Datum & passagerare

Billiga flyg med Finnair

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 21 May, 2020, 14:35
Krakow (KRK)
Thu 21 May, 2020, 21:25
Finnair
Finnair
AY810
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 21 May, 2020, 14:35
Helsinki (HEL)
Thu 21 May, 2020, 16:35
Finnair
Finnair
AY810
Restid: 6h 50min
Byte: 3h 50min
Helsinki (HEL)
Thu 21 May, 2020, 20:25
Krakow (KRK)
Thu 21 May, 2020, 21:25
Finnair
Finnair
AY1163
Restid: 6h 50min
Hemresa (1 byte)
Krakow (KRK)
Sun 24 May, 2020, 22:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 May, 2020, 20:25
Finnair
Finnair
AY1164
Hemresa (1 byte)
Krakow (KRK)
Sun 24 May, 2020, 22:10
Helsinki (HEL)
Mon 25 May, 2020, 01:05
Finnair
Finnair
AY1164
Restid: 22h 15min
Byte: 19h 20min
Helsinki (HEL)
Mon 25 May, 2020, 20:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 25 May, 2020, 20:25
Finnair
Finnair
AY819
Restid: 22h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 April, 2020, 21:00
Gdansk (GDN)
Fri 1 May, 2020, 08:20
Finnair
Finnair
AY820
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 April, 2020, 21:00
Helsinki (HEL)
Thu 30 April, 2020, 23:00
Finnair
Finnair
AY820
Restid: 11h 20min
Byte: 8h 20min
Helsinki (HEL)
Fri 1 May, 2020, 07:20
Gdansk (GDN)
Fri 1 May, 2020, 08:20
Finnair
Finnair
AY1171
Restid: 11h 20min
Hemresa (1 byte)
Gdansk (GDN)
Mon 4 May, 2020, 09:00
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 4 May, 2020, 12:55
Finnair
Finnair
AY1172
Hemresa (1 byte)
Gdansk (GDN)
Mon 4 May, 2020, 09:00
Helsinki (HEL)
Mon 4 May, 2020, 12:05
Finnair
Finnair
AY1172
Restid: 3h 55min
Byte: 40min
Helsinki (HEL)
Mon 4 May, 2020, 12:45
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 4 May, 2020, 12:55
Finnair
Finnair
AY833
Restid: 3h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 8 January, 2020, 20:20
Dusseldorf (DUS)
Thu 9 January, 2020, 09:10
Finnair
Finnair
AY840
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 8 January, 2020, 20:20
Helsinki (HEL)
Wed 8 January, 2020, 22:35
Finnair
Finnair
AY840
Restid: 12h 50min
Byte: 9h 5min
Helsinki (HEL)
Thu 9 January, 2020, 07:40
Dusseldorf (DUS)
Thu 9 January, 2020, 09:10
Finnair
Finnair
AY1391
Restid: 12h 50min
Hemresa (1 byte)
Dusseldorf (DUS)
Sat 11 January, 2020, 11:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 January, 2020, 16:05
Finnair
Finnair
AY1392
Hemresa (1 byte)
Dusseldorf (DUS)
Sat 11 January, 2020, 11:45
Helsinki (HEL)
Sat 11 January, 2020, 15:10
Finnair
Finnair
AY1392
Restid: 4h 20min
Byte: 55min
Helsinki (HEL)
Sat 11 January, 2020, 16:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 11 January, 2020, 16:05
Finnair
Finnair
AY813
Restid: 4h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 December, 2019, 18:05
Geneve (GVA)
Fri 27 December, 2019, 09:45
Finnair
Finnair
AY816
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 26 December, 2019, 18:05
Helsinki (HEL)
Thu 26 December, 2019, 20:05
Finnair
Finnair
AY816
Restid: 15h 40min
Byte: 11h 30min
Helsinki (HEL)
Fri 27 December, 2019, 07:35
Geneve (GVA)
Fri 27 December, 2019, 09:45
Finnair
Finnair
AY1531
Restid: 15h 40min
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 30 December, 2019, 10:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 December, 2019, 17:30
Finnair
