11:00
SAS
SAS
SK2182
Restid: 8h 15min
Byte: 2h 30min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 22 November, 2019, 13:30
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 22 November, 2019, 14:40
SAS
SAS
SK1423
Restid: 8h 15min
Byte: 2h 35min
Copenhagen Airport (CPH)
Fri 22 November, 2019, 17:15
Gdansk (GDN)
Fri 22 November, 2019, 18:15
SAS
SAS
SK757
Restid: 8h 15min
Hemresa (2 byten)
Gdansk (GDN)
Sun 24 November, 2019, 21:15
Ängelholm (AGH)
Mon 25 November, 2019, 09:35
SAS
SAS
SK754
Hemresa (2 byten)
Gdansk (GDN)
Sun 24 November, 2019, 21:15
Copenhagen Airport (CPH)
Sun 24 November, 2019, 22:15
SAS
SAS
SK754
Restid: 12h 20min
Byte: 7h 55min
Copenhagen Airport (CPH)
Mon 25 November, 2019, 06:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 November, 2019, 07:30
SAS
SAS
SK400
Restid: 12h 20min
Byte: 1h
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 November, 2019, 08:30
Ängelholm (AGH)
Mon 25 November, 2019, 09:35
SAS
SAS
SK181
Restid: 12h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Mon 26 August, 2019, 19:35
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 27 August, 2019, 17:05
SAS
SAS
SK2184
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Mon 26 August, 2019, 19:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 26 August, 2019, 20:35
SAS
SAS
SK2184
Restid: 21h 30min
Byte: 10h 45min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 27 August, 2019, 07:20
Zurich (ZRH)
Tue 27 August, 2019, 09:45
Swiss
Swiss
LX4707
Restid: 21h 30min
Byte: 5h 30min
Zurich (ZRH)
Tue 27 August, 2019, 15:15
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 27 August, 2019, 17:05
Swiss
Swiss
LX2150
Restid: 21h 30min
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Mon 2 September, 2019, 21:00
Ängelholm (AGH)
Tue 3 September, 2019, 15:45
Swiss
Swiss
LX2155
Hemresa (2 byten)
Palma De Mallorca (PMI)
Mon 2 September, 2019, 21:00
Zurich (ZRH)
Mon 2 September, 2019, 22:55
Swiss
Swiss
LX2155
Restid: 18h 45min
Byte: 11h 35min
Zurich (ZRH)
Tue 3 September, 2019, 10:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 3 September, 2019, 12:50
Swiss
Swiss
LX4706
Restid: 18h 45min
Byte: 1h 50min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 3 September, 2019, 14:40
Ängelholm (AGH)
Tue 3 September, 2019, 15:45
SAS
SAS
SK185
Restid: 18h 45min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Fri 13 December, 2019, 13:10
Manchester (MAN)
Sat 14 December, 2019, 10:15
SAS
SAS
SK178
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Fri 13 December, 2019, 13:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 13 December, 2019, 14:10
SAS
SAS
SK178
Restid: 22h 5min
Byte: 5h 40min
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 13 December, 2019, 19:50
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Fri 13 December, 2019, 20:50
SAS
SAS
SK1483
Restid: 22h 5min
Byte: 12h 15min
Oslo Airport Gardermoen (OSL)
Sat 14 December, 2019, 09:05
Manchester (MAN)
Sat 14 December, 2019, 10:15
SAS
SAS
SK4609
Restid: 22h 5min
Hemresa (1 byte)
Manchester (MAN)
Tue 17 December, 2019, 09:45
Ängelholm (AGH)
Tue 17 December, 2019, 19:10
SAS
SAS
SK2548
Hemresa (1 byte)
Manchester (MAN)
Tue 17 December, 2019, 09:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 December, 2019, 13:10
SAS
SAS
SK2548
Restid: 8h 25min
Byte: 4h 55min
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 December, 2019, 18:05
Ängelholm (AGH)
Tue 17 December, 2019, 19:10
SAS
SAS
SK189
Restid: 8h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Sun 6 October, 2019, 15:15
Dubrovnik (DBV)
Mon 7 October, 2019, 14:10
SAS
SAS
SK178
Utresa (2 byten)
Ängelholm (AGH)
Sun 6 October, 2019, 15:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 6 October, 2019, 16:35
SAS
SAS
SK178
Restid: 22h 55min
Byte: 14h
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 7 October, 2019, 06:35
Wien (VIE)
Mon 7 October, 2019, 08:50
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS318
Restid: 22h 55min
Byte: 4h
Wien (VIE)
Mon 7 October, 2019, 12:50
Dubrovnik (DBV)
Mon 7 October, 2019, 14:10
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS731
Restid: 22h 55min
Hemresa (2 byten)
Dubrovnik (DBV)
Fri 11 October, 2019, 14:55
Ängelholm (AGH)
Sun 13 October, 2019, 14:50
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS732
Hemresa (2 byten)
Dubrovnik (DBV)
Fri 11 October, 2019, 14:55
Wien (VIE)
Fri 11 October, 2019, 16:25
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS732
Restid: 47h 55min
Byte: 20h 35min
Wien (VIE)
Sat 12 October, 2019, 13:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 12 October, 2019, 15:15
Austrian Airlines
Austrian Airlines
OS313
Restid: 47h 55min
Byte: 22h 10min
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 13 October, 2019, 13:25
Ängelholm (AGH)
Sun 13 October, 2019, 14:50
SAS
SAS
SK177
Restid: 47h 55min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser