Datum & passagerare

Billiga flyg till Umeå

Lågpriskalender

Billiga flyg till Umeå

Umeå är Norrlands största tätort och kallas ofta Björkarnas stad.
Flygbolag som flyger till Umeå är bl.a. Norwegian, SAS och BRA.
Här visas några av våra billigaste priser på olika datum. Priserna uppdateras var tionde minut. Välj egna datum för utresa och hemresa för att se fler resultat!
Billigaste resan!
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 4 March, 2017, 10:00
Umeå (UME)
Sat 4 March, 2017, 11:05
SAS
SAS
SK24
Restid: 1h 5min
Hemresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Sun 5 March, 2017, 15:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Sun 5 March, 2017, 16:20
SAS
SAS
SK2035
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 23 January, 2017, 14:35
Umeå (UME)
Mon 23 January, 2017, 15:35
Norwegian
Norwegian
DY4009
Restid: 1h 0min
Hemresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 09:50
Stockholm Arlanda (ARN)
Tue 24 January, 2017, 10:55
Norwegian
Norwegian
DY4006
Restid: 1h 5min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Arlanda (ARN)
Sat 4 March, 2017, 10:00
Umeå (UME)
Sat 4 March, 2017, 11:05
SAS
SAS
SK24
Restid: 1h 5min
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 5 March, 2017, 22:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 March, 2017, 15:15
SAS
SAS
SK1048
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Sun 5 March, 2017, 22:15
Kiruna (KRN)
Sun 5 March, 2017, 23:10
SAS
SAS
SK1048
Restid: 17h 0min
Byte: 14h 30min
Kiruna (KRN)
Mon 6 March, 2017, 13:40
Stockholm Arlanda (ARN)
Mon 6 March, 2017, 15:15
SAS
SAS
SK1045
Restid: 17h 0min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 24 January, 2017, 14:10
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 15:20
BRA
BRA
TF264
Restid: 1h 10min
Hemresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 19:15
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 24 January, 2017, 20:25
BRA
BRA
TF277
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 23 January, 2017, 21:00
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 10:10
BRA
BRA
TF46
Utresa (1 byte)
Stockholm Bromma (BMA)
Mon 23 January, 2017, 21:00
Göteborg Landvetter (GOT)
Mon 23 January, 2017, 22:00
BRA
BRA
TF46
Restid: 13h 10min
Byte: 10h 30min
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 24 January, 2017, 08:30
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 10:10
BRA
BRA
TF1051
Restid: 13h 10min
Hemresa (direktflyg)
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 13:00
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 24 January, 2017, 14:10
BRA
BRA
TF265
Restid: 1h 10min
Visa detaljer
* Priset gäller vid betalning via internetbank. Gäller ej resor med Ryanair, Easyjet och Wizz Air.
Utresa (direktflyg)
Stockholm Bromma (BMA)
Tue 24 January, 2017, 08:55
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 10:05
BRA
BRA
TF256
Restid: 1h 10min
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 16:30
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 25 January, 2017, 07:05
BRA
BRA
TF1054
Hemresa (1 byte)
Umeå (UME)
Tue 24 January, 2017, 16:30
Göteborg Landvetter (GOT)
Tue 24 January, 2017, 18:10
BRA
BRA
TF1054
Restid: 14h 35min
Byte: 11h 55min
Göteborg Landvetter (GOT)
Wed 25 January, 2017, 06:05
Stockholm Bromma (BMA)
Wed 25 January, 2017, 07:05
BRA
BRA
TF1
Restid: 14h 35min
Visa detaljer
Vuxen Vuxna Barn Barn Passagerare Passagerare Resenärer Ålder Rum Rum Alla Flygplatser