Finnair
AY1532
Hemresa (1 byte)
Geneve (GVA)
Mon 30 December, 2019, 10:50
Helsinki (HEL)
Mon 30 December, 2019, 14:55
Finnair
Finnair
AY1532
Restid: 6h 40min
Byte: 2h 35min
Helsinki (HEL)
Mon 30 December, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 30 December, 2019, 17:30
Finnair
Finnair
AY815
Restid: 6h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 30 April, 2020, 13:25
London Heathrow (LHR)
Thu 30 April, 2020, 18:05
Finnair
Finnair
AY834
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Thu 30 April, 2020, 13:25
Helsinki (HEL)
Thu 30 April, 2020, 15:35
Finnair
Finnair
AY834
Restid: 5h 40min
Byte: 1h 25min
Helsinki (HEL)
Thu 30 April, 2020, 17:00
London Heathrow (LHR)
Thu 30 April, 2020, 18:05
Finnair
Finnair
AY1341
Restid: 5h 40min
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Sun 3 May, 2020, 18:10
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 May, 2020, 23:45
Finnair
Finnair
AY1338
Hemresa (1 byte)
London Heathrow (LHR)
Sun 3 May, 2020, 18:10
Helsinki (HEL)
Sun 3 May, 2020, 23:00
Finnair
Finnair
AY1338
Restid: 4h 35min
Byte: 45min
Helsinki (HEL)
Sun 3 May, 2020, 23:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 3 May, 2020, 23:45
Finnair
Finnair
AY825
Restid: 4h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 30 December, 2019, 09:15
Helsinki (HEL)
Mon 30 December, 2019, 11:25
Finnair
Finnair
AY832
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Helsinki (HEL)
Thu 2 January, 2020, 14:05
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 2 January, 2020, 14:00
Finnair
Finnair
AY809
Restid: 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 December, 2019, 21:05
Frankfurt (FRA)
Tue 10 December, 2019, 09:25
Finnair
Finnair
AY820
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 December, 2019, 21:05
Helsinki (HEL)
Mon 9 December, 2019, 23:05
Finnair
Finnair
AY820
Restid: 12h 20min
Byte: 8h 35min
Helsinki (HEL)
Tue 10 December, 2019, 07:40
Frankfurt (FRA)
Tue 10 December, 2019, 09:25
Finnair
Finnair
AY1411
Restid: 12h 20min
Hemresa (1 byte)
Frankfurt (FRA)
Mon 16 December, 2019, 19:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 December, 2019, 23:50
Finnair
Finnair
AY1416
Hemresa (1 byte)
Frankfurt (FRA)
Mon 16 December, 2019, 19:25
Helsinki (HEL)
Mon 16 December, 2019, 22:55
Finnair
Finnair
AY1416
Restid: 4h 25min
Byte: 55min
Helsinki (HEL)
Mon 16 December, 2019, 23:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 16 December, 2019, 23:50
Finnair
Finnair
AY825
Restid: 4h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 23 December, 2019, 20:20
Berlin Tegel (TXL)
Tue 24 December, 2019, 12:25
Finnair
Finnair
AY840
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 23 December, 2019, 20:20
Helsinki (HEL)
Mon 23 December, 2019, 22:35
Finnair
Finnair
AY840
Restid: 16h 5min
Byte: 12h 55min
Helsinki (HEL)
Tue 24 December, 2019, 11:30
Berlin Tegel (TXL)
Tue 24 December, 2019, 12:25
Finnair
Finnair
AY1433
Restid: 16h 5min
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 24 December, 2019, 19:20
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 25 December, 2019, 17:00
Finnair
Finnair
AY1436
Hemresa (1 byte)
Berlin Tegel (TXL)
Tue 24 December, 2019, 19:20
Helsinki (HEL)
Tue 24 December, 2019, 22:15
Finnair
Finnair
AY1436
