Datum & passagerare

Billiga flyg

Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sat 8 June, 2019, 21:30
London Stansted (STN)
Sat 8 June, 2019, 22:50
Ryanair
Ryanair
FR59
Restid: 2h 20min
Hemresa (direktflyg)
London Stansted (STN)
Wed 12 June, 2019, 08:30
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 12 June, 2019, 11:45
Ryanair
Ryanair
FR52
Restid: 2h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 10 July, 2019, 18:35
Prag (PRG)
Wed 10 July, 2019, 20:25
Ryanair
Ryanair
FR8231
Restid: 1h 50min
Hemresa (direktflyg)
Prag (PRG)
Fri 12 July, 2019, 16:55
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 12 July, 2019, 18:45
Ryanair
Ryanair
FR8230
Restid: 1h 50min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 23 August, 2019, 15:45
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 23 August, 2019, 19:10
Ryanair
Ryanair
FR1935
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Barcelona flygplats (BCN)
Fri 30 August, 2019, 19:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 30 August, 2019, 23:20
Ryanair
Ryanair
FR1936
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 12 June, 2019, 15:25
Budapest (BUD)
Wed 12 June, 2019, 17:30
Wizz Air
Wizz Air
W62404
Restid: 2h 5min
Hemresa (direktflyg)
Budapest (BUD)
Mon 24 June, 2019, 12:40
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 24 June, 2019, 14:55
Wizz Air
Wizz Air
W62403
Restid: 2h 15min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 11 June, 2019, 15:40
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 11 June, 2019, 19:10
Ryanair
Ryanair
FR9707
Restid: 3h 30min
Hemresa (direktflyg)
Palma De Mallorca (PMI)
Tue 18 June, 2019, 19:45
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 18 June, 2019, 23:20
Ryanair
Ryanair
FR9706
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 26 June, 2019, 12:15
Berlin Tegel (TXL)
Thu 27 June, 2019, 07:20
Ryanair
Ryanair
FR9715
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 26 June, 2019, 12:15
Krakow (KRK)
Wed 26 June, 2019, 14:05
Ryanair
Ryanair
FR9715
Restid: 19h 5min
Byte: 15h 55min
Krakow (KRK)
Thu 27 June, 2019, 06:00
Berlin Tegel (TXL)
Thu 27 June, 2019, 07:20
Ryanair
Ryanair
FR2696
Restid: 19h 5min
Hemresa (direktflyg)
Berlin Schoenefeld (SXF)
Tue 2 July, 2019, 21:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 2 July, 2019, 23:20
Norwegian
Norwegian
DY4508
Restid: 1h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Tue 10 September, 2019, 19:35
Malaga (AGP)
Tue 10 September, 2019, 23:55
Ryanair
Ryanair
FR2548
Restid: 4h 20min
Hemresa (direktflyg)
Malaga (AGP)
Thu 19 September, 2019, 15:00
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 19 September, 2019, 19:10
Ryanair
Ryanair
FR2547
Restid: 4h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 2 June, 2019, 06:40
Alicante (ALC)
Sun 2 June, 2019, 10:35
Ryanair
Ryanair
FR7422
Restid: 3h 55min
Hemresa (direktflyg)
Alicante (ALC)
Thu 13 June, 2019, 11:10
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 13 June, 2019, 15:05
Ryanair
Ryanair
FR7423
Restid: 3h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Fri 31 May, 2019, 20:35
Malmo Sturup (MMX)
Fri 31 May, 2019, 21:40
Norwegian
Norwegian
DY4055
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Malmo Sturup (MMX)
Mon 3 June, 2019, 18:45
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 3 June, 2019, 19:50
Norwegian
Norwegian
DY4054
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Fri 14 June, 2019, 07:10
Paris/Beauvais (BVA)
Fri 14 June, 2019, 09:30
Ryanair
Ryanair
FR9503
Restid: 2h 20min
Hemresa (direktflyg)
Paris Charles De Gaulle (CDG)
Mon 17 June, 2019, 22:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 18 June, 2019, 00:40
Norwegian
Norwegian
DY4314
Restid: 2h 40min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 6 October, 2019, 17:40
Lissabon (LIS)
Mon 7 October, 2019, 20:30
Ryanair
Ryanair
FR9503
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 6 October, 2019, 17:40
Paris/Beauvais (BVA)
Sun 6 October, 2019, 20:00
Ryanair
Ryanair
FR9503
Restid: 27h 50min
Byte: 22h 55min
Paris/Beauvais (BVA)
Mon 7 October, 2019, 18:55
Lissabon (LIS)
Mon 7 October, 2019, 20:30
Ryanair
Ryanair
FR1084
Restid: 27h 50min
Hemresa (1 byte)
Lissabon (LIS)
Tue 8 October, 2019, 06:40
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 9 October, 2019, 12:15
Ryanair
Ryanair
FR1083
Hemresa (1 byte)
Lissabon (LIS)
Tue 8 October, 2019, 06:40
Paris/Beauvais (BVA)
Tue 8 October, 2019, 10:10
Ryanair
Ryanair
FR1083
Restid: 28h 35min
Byte: 23h 50min
Paris/Beauvais (BVA)
Wed 9 October, 2019, 10:00
Stockholm-Skavsta (NYO)
Wed 9 October, 2019, 12:15
Ryanair
Ryanair
FR9504
Restid: 28h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Thu 1 August, 2019, 20:35
Milano (Bergamo) (BGY)
Thu 1 August, 2019, 23:10
Ryanair
Ryanair
FR1943
Restid: 2h 35min
Hemresa (direktflyg)
Milano (Bergamo) (BGY)
Mon 5 August, 2019, 20:50
Stockholm-Skavsta (NYO)
Mon 5 August, 2019, 23:25
Ryanair
Ryanair
FR1944
Restid: 2h 35min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 8 December, 2019, 13:20
Amsterdam (AMS)
Sun 8 December, 2019, 15:20
Norwegian
Norwegian
DY4257
Restid: 2h 0min
Hemresa (direktflyg)
Amsterdam (AMS)
Wed 18 December, 2019, 21:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 18 December, 2019, 23:50
Norwegian
Norwegian
DY4258
Restid: 2h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 16 June, 2019, 20:45
Nice (NCE)
Mon 17 June, 2019, 20:35
Wizz Air
Wizz Air
W62860
Utresa (1 byte)
Stockholm-Skavsta (NYO)
Sun 16 June, 2019, 20:45
Wien (VIE)
Sun 16 June, 2019, 22:55
Wizz Air
Wizz Air
W62860
Restid: 23h 50min
Byte: 19h 50min
Wien (VIE)
Mon 17 June, 2019, 18:45
Nice (NCE)
Mon 17 June, 2019, 20:35
Wizz Air
Wizz Air
W62849
Restid: 23h 50min
Hemresa (direktflyg)
Nice (NCE)
Wed 19 June, 2019, 10:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Wed 19 June, 2019, 13:15
Norwegian
Norwegian
DY4324
Restid: 2h 55min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 9 September, 2019, 16:20
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Mon 9 September, 2019, 20:45
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC1282
Restid: 3h 25min
Hemresa (direktflyg)
Istanbul Sabiha Gokcen (SAW)
Thu 19 September, 2019, 13:00
Stockholm Arlanda (ARN)
Thu 19 September, 2019, 15:35
Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
PC1281
Restid: 3h 35min
Visa detaljer
Visar 15 av 30
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Rum Rum Alla Flygplatser