Restid: 21h 40min
Byte: 18h 35min
Helsinki (HEL)
Wed 25 December, 2019, 16:50
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 25 December, 2019, 17:00
Finnair
Finnair
AY835
Restid: 21h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 27 December, 2019, 08:35
Hamburg (HAM)
Fri 27 December, 2019, 18:30
Finnair
Finnair
AY802
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 27 December, 2019, 08:35
Helsinki (HEL)
Fri 27 December, 2019, 10:35
Finnair
Finnair
AY802
Restid: 9h 55min
Byte: 6h 50min
Helsinki (HEL)
Fri 27 December, 2019, 17:25
Hamburg (HAM)
Fri 27 December, 2019, 18:30
Finnair
Finnair
AY1425
Restid: 9h 55min
Hemresa (1 byte)
Hamburg (HAM)
Fri 3 January, 2020, 19:10
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 4 January, 2020, 09:00
Finnair
Finnair
AY1426
Hemresa (1 byte)
Hamburg (HAM)
Fri 3 January, 2020, 19:10
Helsinki (HEL)
Fri 3 January, 2020, 22:05
Finnair
Finnair
AY1426
Restid: 13h 50min
Byte: 10h 45min
Helsinki (HEL)
Sat 4 January, 2020, 08:50
Stockholm Bromma (BMA)
Sat 4 January, 2020, 09:00
Finnair
Finnair
AY831
Restid: 13h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 15 December, 2019, 16:45
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 15 December, 2019, 22:35
Finnair
Finnair
AY814
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 15 December, 2019, 16:45
Helsinki (HEL)
Sun 15 December, 2019, 18:45
Finnair
Finnair
AY814
Restid: 5h 50min
Byte: 1h 45min
Helsinki (HEL)
Sun 15 December, 2019, 20:30
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Sun 15 December, 2019, 22:35
Finnair
Finnair
AY1581
Restid: 5h 50min
Hemresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 31 December, 2019, 19:00
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 1 January, 2020, 12:20
Finnair
Finnair
AY1578
Hemresa (1 byte)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Tue 31 December, 2019, 19:00
Helsinki (HEL)
Tue 31 December, 2019, 23:00
Finnair
Finnair
AY1578
Restid: 17h 20min
Byte: 13h 10min
Helsinki (HEL)
Wed 1 January, 2020, 12:10
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 1 January, 2020, 12:20
Finnair
Finnair
AY833
Restid: 17h 20min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 December, 2019, 16:45
Bryssel (BRU)
Thu 12 December, 2019, 21:45
Finnair
Finnair
AY814
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 12 December, 2019, 16:45
Helsinki (HEL)
Thu 12 December, 2019, 18:45
Finnair
Finnair
AY814
Restid: 5h 0min
Byte: 1h 20min
Helsinki (HEL)
Thu 12 December, 2019, 20:05
Bryssel (BRU)
Thu 12 December, 2019, 21:45
Finnair
Finnair
AY1549
Restid: 5h 0min
Hemresa (1 byte)
Bryssel (BRU)
Sun 15 December, 2019, 19:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 15 December, 2019, 23:50
Finnair
Finnair
AY1546
Hemresa (1 byte)
Bryssel (BRU)
Sun 15 December, 2019, 19:15
Helsinki (HEL)
Sun 15 December, 2019, 22:50
Finnair
Finnair
AY1546
Restid: 4h 35min
Byte: 1h
Helsinki (HEL)
Sun 15 December, 2019, 23:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 15 December, 2019, 23:50
Finnair
Finnair
AY825
Restid: 4h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 22 August, 2020, 12:50
Rhodos (RHO)
Sat 22 August, 2020, 17:40
Norwegian
Norwegian
DY4393
Restid: 3h 50min
Hemresa (1 byte)
Rhodos (RHO)
Sun 30 August, 2020, 21:35
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 31 August, 2020, 07:00
Finnair
Finnair
AY1864
Hemresa (1 byte)
Rhodos (RHO)
Sun 30 August, 2020, 21:35
Helsinki (HEL)
Mon 31 August, 2020, 01:20
Finnair
Finnair
AY1864
Restid: 10h 25min
Byte: 5h 40min
Helsinki (HEL)
Mon 31 August, 2020, 07:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 31 August, 2020, 07:00
Finnair
Finnair
AY821
Restid: 10h 25min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 27 December, 2019, 21:05
Wien (VIE)
Sat 28 December, 2019, 18:30
Finnair
Finnair
AY820
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 27 December, 2019, 21:05
Helsinki (HEL)
Fri 27 December, 2019, 23:05
Finnair
Finnair
AY820
Restid: 21h 25min
Byte: 17h 55min
Helsinki (HEL)
Sat 28 December, 2019, 17:00
Wien (VIE)
Sat 28 December, 2019, 18:30
Finnair
Finnair
AY1475
Restid: 21h 25min
Hemresa (1 byte)
Wien (VIE)
Fri 3 January, 2020, 19:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 4 January, 2020, 07:55
Finnair
Finnair
AY1476
Hemresa (1 byte)
Wien (VIE)
Fri 3 January, 2020, 19:15
Helsinki (HEL)
Fri 3 January, 2020, 22:45
Finnair
Finnair
AY1476
Restid: 12h 40min
Byte: 9h
Helsinki (HEL)
Sat 4 January, 2020, 07:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 4 January, 2020, 07:55
Finnair
Finnair
AY801
Restid: 12h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 July, 2020, 16:35
Malaga (AGP)
Fri 24 July, 2020, 00:25
Finnair
Finnair
AY814
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 23 July, 2020, 16:35
Helsinki (HEL)
Thu 23 July, 2020, 18:35
Finnair
Finnair
AY814
Restid: 7h 50min
Byte: 2h 15min
Helsinki (HEL)
Thu 23 July, 2020, 20:50
Malaga (AGP)
Fri 24 July, 2020, 00:25
Finnair
Finnair
AY1675
Restid: 7h 50min
Hemresa (1 byte)
Malaga (AGP)
Thu 30 July, 2020, 01:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 July, 2020, 07:50
Finnair
Finnair
AY1676
Hemresa (1 byte)
Malaga (AGP)
Thu 30 July, 2020, 01:15
Helsinki (HEL)
Thu 30 July, 2020, 06:45
Finnair
Finnair
AY1676
Restid: 6h 35min
Byte: 1h 5min
Helsinki (HEL)
Thu 30 July, 2020, 07:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 30 July, 2020, 07:50
Finnair
Finnair
AY801
Restid: 6h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 13 December, 2019, 11:15
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 13 December, 2019, 20:20
Finnair
Finnair
AY806
Utresa (1 byte)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 13 December, 2019, 11:15
Helsinki (HEL)
Fri 13 December, 2019, 13:10
Finnair
Finnair
AY806
Restid: 9h 5min
Byte: 4h 15min
Helsinki (HEL)
Fri 13 December, 2019, 17:25
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 13 December, 2019, 20:20
Finnair
Finnair
AY1653
Restid: 9h 5min
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 December, 2019, 10:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 December, 2019, 17:30
Finnair
Finnair
AY1654
Hemresa (1 byte)
Barcelona flygplats (BCN)
Tue 17 December, 2019, 10:40
Helsinki (HEL)
Tue 17 December, 2019, 15:40
Finnair
Finnair
AY1654
Restid: 6h 50min
Byte: 1h 50min
Helsinki (HEL)
Tue 17 December, 2019, 17:30
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 17 December, 2019, 17:30
Finnair
Finnair
AY815
Restid: 6h 50min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser